Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
1:11

Edin Terzic to trener Borussii Dortmund, który zawsze był jej kibicem. Drużyna na ostatniej prostej straciła prawie pewny tytuł mistrza Niemiec, a trener pogrążył się we łzach. Pięknie się zachowali kibice, którzy zaczęli skandować jego imię, a potem:

"Jeśli wygrywasz i stajesz na szczycie lub kiedy przegrywasz i lądujesz na dnie, nadal będziemy śpiewać: Borussia, BVB!”

www.demotywatory.pl
+
245 255
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
L Lord26
-1 / 3

Klasyczny przykład zesrać się metr przed kiblem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
0 / 0

naprawdę Bayern nie zasłużył i była bo to ładna wisienka no może nie wisienka a ciekawy smaczek w biografii Lewego. Lecz BD sama sobie to sprawiła .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DamianDziku
0 / 0

Sorki coś wtrącę. BVB grało ostatni mecz z Mainz. Niby drużynka to do zlania. W końcu ostatnie miesiące Dortmundczycy mieli problemy tylko z Bayernem i Bochum. Tak to wszystkich lali po kolei. Różnica dwóch punktów okazała się jednak zbyt skromna. Borussia z FSV Mainz była mocno okrojona składowo. Jude Bellingham, Karrim Addeyemi, Binoe- Gittens. Ta trójka stanowiła o polocie tego składu na 2022/23. Mimo to w Bundeslidze do ostatniego gwizdka nikt nic niczego nie wiedział. Kto wygra, a kto spadnie?!!! Bayern to hegemon. Szkoda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 czerwca 2023 o 15:44

L Logheen
0 / 0

Nie to co Ruch Chorzow :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem