Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
515 538
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N nielubiepisu
+4 / 12

brat mentzena zamieszany w wałki mafijne, ktoś powie że nie skazany ? no cóż , ciekawe, bo ja nie jestem zamieszany w wałki mafijne, ciekawe dlaczego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kryspin4500
-1 / 5

@nielubiepisu
A skąd wiesz :) Być może kiedyś obsługiwałeś jakiegoś mafiozę albo co gorsza jakieś zlecenie dla niego zrobiłeś, to że byłbyś tego nieświadomy oczywiście ma tu najmniejsze znaczenie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+32 / 36

Dobrze że w tym wszystkim chociaż marta kaczyńska-zielińska-smuniewska-dubieniecka pozostała dziewicą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar U99
+16 / 20

Ciekawa rzecz. Im więcej i głośniej o Bogu, Ojczyźnie i honorze, tym większe sqrwysyństwa w życiu popełniają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kryspin4500
+9 / 11

@U99
To jest norma u fanatyków, wyznają jakoś swoją prawdę i często żyją w zakłamaniu tego co wyznają.
Co ważne dotyczy to fanatyków każdej możliwej wiary/ideologii itp itd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mad77
+4 / 6

Na miejscu Bosaka zrobiłbym na test na ojcostwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gonzor73
+1 / 1

@mad77 ma bombelki z in-vitro

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
+4 / 8

Poglądy religijne i związki są w świeckim panstwie sprawą prywatną. Wycieranie sobie mordy wolnym rynkiem płacąc asystentowi IT 2800 brutto na śmieciowej umowie zlecenie, gdy na wolnym rynku ma 10000 netto na umowie o pracę, to jest prawdziwy szczyt hipokryzji. Jeszcze do tego wmawianie naiwniakom, że zarabiając te 2800 brutto bez podatku stać ich będzie na dom, dwa samochody i grill. Orgio Juris przy tej hipokryzji to pikuś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+2 / 4

@darkwitcher Wyjątkowo kiepski musi być ten asystent IT skoro zgadza się na taką stawkę. Chyba, że jest to 1/5 etatu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
0 / 4

@darkwitcher Ale ogłosienia dla radcy prawnego oraz doradcy podatkowego za 13-15k netto to już nie pasują ci do kontekstu. Jedyne oferta dla studenta it bez wymaganego doświadczenia ci tak zalazła za skórę.

Ale jak masz jeszcze gdzieś ofertę dla kogoś bez doświadczenia i wykształcenia kto zarabia 10k netto na UoP to daj znać. Bo choć jestem asystentem projektanta instalacji elektrycznych to 10k nawet brutto nie zarabiam, a jakieś podstawy programowania miałem. I za taką kasę to się chętnie przekwalifikuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
0 / 2

@ciomak12 No i tu jest haczyk - chcesz dobrze zarabiać w IT, studiuj IT. W branży okazało się, że przekwalifikowani po kursach, bootcampach są dodatkowym obciążeniem dla firmy, zamiast stanowić wydajną siłę roboczą. Mają poważne braki, bo podstawy programowania to trochę za mało wiedzy, aby efektywnie pracować. Chesz zarabiać konkretne stawki? Robisz studia zaoczne - albo jak masz za dużo czasu to dzienne - w IT i możesz przebierać w ofertach. BTW Te inne oferty Mentzena to też bieda. Mid w IT zarabia więcej niż kierownik/dyrektor u Mentzena. To 15 tu jest brutto, a sławne stwierdzenie "programista 15k", dotyczy kwoty netto.
@PiStozwis Jakikolwiek by nie był to na wolnym rynku w IT liczą się tylko dwie formy zatrudnienia B2B i umowa o pracę. Umowa zlecenie to śmieciówka i nikt poważny nie pracuje w ten sposób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
0 / 4

@darkwitcher Acha czyli jak przychodzi co do czego, to jednak NIE MASZ żadnej takiej oferty, ale narzekać to można. Otóż tam była oferta dla studenta 2go roku informatyki. Jeżeli dla Ciebie student 2-go roku zarabia 10k netto to prześlij ofertę. Chętnie zobaczę.

A na razie to jedynie pieprzysz głupoty. Bo się uczepiłeś oferty dla praktykanta czy tam asystenta bez doświadczenia.

A najwięcej ofert to mają tam dla księgowych/specjalistów ze stawką do 7,5 brutto czyli ok 5 na rękę. No i dla doradców i radców prawnych z kwotami do 15k NETTO na dowolnej umowie.

Ale lepiej debilnie krzyczeć jak kurdej-szatan aaaa kur**** u metznena zarabiajo poniżęj krajowej aaaaa kur*** kur*** wyzyskiwacz i januszex aaaaa kur****

z nadzieją że nikt nie wejdzie na pracuj.pl i nie sprawdzi jaka jest rzeczywistość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
0 / 2

@ciomak12 Pracuj pl i IT? Skończ się już lepiej chłopie kompromitować. Dostałeś dobrą radę, a zamiast jej posłuchać tylko się ośmieszasz. Jeszcze raz - 15k netto, to nie jest duża pensja w IT, a pensje u Mentzena są żałośnie niskie. Z punktu widzenia IT - są żałośnie niskie, niezależnie od stanowiska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
-1 / 3

@darkwitcher Czyli pensja 15k w IT to jest super płąca, ale pensja 15k netto u Mentzena jest żałośnie niska.

Ty to masz łeb. Nie ma co. Musiałeś być prymasem z matematyki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
0 / 2

@ciomak12 Widać, że czytanie ze zrozumieniem nigdy nie było Twoją mocną stroną. Mid, to nie jest koniec widełek płacowych w IT. Zarobki powyżej 15k netto nie są niczym niezwykłym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
-3 / 3

@darkwitcher No wiadomo już student 2-go roku bez doświadczenia zarabia pierdyliard wystarczy wejść na pracuj pl. Wszystko jasne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
0 / 2

@ciomak12 Student drugiego roku zrabia więcej od Ciebie i od asystenta IT u Mentzena razem wziętych - 10000 na rękę, a zatem dobrze świadczy to o tym studencie. Pracuj pl jest głównie dla pracowników fizycznych. Ludzie z IT tego portalu nie używają, więc nic tam nie zweryfikujesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
-1 / 3

@darkwitcher A jakiś dowód na to że zarabvia więcej? nic zero? ani jednej oferty? Oj typowa gimbaza. Spokojnie dziecko. Najpierw skończysz szkołę, później matura, później pójdziesz na te studia i sam zweryfikujesz jak jest.

I to tyle dziecko. Miła rozmowa była, ale jedyne już się powtarzasz a wstawionej oferty jak nie było tak nie ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
0 / 2

@ciomak12 Nie spełniasz wymagań minimalnych, to co Ci będę oferty podsyłać. Tylko jeszcze bardziej byłbyś sfrustrowany, a tania siła robocza do układania kabli jest przecież w tym kraju równie potrzebna. Ktoś ludziom z IT musi instalację elektryczną zaprojektować i założyć. Chociaż nawet to nie, bo wielu znajomych wolało, zamiast czekać na wolny termin, zrobić to zadanie samemu i tylko odebranie załatwili sobie przez znajomego z SEPem. Skoro to lubisz - Twój wybór. Ponieważ jednak nie masz bladego pojęcia o branży IT lepiej żebyś nie wypowiadał się na jej temat, bo komentując dziedzinę, o której nie masz bladego pojęcia tylko robisz z siebie idiotę. Ubawiły mnie zwłaszcza Twoje emocjonalne uwagi o Mentzenie i jego mikropensjach. "Dziecko" - już dawno się tak nie uśmiałem. Dobrze się choć na chwilę odmłodzić w Internecie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
-1 / 3

@darkwitcher Ja wiem czy zachowywanie się jak gówniarz odmładza? No ale jeżeli to jest Twój cel to gratulacje.

Tak więc można i jako kasjer bez matury zarabiać milion miesięcznie tylko trzeba chcieć, ale wybacz ale też nie prześlę Ci oferty pracy bo nie spełniasz wymagań.

Natomiast jak Twoi znajomi nie umieją sobie załatwić egazminu SEP to już wiem na jakim jesteś poziomie. U mnie sepy pracownicy robili zdalnie nawet nie nigdzie nie chodząc. Płacisz i do 1kV dostajesz co tylko sobie tam zakreślisz. Tak więc już mam pojęcie że o tych zarobkach w IT to "koledzy opowiadali" którzy z IT to kojarzą jedynie wypalanie płyty. Już ze 4 razy robiłem uprawnienia sep. Przecież to szczęście trzeba mieć żeby jakieś pytanie dostać. A jak będąc w jednej firmie pojechaliśmy zrobić sep to najpierw był wykład a potem 20 pytań abcd na zasadzie 2+2= a)4 b)60000 c)słoń d)wszystkie odp są poprawne. Gdzie prowadzący kulturalnie na 15 minut wyszedł. A i tak jak jeden baran u mnie tego nie zdał to zakreślili mu błędy i dali nowy test wraz z tym starym.

No ale jeżeli mikropensja to 15k netto to pewnie sam zarabiasz ze 50k miesięcznie. i to pewnie za godzinę pracy dziennie i dlatego musisz swoją wartość udowadniać anonimom na stronach ze śmiesznymi obrazkami jaki to plebs. XD Idź tam odrobić lekcje czy tam zamiatać ulice i przestać się chwalić znajomością branży IT o której masz tyle pojęcia co Twoi koledzy o sepach.


No to uśmiałem się. I tak to zawsze jest. DO obrażania i wywyższania się to na wiele akapitów się rozpisują. A przy pierwszym merytorycznym argumencie wychodzi że nic nie mają do powiedzenia. A te oferty co o nic mówili to z miliona powodów jednak nie wyślą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 czerwca 2023 o 16:38

D darkwitcher
0 / 2

@ciomak12 Na przyszłość, zanim odpowiesz, dobrze przeczytaj komentarz i zadaj sobie pytania:
1. Czy na pewno dobrze zrozumiałem komentarz, na który odpowiadam?
2. Czy na pewno muszę na niego odpowiadać?
Bez żadnych złośliwości widzę u Ciebie poważne braki w czytaniu ze zrozumieniem i szczere odpowiedzi na te pytania zwyczajnie ułatwią Ci życie. Lepiej nie odpowiedzieć, niż głupio odpowiedzieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
0 / 2

@darkwitcher Następnym razem jak odpowiadasz to weź tak odpowiedz merytorycznie.

Bo jak na razie jedyne co umiesz to pokazywać swoją wyższość, która niczym nie poparta jest po prostu śmieszna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
0 / 2

@ciomak12 Moje wypowiedzi poparte są ekspercką wiedzą dziedzinową i znajomością branży. Ty nie jesteś nawet śmieszny tylko żałosny, próbując polemizować na temat, o którym nie masz zielonego pojęcia. Dostałeś same merytoryczne odpowiedzi, tylko jesteś za głupi aby je zrozumieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
0 / 2

@darkwitcher A więc ekspercka wiedza polega na tym że
"tam zarabiajo 10k bez doświadczenia" a źródło to "mówię Ci stary". nawet nie podałeś stanowiska, zakresu obowiązków, w jakim dziale IT, jakie języki. Może nawet nie wiesz że IT to dosyć szeroka branża. Wiesz jedynie że student 2go informatyki roku zarabia 10k. I tyle Twojej eksperckiej wiedzy.

I jeszcze masz znajomych co elektrykę kładą ale nie umieją zrobić sobie uprawneń sep i muszą ściągać kogoś kto im podpisze.

Dziękuje więc za tę garść bezużytecznych informacji na poziomie 13 latka. "W IT dobrze zarabiajo". Ekspercka wiedza wzięta z clickbaitowego tytułu. XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
0 / 2

@ciomak12 Nie będę nawet tego komentować. Wiedziałem, że na Mentzena głosują ludzie niezbyt rozgarnięci, ale Ty osiągnąłeś nowy poziom głupoty. Już nie chce mi się tłumaczyć Ci czego nie zrozumiałeś albo źle zrozumiałeś. Tracę czas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
0 / 2

@darkwitcher A ja się dobrze bawię. To już chyba 15 komentarz i nadal nie powiedziałeś nic więcej poza tym że "w IT się dobrze zarabia". I jeszcze uważasz że to zdanie świadczy o wybitnej znajomości tematu. W huk zabawny jesteś. Na eksperta do tvp byś się nadawał obok najmana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
0 / 2

@darkwitcher No niech sprawdza. Jak będzie wyrok daj znać. Ja od trzech lat jestem mikro przedsiębiorcą co otwiera biznes jedynie na wakacje a i tak miałem już dwie kontrole z urzędu skarbowe i jedną z zusu. No i co?

Widać że nie masz bladego pojęcia nie tylko o IT ale jeszcze o prowadzeniu działalności. Jakby się człowiek miał przejmować kontrolami. Borze sosnowy, co za ignorant z Ciebie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 czerwca 2023 o 9:29

D darkwitcher
0 / 2

@ciomak12 Primo "No i co?" Szczeniacka odzywka, którą wraz z KRZYKIEM na Demotywatorach nadużywasz. Jeśli chcesz być traktowany poważnie na tym forum - stosuj się do netykiety. Skoro to ustaliliśmy, to rzecz kolejna - to, że Ty miałeś jakieś kontrole - o ile miałeś, bo raz jesteś asystentem, raz ojcem, raz mikroprzedsiebiorcą, a za chwilę okaże się że będziesz matką - jaki to ma związek z kontrolą u Mentzena? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
0 / 2

@darkwitcher no tak bo jak się pracuje to nie można mieć dzieci.albo jak ma się pracę to i nie można jednocześnie prowadzic dzialalnosci.

Nie masz bladego pojęcia o niczym. Bo pewnie ani sam nie pracowałeś a i Twoi rodzice widocznie nieroby co siedzą na socjalu.

Naprawdę patologia, że patola jak ty nie umie sobie nawet wyobrazić że można mieć dziecko i pracować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
0 / 2

@ciomak12 Jeszcze chciałbyś się nam pochwalić jakimiś urojeniami albo swoim chamstwem? Wielokrotnie zarzucasz swoim rozmówcom, że czegoś nie napisałeś. Zatem po kolei:
- gdzie napisałem że nie można mieć pracę i dzieci?
- gdzie napisałem że nie można prowadzić działalności i mieć pracy?
- jaki związek ma kontrola u Ciebie z kontrolą u Mentzena?
- gdzie napisałem, że ktokolwiek z moich kolegów zawodowo potrzebuje SEPa?
- dlaczego bronisz Mentzena, gdy ten wymaga pracy ponad siły, a Ty masz problemy pracować - jak normalni ludzie - z delegacjami i posiadać do tego dzieci? Znowu Twoje zdanie zależy od kontekstu?

Cokolwiek potrafisz oprócz obrażania innych i dorabiania sobie nieprawdziwych teorii? Po raz kolejny - żenada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
0 / 2

@darkwitcher
"bo raz jesteś asystentem, raz ojcem, raz mikroprzedsiebiorcą, a za chwilę okaże się że będziesz matką"

Otóż tu sugerujesz że się jest RAZ jednym a RAZ drugim. Tak jakby to się wykluczało. A się nie wyklucza. Tak jakbym pisał że raz jesteś facetem a raz pracownikiem No idiotyzm.

Tak więc jak najpierw piszesz idiotyzmy, to się nie dziw że ludzie Cię biorą za idiotę. Proste

Co do kontroli. To gdybyś kiedykolwiek miał styczność z KIMKOLWIEK kto prowadzi działalność to byś wiedział że kontrolę to rzecz normalna. I sam fakt że się ma kontrolę o niczym nie świadczy. No ale Ty tego nie rozumiesz. Tak jak i wielu innych rzeczy.

Co do sepów, poczytaj wcześniejsze posty to znajdziesz.

"Dlaczego bronisz Mentzena, gdy ten wymaga pracy ponad siły, a Ty masz problemy pracować - jak normalni ludzie - z delegacjami i posiadać do tego dzieci? Znowu Twoje zdanie zależy od kontekstu?"

Oczywiście że moje zdanie często zależy od kontekstu. Np uważam że nie można strzelać do ludzi, ale w kontekście kiedy byśmy prowadzili wojnę to jest to inna sytuacja. Albo w kontekście kiedy ktoś by strzelał do mnie. Również uważam, że nie można ludzi więzić wbrew ich woli, ale w kontekście wyroku sądu to jest to inna sprawa.

Czy Ty masz pojmowanie świata na poziomie 5 latka? Czarno biały świat? Albo że jak Tobie się coś nie podoba TO MUSI BYĆ ZABRONIONE?

Np nie lubię oliwek. Ale nie chce ich zakazywać. Tak samo nie chcę pracować w delegacjach, ale to idiotyzm zakazywać tego wszystkim innym ludziom. Nie mamy niewolnictwa. Ani też sytuacji wysokiego bezrobocia. Tak więc jeżeli w takiej sytuacji ktoś JASNO mówi że szuka ludzi do pracy ponad siły i w delegacjach i ktoś się na to godzi to czemu nie.

Jeżeli to jest powiedziane otwarcie a nie na zasadach mobingu to chyba ludzie umieją czytać i wiedzą gdzie idą do pracy. Poczytaj o dowolnym sportowcu który osiągnął międzynarodowy sukces. Myślisz że tacy trenują sobie 2 razy w tygodniu rekreacyjnie? Często od 6 roku życia trenują tak że nie mają życia poza sportem. A i tak większości się nie udaje. Bo kontuzje, czy po prostu nie byli dość dobrzy. I co w sporcie to można a w pracy to trzeba zakazać?

Znów nie masz bladego pojęcia o czym piszesz. Żenada goni żenadę. W czym się nie wypowiesz to brak wiedzy, wyobraźni, świadomości jak wygląda prawdziwe życie i nie wiara że ktoś robi coś więcej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
0 / 2

@ciomak12 Z SEPem masz zacytować konkretny fragment. Nic takiego z SEP nie powiedziałem - kłamiesz i chcę Ci to udowodnić. Zacytuj proszę fragment, gdzie mówię, że którykolwiek z moich kolegów potrzebuje SEPa zawodowo. Dawaj. Nigdzie też nie napisałem że sugeruję się raz jednym a raz drugim Twoim forumowym wcieleniem - napisałem, że manipulujesz kim jesteś - mamy całe 4 tysiące komentarzy do czytania - w których jesteś tym kim chcesz, w zależności od tego jak Ci wygodnie i co pasuje Ci pod tezę. Zwykła manipulacja. Czyli nie powiedziałem nic, z tego co mi zarzucasz. Zatem z tym idiotą to na Twoim miejscu bym się powstrzymał. Jeśli zajrzysz sobie w mój profil zobaczysz od kiedy tu jestem - zatem sugerując że jestem dzieckiem, to nie ja lecz Ty jesteś idiotą. Zwykła matematyka obnaża Twój imbecylizm. Znowu też krzyczysz i oskarżasz, jak emocjonalny imbecyl. Jesteś na forum publicznym - wszyscy już wiedzą - mają 4 tysiące komentarzy, że jesteś niezrównoważonym chamem i prostakiem. Z kontrolą w firmie - miałem kontrolę i to nie raz - ale tylko kompletny intelektualny debil mógłby powiązać swoją kontrolę z kontrolą pipu u Mentzena. To są dwa kompletnie nie związane ze sobą zdarzenia elementarne. Znowu zwykła matematyka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
0 / 2

@darkwitcher Nie umiesz czytać, nie wiesz sam co piszesz.

Z Sepem:
Ktoś ludziom z IT musi instalację elektryczną zaprojektować i założyć. Chociaż nawet to nie, bo wielu znajomych wolało, zamiast czekać na wolny termin, zrobić to zadanie samemu i tylko odebranie załatwili sobie przez znajomego z SEPem.

Jak widzisz że sami kładą kable i tylko ktoś im z sepem podbija. Żeby jeszcze pomiary robić to może zrozumiem, bo nie każdy ma sprzęt i nie każdy umie. Ale jeżeli tylko o podbijanie chodzi to czysty idiotyzm.

I dalej. No napisałem 4tys. komentarzy i co z tego? Podaj JAKĄKOLWIEK SPRZECZNOŚĆ.Samo to że napisałem dużo komentarzy NIC NIE ZNACZY.

No chyba, że ktoś jest takim idiotą jak Ty, i dla niego bycie ojcem to wcielenie które się wyklucza z wcieleniem że się prowadzi małą sezonową firmę czy że się jest na co dzień pracownikiem.

A czy masz konto po kimś, czy nie. To mnie naprawdę mało interesuje. Gdybyś był dzieckiem, to by jeszcze była dla Ceibie nadzieja, że jak skończysz szkołę i pójdziesz do pracy to zmądrzejesz. A tak kwidocznie jesteś jakimś nierobem na socjalu skoro Ci się wydaje że jak ktoś jest ojcem a potem że pracuje a jeszcze kiedy indziej że prowadzi biznes to MUSI KŁAMAĆ.

Otóż nie każdy jest nierobem. Niektórzy organizują swoje życie nie żeby ciągnąć socjal, ale żeby pracować.

Jeżeli jedyna sprzeczność jaką widzisz to pracujący ojciec co prowadzi dodatkowo firmę to jesteś kretynem i tyle.

I Mentzen jest tego najlepszym przykładem. Ojciec trójki dzieci, a poza tym, ma browar, pub, kacelarie podatkową, firmę eventową, jest prezesem partii politycznej. Da się.

A sam masz 1,2 tys komentarzy, więc naigrywanie się z tego powodu do mnie jest totalną hipokryzją.

A co do kontroli. Czym się różni kontrola z PiPu od kontroli VAT czy setek innych kontroli jakie mają przedsiębiorcy. Podaj ten MERYTORYCZNY argument, poza tym że "nie ma nic wspólnego ponieważ TY TAK MÓWISZ".

Masz coś sensownego do powiedzenia, prócz NIE BO NIE?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
0 / 2

@ciomak12 Dobra - mamy ewidentny dowód, że kłamiesz. Nigdzie nie napisałem że ktokolwiek z moich znajomych potrzebuje SEPa zawodowo. Nie znalazłeś tego komentarza, bo kable kładli jednorazowo u siebie. Na użytek własny. Tylko kompletny debil mógł zinterpretować ten komentarz, że moi koledzy kładą kable zawodowo.
Potem mamy stek emocjonalnych wywnetrzeń niedojrzałego/zaburzonego emocjonalnie człowieka, o komentarzach - znowu jest krzyk, urojenia i próba przypisania mi czegoś, co nie jest prawdą. Oczywiście reakcja emocjonalna nastąpiła po słusznej krytyce z mojej strony - że nie potrafisz liczyć i próbujesz mi przypisać coś, co nie jest prawdą.
Potem kontrola - rachunek prawdopodobieństwa jełopie. Kontrola Mentzena i Twoja kontrola to dwa zdarzenia niezależne od siebie. Wynik jednego nie ma wpływu na wynik drugiego. I tylko kompletny kretyn tworzy sobie teorię, że Mentzenowi uda się przejść kontrolę, bo jemu samemu się udało. Matematyka debilu, a nie "bo ja tak mówię".
Na przyszłość zanim zaczniesz z kimś polemizować upewnij się, że masz dobre argumenty, a nie będziesz rzucać kłamstwami, inwektywami, emocjonalnymi wywnętrzneniami i teoriami z dupy. Zwykle piszesz w miarę poprawnie o wolnym rynku i nawet jak Twoja głupota wali z komentarzy po oczach, to się Ciebie nie czepiam - jesteś idiotą, ale zwykle pożytecznym idiotą. No, ale obrona januszowstwa Mentzena, płacącego asystentowi IT 2700 PLN na umowie zlecenie, gdy on sam pieprzy farmazony o domie, dwóch samochodach i grillu dla każdego Polaka, to jawne zaprzeczenie idei wolnego rynku. Ponieważ ciągle kłamiesz, manipulujesz i wrzucasz chamskie odzywki, to mój ostatni komentarz w tym wątku. Mogę podyskutować z ludźmi o odmiennych poglądach, ale z ludźmi na poziomie, a Ty takim człowiekiem nie jesteś. Tyle ode mnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
-1 / 3

@darkwitcher skoro to ostatnia twoja wypowiedź to podsumujmy Twoje "argumenty":
- student 2-go roku infy bez doświadczenia zarabia 10k netto choć nie masz ani oferty pracy, ani nawet nie wiesz jako kto w IT miałby tyle zarabiać. Wiesz jedynie że w IT. A czy to znaczy że ma wypalać płyty? kto wie co tam w małej główce sobie tworzysz
- do położenia sobie samemu skrętki w mieszkaniu potrzeba projektu i Sepów.
- skoro mentzen ma kontrolę z pipu to na pewno jest okrutny zły i podły, nawet jeżeli ta kontrola się jeszcze nie odbyła nie mówiąc o jakikolwiek wnioskach z tej kontroli.
- u mentzena trzeba dużo pracować więc znów świadczy to o nim że jest podły i okrutny
- że według Ciebie idea wolnego rynku polega na tym że nikt nie będzie zarabiał minimalnej krajowej tylko każdy będzie zarabiał dziesiątki tysięcy
- że jak ktoś ma wcielenie ojca, to nie może mieć wcielenia pracownika, a już w ogóle nie może tego łączyć ze wcieleniem prowadzenia firmy, normalne jest jedynie wcielenie nieroba z dziećmi na socjalu. To jedyne co jesteś wstanie sobie wyobrazić

Jak widać nie masz bladego pojęcia o niczym. Do położenia skrętki w domu nie potrzeba ani projektu, ani sepów. Operator robi Ci przyłącze a dalej robisz co tylko sobie uznasz za stosowne. Stąd mówiąc o projektach i sepach pieprzyłeś głupoty i stąd później moje teksty, bo myślałem że piszesz serio. A Ty jak zwykle lałeś wodę bez pojęcia.

Student 2-go roku infy BEZ DOŚWIADCZENIA nie zarabia 10k netto. Gdyby miał doświadczenie w czym konkretnym to może i tak. Ale że Ty nic nie potrafisz podać poza tym, "że w IT zarabiajo 10k" to dyskusja stoi jak stała.

Matematyka to jest taka dziedzina związana z liczbami i danymi. Ty żadnych nie podajesz ale powołujesz się na nią. Chyba nie do końca rozumiesz co to jest matematyka. I PIP przeprowadza >50tys kontroli i nałożył >15tys mandatów. Głównie za zatrudnianie na czarno czy brak wypłacania kasy za nadgodziny. Taka jest matematyka. Ta prawdziwa. I sam Mentzen mówił że już parę razy miał PIP u siebie i było ok więc niech przychodzą. Bo kontrola jak sama definicja tego wskazuje jest to po prostu nadzór. A nie jakieś postępowanie karne. I kontrola to nic dziwnego. Jeżeli coś wykaże, to co innego. Ale sam fakt że go kontrolują jest całkowicie normalny.

I jeszcze idea wolnego rynku. No na tym polega wolny rynek. Praktykantowi nie dajesz nic lub drobne pieniądze, studentowi bez doświadczenia i wiedzy minimalną, naromalnemu pracownikowi koło średniej krajowej a specjalistom jak radca prawny czy doradca podatkowy Mentzen proponuje do 15k netto.

Tak działa wolny rynek. Ale znów nie masz bladego pojęcia o niczym.

No i wcielenia. Nie umiesz sobie wyobrazić, że ktoś jest zaradny. Bo ciężko samemu będąc nierobem. Ale ogólnie to ludzie pracują, mają dzieci, dorabiają w we własnych firmach. Codzienność. Ale nie dla wszystkich jak widać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glupiawrednabrzydkagruba
+2 / 4

Orgia Lui. Byle wartości katolickie zostaly zachowane. I prosze mnie nie poprawiać. Nie chodziło mi o wartości chrześcijańskie, bo te byly w założeniu z goła inne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
0 / 0

@glupiawrednabrzydkagruba, cieszę się, że na Demotach ktoś w końcu uczynił to istotne rozróżnienie.
Walczę na Demotach o świadomość tej różnicy od lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PitBull9010
-4 / 6

I DLATEGO JA NA TYCH PADALCUF NIE AGŁOSUJĘ!!!...

A JEST MORZE DEBILI, KTÓRZY JU IM UWIERZYLI I MYŚLĄ, ŻE JAK ONI NASTANĄ, BĘDZIE LEPIEJ...


....NIE, MOI PAŃSTWO, BĘDZIE TYLO GORZEJ, BO POZA (DOŚĆ RADYKALNYM, ALE PODEJRZEWAM, ŻE SKUTECZNYM, BO CO JAK CO, ALE MENZA SIĘ JEDNAK LEPIEJ OD KŁAMTEUSZA NA BIZNESIE ZNA) PROGRAMEM NAPRAWY I REFORMY GOSPODARKI, NIE MAJĄ NICZEGO!! SIC! DO ZAOFEROWANIA POLAKOM, A NAROBIĄ JESCZE WIĘKSEGO SYFU, PROBLEMÓW I WROGÓW NASZEMU JUŻ ZDEMOLOWANEMU KRAJOWI, TÓRY TRZYMA SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE DZIĘKI SILNEJ WOLI JESZCZE ŻYJĄCYCH TU OBYWATELI...


...JUŻ ZAPOMNIELIŚCIE *ALBO NIE CHCECIE WIEDZIEĆ), ŻE KONFA ROBI WSZYSTO, ŻEBY TYLO HAJS SIĘ ZGADZAŁ, ONI BYLI NA TOPIE (ALE BEZ ODPOWIEDZIALNOŚCI) I ŻEBY IM BYŁO DOBRZE *NIE MUSZĄ BYĆ W RZĄDZIE, W SEJMIE SĄ...)


INNA KWESTIA, E NAWET JAKBY DEPILE WYGRALI, NIE BĘDĄ RZĄDZIĆ SAMI, A WIĘC SZYKUJĄ SIĘ NAM 4 LATA WOJENEK UKŁADOWYCH, PRZEPYCHANEK I GÓWNOBURZ SEJMOWYCH...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lisickis
0 / 4

Ale co to kogo obchodzi? takich ludzi jest pełno w każdym ugrupowaniu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem