Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
438 457
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
U ubooot
0 / 6

w dniu wyborów i tak połowa powie że nie ma na kogo głosować a druga że ich głos nic nie znaczy i dewoty oraz 800+ wygrają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
-1 / 1

@ubooot Pisząc 800+ masz na myśli PO czy PiS?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bartes123
-2 / 10

Wszystko ok i mogę się zgodzić, ale nie z jednym.
Jakby u nas była Rosja/Turcja/Węgry/Białoruś to życzę szczęścia uczestnikom takiego marszu oraz jego organizatorom. A tymczasem pomimo 7 lat totalitarnej dyktatury mało że każdy może mówić co mu się podoba, pisać co mu się podoba, protestować przeciw czemu mu się nie podoba, to jeszcze nikogo za specjalnie nie aresztują... Ale nie, tak jak pisiorom łatwiej manipulować wyborcami za pomocą kościoła i antyimigracyjnych haseł, tak opozycji łatwo manipulować swoimi wyborcami krzykiem o totalitaryzm i zamach na demokrację... Głupi to łykną a mądrzy? Mądrzy zaczną się intensywnie zastanawiać, na kogo w takim razie w tym burdelu zagłosować za te 4 miesiące. Bo jedni już pokazali, że rządzić nie umieją, a drudzy udowadniają to samo każdego dnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sosen9
0 / 0

@bartes123 Taką wolność słowa masz? Zwyzywaj Dudę to zobaczysz ile po sądach będą cię ciągać!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bartes123
-1 / 1

@sosen9 Zwyzym Tuska i to samo. Myślę że autor strony "Antykomor" też miałby coś do powiedzenia na temat wolności słowa za peo:
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/647413,sad-uznal-ze-tworca-portalu-antykomorpl-zniewazyl-prezydenta-i-skazal-go-na-rok-i-trzy-miesiace-ograniczenia-wolnosci-oraz-40-godzin-prac-spolecznych.html
Tak że, zupełnie niewykluczone, że pis idzie wyznaczonymi przez peo-peesel standardami...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
+2 / 2

demot w punkt, idźmy tylko na wybory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ad33
+3 / 7

Przyjdzie Tusk i spółka i Polska znów stanie się "zieloną wyspą'. Byli tak cudowni, że ludzie poszli głosować na ten j*bany PiS, którego nienawidzono wtedy tak samo jak dziś, do tego stopnia że poprzedniej kadencji nawet nie dokończyli. Pałowanie na ulicach, wyprzedaż dóbr narodowych, Amber Gold za którego pieniądze Adamowicz ciągnął samolot linii lotniczych które miały doprowadzić do upadku LOTu. Cała masa ścieku, a ludzie nagle pozapominali i łażą teraz za Tuskiem i Bolkiem bo obiecali większą niż PIS kiełbasę. Cała ta banda PIS i PO i wszystkie ich przybudówki oraz pomniejsze twory obcych wywiadów nadają się jedynie do dołu z wapnem. Nie ma w polskiej polityce mężów stanu i nie będzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pedzacy_Jelen
+1 / 7

Jestem przeciwnikiem PIS. Przegrywają, ale kto po nich obejmie władzę ? Wybierając PO PSL itp można powiedzieć ze leczymy dżumę cholerą. Trudno dokonać dobrego wyboru w tym stanie rzeczy który mamy w Polsce

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trueloop
0 / 0

@Pedzacy_Jelen Ważne, żeby każdy zagłosował zgodnie z własnym sumieniem. Nie wybierając "mniejsze zło" ani ulegając przeświadczeniu, że antysystemowy kandydat i tak nie przeskoczy progu. Teraz trwa zmasowana propagandowa promocja Tuska, bo warszawska klika doskonale wie, że PIS w nadchodzących wyborach raczej nie wygra i jako jedyną alternatywę wskazuje aktualną opozycję, która przecież od paru łądnych już lat czeka przyczajona w samorządach na kolejną zmianę. Jeśli nie damy się po raz kolejny nabrać na te udawaną partyjną wojenkę i nie pozwolimy, żeby klika po raz kolejny zasiadła przy korycie (przy okazji pozwalając obecnym rządzącym przeczekać w samorządach do następnego narodowego protestu, by potem, strojąc się w nowe piórka, ponownie zamienić się miejscami) to może coś z tego będzie. Niestety, wielu Polaków jest tak ogłupionych przez propagandę TVPis, że trudno wręcz z nimi rozmawiać. Jeśli o mnie chodzi - DiP, a każdy - jak pisałem - powinien głosować zgodnie z własnym sumieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sosen9
0 / 0

Najprostszy sposób, żeby policzyć ile było osób: sprawdzić ile telefonów się zalogowało do najbliższych nadajników GSM.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
-1 / 1

Minęło 16 lat rządów POPISu.

Nie mamy nawet pomysłu na reformę edukacji która tkwi w pruskim systemie nauczania. Nie mamy pomysłu na służbę zdrowia. System emerytalny. Jak ma wyglądać miks energetyczny Polski. Dzietność to 1.26. Wojsko wymaga dokończenia reform i ponownego uzbrojenia po oddaniu ogromnej ilości sprzętu na Ukrainę. Policja ma ogromne braku kadrowe. Sądy jak były złe tak dalej są. Przydało by się pomyśleć na reformą administracji i zlikwidowaniem powiatów. Podatki, umowy i sposoby prowadzenia działalności gospodarczej to jakaś kompletna pomyłka. Na umowie o pracę jest 9 milionów osób a nie można by tam zrobić prostego przeliczenia brutto-netto tylko mamy netto, brutto i super brutto i od każdej z tych kwot naliczane są inne składki. Dodatkowo budżet państwa, inflacja. No patologia.

Nie mówiąc o idących zakazach aut spalinowych, nowych wymagań do budynków itd itd.

Jak się zastanowić to by się przydało pomyśleć nad ustawieniem od nowa CAŁEGO PAŃSTWA

A o czym jest dyskusja? 800+, darmowe kredyty, babciowe, 14 emerytura. Tym się zajmuje Tusk. I co się zmieni w Polsce za ich rządów? NIC. Porządzi sobie rok a potem się okaże, że znów jest jakach fajna posadka w UE czy innym ONZ i tyle. I tak sobie będą mijały kolejne lata...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem