Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Internet poszukuje pewnej młodej mamy, która ujęła swoim zachowaniem ujęła pracowników teatru, którzy teraz obiecują jej bilety na darmowe spektakle. Oto czym zdobyła serca tarnowian i internautów:

0:53

- Obecnie dzieci mają mniej ruchu niż dawniej i spędzają sporo czasu, korzystając z urządzeń elektronicznych. Pomyśleliśmy, że skoro przez najbliższe dni przez nasz teatr przewinie się trzy tysiące młodych widzów, to damy impuls i zobaczymy jak zareagują na ten pomysł - powiedział dla portalu tarnow.naszemiasto.pl Rafał Balawejder, dyrektor Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. - To zachowanie nas ujęło. Postanowiliśmy poszukać mamę i nagrodzić ją, przekazując zaproszenia na nasze spektakle. Jeśli będzie chciała, to namalujemy takie klasy także przed jej domem w dowolnych kolorach, żeby mogła wspólnie z dziećmi trenować skakanie w wakacje - mówi Balawejder. Zarejestrowana na nagraniu mama jest proszona o kontakt z Biurem Promocji i Organizacji Widowni (784 976 025 lub 14 688 32 87)

www.demotywatory.pl
+
283 293
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
L Logheen
+6 / 8

Ja zawsze skacze po takich namalowanych pi3rdolach.
Co w tym nadzwyczajnego?
Ostatnio z corka lazilem po murach. Tylko innie sie dziwnie patrza ale moja corcia widzi we mnie bohatera, bo nie jestem nudny i sztywny jak reszta doroslych.
Bo mi sie chce uczestniczyc w zabawach a nie czekac az dziecko skonczy sie bawic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem