Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
582 594
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ZIWK
+12 / 18

Poczekamy na informację "wyrok wykonano"....
Oczywiście kato-talibskie media będą piać ze szczęścia, że uratowano "duszyczkę" a wszystko to wina matki (pewnie lewaczki, albo zwolenniczki Tuska...), bo za mało się modliła i nie przelała odpowiedniej kwoty na kato-kler.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
+10 / 16

@ZIWK
Juz po smierci Izy pisalam ze umrze jeszcze wiele niewinnych kobiet :((( a my bedziemy siedziec cicho i dalej lykac propagande Unii KK z PIStronem :///
1. prawo polskie jest bierne w temacie maltretowanych i mordowanych dzieci w rodzinach patologicznych (Kamilek to tylko jedno z 30 dzieci umierajácych z tego powodu co roku!) A DZIETNOSC NAM SPADA
2. prawo polskie usmierca czésc kobiet (ktore nie dawaly w szyje tylko postanowily zaciázyc) ale nie mialy tyle szczescia zeby urodzic! A DZIETNOSC NAM SPADA
3. ...i W TYM SAMYM CZASIE RZÁD PLACZE NAD NISKÁ DZIETNOSCIÁ W POLSCE!!!

Ludzie... czy ten kraj jest nienormalny? Czy tylko mnie sie pogorszylo? ...bo nie ogarniam tej kuwety! :(((

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 9 czerwca 2023 o 14:37

A acotam43
+4 / 4

@Ella111111
No jak nienormalny, kobiety mają takie same prawa jak mężczyźni, wszystko się zgadza....

Tak będzie dopóki o prawach kobiet będzie decydować banda dziadersow nie pytając ich nawet o zdanie. Jeden przypadek śmierci kobiety w Irlandii spowodował zmianę prawa aborcyjnego a poprzedzilo je referendum. W Polskiej idiokracji podstarzaly karzeł z demencją z bandą klakierow sprowadzili kobiety do roli inkubatora i bezczelnie wmawiają reszcie, że to wszystko dla dobra tychże kobiet i ochrony życia płodów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
+3 / 7

@acotam43
No niestety... polska starszyzna (wpatrzona w starego kurdupla) to tradycjonalisci wychowani na patriarchacie / ciemni, niedouczeni / i fanatycznie religijni ludzie ktorzy za wszelká cene chcá zmusic mlodych do swojego konserwatyzmu.
I niestety nikt z nich nie dostrzega ze to doprowadza nasz kraj do ruiny (bo dzienosc najnizsza od II wojny / starszyzna powoli wymiera) a reszta zniewolona przez chory system jest u kresu wytrzymalosci :/// To sie nie skonczy dobrze :((

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BOFH
+19 / 27

Może i umrze, ale Kaja Godek, wraz z całą polską prawicą, są na to poświecenie gotowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+11 / 15

Kaja Plodek powinni przywiazac do krzesla obok aby patrzyla na to co tam sie dzieje, moze wtedy do tego pustego lba cos dotrze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glupiawrednabrzydkagruba
+4 / 4

@Xar modlila by sie w ekstazie, przekonana o swojej racji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
+2 / 8

Na tej mapie https://m.demotywatory.pl/5197509 Bydgoszcz nie ma ani niebieskiego ani żółtego znaczka. Czyli albo w bydgoskich szpitalach przeprowadza się legalne zabiegi aborcji albo w Bydgoszczy nie ma szpitali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Binu666
+6 / 6

Zastanawiam się na ile takie podejście lekarzy wynika z aktualnego prawodawstwa, a na ile z procedur obowiązujących w szpitalu.

W 2022 roku byłam w szpitalu Zakonu Bonifratrów w Katowicach na oddziale ginekologiczno-położniczym. Lekarze mówili wprost pacjentkom - odejście wód płodowych oznacza rozpoczęcia akcji porodowej i kobieta ma 24 godziny na urodzenie dziecka, inaczej będzie cesarka. Dotyczyło to kobiet w każdym miesiącu ciąży, tych terminowych ciąż i przedterminowych. Zastanawiam się, czy tylko w niektórych szpitalach w Polsce odejście wód płodowych jest traktowane jako etap porodu, a nie etap ciąży.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
-4 / 12

No chwila, kurna. Przecież TK zakwestionował jedynie aborcję ze względu na wadę płodu!
Aborcja, gdy ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej (bez ograniczeń ze względu na wiek płodu) jest dalej legalna!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 czerwca 2023 o 16:17

avatar Nanemasehaki
+6 / 10

@mwa tak, ale niewielu lekarzy decyduje się na to, żeby chodzić na rozprawy sądowe, na których ustalane będzie, czy ciąża stanowiła zagrożenie dla życia, czy jednak nie. Boją się wykonać aborcję, by nie tracić za kratki i nie mieć zabranego prawa wykonywania zawodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
-4 / 6

@Nanemasehaki
Ok, a zdarzył się w ogóle przypadek że jakiś lekarz został oskarżony, czy choćby wszczęto śledztwo w przypadku gdy ewidentnie ciąża nie przebiegała prawidłowo a zagrożenie życia potwierdził inny lekarz jeszcze przed aborcją?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glupiawrednabrzydkagruba
+8 / 8

@mwa Pieknie to brzmi nie? Jest BEZPOSREDNIE zagrozenie życia pacjentki jest aborcja tak?
No właśnie problem w tym, ze nie. Lekarz musi udowodnić, ze pacjentka zmarlaby, gdyby nie dokonal aborcji. To moze udowodnić tylko w sytuacji, gdzie ryzyko jest BEZPOSREDNIE. Co to znaczy? Nie w sytuacji gdzie jest ryzyko wystąpienia sepsy , tylko w sytuacji gdzie juz wystąpiła sepsa. Teraz powiedz, wiesz w jakim tempie sepsa zabija/pozbawia kończyn/ zatruwa organizm? Teraz sobie sam odpowiedz na swoje pytanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
-1 / 1

@glupiawrednabrzydkagruba
Dobra, to jak to było wcześniej? Zmieniła się interpretacja prawa przez prokuraturę?
I najważniejsze o co już pytałem - czy były takie sprawy że prokurator się przyczepił? Czy skończyły się w sądzie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glupiawrednabrzydkagruba
0 / 0

@mwa zmienilo sie prawo a nie interpretacja. Zlikwidowano prawo do abortowania plodow z ciezkimi wadami. To bylo 98procent legalnie wykonywanych aborcji. Wady płodu przyczyniają sie do patologii ciazy i komplikacji okoloporodowych. Jest to pośrednie zagrożenie dla zycia kobiety. Teraz zostalo tylko prawo do aborcji w przypadku bezposredniego zagrożenia, o którym pisalam wyzej.

Nie wiem ile wcześniej zapadalo wyrokow ale nie ma to znaczenia bo wczesniej prawo było inne. Teraz lekarz trafi przed pisowski katolibski sad i będzie udowadnial cos co ciezko udowodnić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rogeros123
+7 / 11

Pora na kolejne marsze i manifestacje. Niech ten sPISdziały rząd i ultra katole wiedzą, że maja sie czego bac

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 czerwca 2023 o 18:11

avatar monikashell
+1 / 9

Jakby rodzina ją kochała, to wypis na własne rządanie i wycieczka do czech, niemiec, Słowacji gdzie blizej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Traehflow
+3 / 3

@monikashell prawda, przykre bo w normalnym kraju taka opcja nie musiałaby być rozpatrywana

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar monikashell
+3 / 3

@glupiawrednabrzydkagruba leży tam 21 dni, jak się tylko dowiedziała o wadzie płodu powinna jechać na słowację

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nasper
+10 / 12

Ludzie którzy w takim przypadku doprowadzą do śmierci kobiety są dla mnie zwykłymi zbrodniarzami i powinni być sądzeni w Norymberdze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cjan
+3 / 5

@nasperdlatego każdy pisior ma siedzieć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pan_grajek92
+4 / 4

Sugerował bym ewakuować się ze szpitala skoro jeszcze żyje, wysiąść w auto z partnerem i czym prędzej jechać do Czech. W Polsce prawdopodobnie czeka ją egzekucja a nie wyleczenie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+2 / 2

@pan_grajek92 i widzisz moj drogi - to tylko pokazuje, jak bardzo stoczyl sie ten kraj. I wiesz co jest najgorsze? Ze ludzie zwyczajnie maja to gdzies, a pozniej rzadzacy sie zastanawiaja czemu spada dzietnosc...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem