Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
184 192
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar bartoszewiczkrzysztof
+11 / 15

''Tusk jako premier dążył do jak najlepszych relacji...'' Czyli ich zdaniem co miał robić, strzelać do nich z granatników? Patrząc na własne podwórko, też chyba jest ze mną coś nie tak, bo mam dobre relacje z sąsiadami i czasem na jakiegoś grilla, czy piwko do siebie wpadamy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pokos
+3 / 7

@bartoszewiczkrzysztof . Ich zdaniem miał robić to o kaczor, czyli popsuć relacje z sąsiadami i partnerami w organizacjach międzynarodowych i w ich oczach ośmieszyć i skompromitować nasz kraj tak bardzo jak tylko się da. Taka jest definicja suwerenności według kaczora.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gieroj777
-3 / 5

@bartoszewiczkrzysztof no ale coś nie tak napisali? wystarczyłoby, żeby śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej ruskim nie oddał. od niego zależało w jakim trybie to będzie rozpatrywane- cywilnym czy wojskowym. wybrał opcję, która ruskim daje wszystkie prawa a nam żadnych. co do niemiec to w jego rodzinnym domu mówiło się po niemiecku i przysłowiowe stało się jego nadskakiwanie makreli. dzięki temu zasłużył sobie na stanowisko króla europy i złotą emeryturę. europarlamentarzyści KO starają się jak najwięcej nasrać do naszego gniazda a jak wrócą do władzy, to zablokowana kasa wróci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
0 / 0

@gieroj777 Naprawdę wierzysz, w to co napisałeś? Oczywiście Ukraina też sama na siebie napadła, w mundurach zakupionych, ''w każdym sklepie z mundurami'' ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Owczar1910
+1 / 1

1980-2015??? to może niech będzie od 1980 do 2022

Odpowiedz Komentuj obrazkiem