Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
410 434
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G gieroj777
+2 / 4

takie poświęcenie to ja podziwiam i zazdroszczę. tak, mam dzieci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
0 / 0

@gieroj777 Dzieci to ciekawy i sprytny "przeciwnik". Gdy wieczorem chciałem na spokojnie zjeść lody a one w łóżkach, stosowaliśmy prostą metodę. Chciałem iść do sklepu po lody i coś tam, to rozmawialiśmy w języku rosyjskim. Z angielskim mają styczność od małego. Rosyjskiego nie znają haha. Obecnie, wysyła się "posłańca" i idzie kupić. Chcemy gdzieś wyjść do wychodzimy. Córka chce aby koleżanka została na noc, to zostaje a my np. wychodzimy do znajomych na piwo. Ostatnio miałem trzy nastolatki, zapytałem się czy córka nie chce kasy. Stwierdziła że ma na koncie. Zostawiłem na wszelki wypadek 50 zł i poszedłem do kumpla na garaż. Wszystko ma swoje plusy i minusy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+2 / 6

Zauważyłem pewną prawidłowość, która dotyczy relatywnie normalnej części społeczeństwa, a nie patologii. Ta prawidłowość mówi, że ludzie nie posiadający dzieci epatują tym częściej, niż ludzie, którzy dzieci posiadają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ochrety
+1 / 1

@Ashardon Serio? W życiu bym tak nie powiedziała, ale może to zależy od tego, w jakich kręgach się kto obraca. I w którym regionie mieszka. W części kraju i reszty świata górują wartości "tradycyjne", a w części "nowoczesne". Dlatego ludzie co innego poczytują sobie za zasługę dla świata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+2 / 2

Nie każdy bohater nosi peleryne!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ochrety
+4 / 4

@radiron Absolutnie nie. Jeśli nie masz dzieci, ale w dowolny sposób pomagasz społeczności/gatunkowi przetrwać i/lub rozwijać się, to jesteś użyteczny. U niektórych gatunków tylko najbardziej uprzywilejowane osobniki mają prawo się rozmnażać, a reszta ma inne zadania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem