Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
60 78
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
I irvis3000
-4 / 6

czyli uważasz że wzmożona obrona Polski na linii Wisły jest ok ???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pokos
+3 / 5

Poczekaj do końca i wtedy rób podsumowania.
A równolegle licz pozostałe "korzyści" ruskich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Petyrek
0 / 2

za mało, nadal tak bardzo za mało..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
0 / 4

Rosja gwarantowała integralność terytorialna Ukrainy. Skąd dziwaczne załozenie, że tym razem "tylko" po odebraniu siła i wymordowaniu tysięcy Ukrainców zadowoliłby się Krymem, Donieckiem i ługanskiem?
Naiwność na poziomie kogoś kto daje portfel złodziejowi bo ten obiecał że jak odda go po dobroci to tylko 100 PLN z niego wyciągnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz1977
+1 / 3

500 tys. mężczyzn i 8 mln obywateli, czyli mężczyźni to nie obywatele, czy jak?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tagar123
0 / 4

Co za bzdury onucowskie. Rosja przeprowadziła pełną inwazję, chciała zająć Kijów, podporządkować całą Ukrainę, a do Kijowa wysłała komanda morderców które miały zabić prezydenta. A nie że Donieck i Krym by ich zadowolił. A nawet gdyby, jakim prawem Rosja chce narzucać suwerennemu krajowi, do jakich sojuszy ma należeć? Ukraina w 2014 potulnie oddała Krym i co? A największym błędem było dobrowolne oddanie broni atomowej w 1994. Z Putinem tylko siłą, bo to bandyta i innego języka nie rozumie i nie szanuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gramatura
-1 / 1

Czyli wg ciebie wystarczyło oddać Hitlerowi teren pod eksterytorialną autostradę do Królewca i nie byłoby II Wojny Światowej? Ciekawa koncepcja... Nie jesteś w niej osamotniony. Jest sporo ludzi, którzy twierdzą, że II Wojnę Światową wywołała Polska, żałując Hitlerowi małej powierzchni gruntu pod autostradę! Wstyd panowie Polacy, wstyd, tyle milionów ludzi zginęło przez wasze skąpstwo.
A tak poważnie... spadaj stąd ruski trolu!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem