Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
O Olo156
+4 / 4

Czyli co, nie będą budowali tej fabryki? Znaczy jest do wzięcia działka, ta co mieli budować na niej te Izery? Dla kolegi znajomego sąsiada pytam. I jego żony!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
+4 / 4

ale miliony wpompowane w ten projekt ktoś przytulił :( :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+3 / 3

Jestem z Jaworzna. Jak na razie w ciągu 8 lat rządów pisu udało się w ramach inwestycji "IZERA" wyciąć las i sprzedać drewno. Jakoś trudno dogrzebać się, kto za to drewno zebrał pieniądze - miasto, skarb państwa czy spółka. Teren nie został wykarczowany, więc krzaki i drzewa już odrastają, jest też masa samosiewów. Czy ktoś zresztą spodziewał się czegoś innego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 września 2023 o 13:42

M MustafaJaroslaw
+3 / 3

To jeszcze CPK poproszę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MrMxxY
0 / 0

i zera z tego mamy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gorialczarny
+1 / 1

Polska niestety przespała wyścig motoryzacyjny- fakt- mamy wspaniałych konstruktorów, super pomysły i innowacje (wielu Polaków pracuje dla innych marek). Problemem jest wbicie się na ciasny rynek- żeby to zrobić trzeba niejednokrotnie dołożyć do tego, ale i tak marka sama musi się przyjąć przez kilka- nawet kilkanaście lat zanim znajdzie odbiorców. Porywają się z motyką na słońce- nie mając żadnego zaplecza. Polacy nie potrzebują limuzyn, aut terenowych, suvów (chcą takich ale nie potrzebują, bo często przewymiarowuja swoje potrzeby). Polakom jest potrzebny prosty i tani samochód do 20-30 tysięcy- a nie jakaś Izera za 150 tysięcy- jak kogoś stać na taką kwotę to kupi sprawdzoną skode czy toyotę czy inne, a nie pójdzie w niewiadome- potem nie ma serwisu, nie ma części zamiennych, projekt kuleje bo nie ma żadnych poprzedzających modeli, by uczyć się na błędach i udoskonalać projekt. Jesteśmy niestety 40 lat do tyłu w tej przestrzeni motoryzacji i żadna reaktywacja tematu nie pomoże tym bardziej, że wystarczyło w odpowiednim czasie odświeżyć i udoskonalić samochody, które kiedyś produkowaliśmy- Może miały sporo wad, ale była to jedyna podstawa do tego by dzisiaj na drogach jeździły nasze Polskie samochody.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem