Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A abc_xyz
+12 / 16

Taaa.. będą tak dbać o pis jak TVP Info po ogłoszeniu wczorajszego sondażu.
Tyle TUSKA, LEWICY, KOSINIAKA, HOŁOWNI, normalnie pokazanych od wczoraj to nie było przez 8 lat.
Tak samo będzie z resztą bandy z PISu łącznie z tym z pałacu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dokturbasen
-2 / 6

dlatego pisałem i tłumaczyłe, że dzisiaj to nie jest miejsce na zabawa w demokrację, trzeba odsunąć pis od wąłdzy ,a jednak wielu było/jest ynteligentów dla których to Tusk był problemem, to przez takich ćwierć inteligentów Polska ma trochę mało mandatów ,a mogło to być proste odsuniecie pis-u. to zwykłe pisowskie trole. Włącznie z idiotami z konfopis-u

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 października 2023 o 21:49

M MG02
+10 / 10

A ja z niecierpliwością czekam na tą komisję do badania wpływów rosyjskich na politykę pis w latach 2015-2023.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+14 / 16

Wydaje mi się (nie jestem prawnikiem), że należy zacząć ścigać pomniejszych pisiorów, którzy złamali prawo delikatnie. Zaoferować im że za zeznania obciążające wyższych działaczy, unikną kary. Kiedy już będzie dużo pisiorskich tuzów oskarżonych o ciężkie przestępstwa, wnieść do sądu sprawę o uznanie PiS za organizację przestępczą. Gdyby udało się uzyskać takie orzeczenie sądu, to dalej już będzie łatwo; wszystkie pisiory won z urzędu, włącznie z Du*ą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
+1 / 1

@perskieoko
to że długopis sympatyzuje z PiS nie znaczy że do tej partii należy. oficjalnie jest bezpartyjnym więc twoja metoda psu na budę :) :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
0 / 0

@adamIM
Ale działał w spisku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+5 / 5

Od czegoś trzeba sprzątanie zacząć. Pierwszy krok zrobiony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dipol
-1 / 1

"Złapał Kozak tatarzyna, a tatarzyna za łeb trzyma"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
0 / 0

Nie wiem co będzie bo nikt nie wie. Ale wydaje mi się, że jeśli PiS przetrwa to kolejne zwycięstwo (wcale nie jest to gwarantoawane) ale będzie uprawiał złośliwą obstrukcję to w następnych wyborach nie przekroczy progu wyborczego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar romeksz
+3 / 3

Duda nie jest Prezydentem RP, tylko osobą podającą się za Prezydenta RP.

Ergo, to jest zwykły przestępca, którego wystarczy aresztować jak każdego innego kryminalistę.

I po wyborach, p.o. Prezydenta RP zostaje wtedy Marszałek Sejmu RP.

„Stanowisko Zarządu SSP "Iustitia" z dnia 03.08.2020 r. dotyczące uchwały o stwierdzeniu ważności wyboru Prezydenta RP.

3 sierpnia 2020 r. powołana nielegalnie przez prezydenta Andrzeja Dudę , w skrajnie upolitycznionym procesie nominacyjnym, Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych podjęła nieważną uchwałę w sprawie ważności wyboru prezydenta Andrzeja Dudy na kolejną kadencję. Przypominamy, że Izba ta w całości została powołana przez Prezydenta na wniosek neo-KRS, mimo zakazu wydanego przez Naczelny Sąd Administracyjny w związku z zadaniem pytań prejudycjalnych do Trybunału Sprawiedliwości UE w Luxemburgu, które wkrótce zostaną rozpoznane. Każde orzeczenie wydane przez tę Izbę i zasiadających w niej – neo-sędziów jest nieważne, o czym przesądził Sąd Najwyższy w uchwale 3 połączonych Izb w dniu 23 stycznia 2020 r. (sygn. akt BSA I-4110-1/20). Tym samym wobec nieważności dzisiejszej „uchwały” nie doszło do stwierdzenia ważności wyboru Prezydenta Rzeczypospolitej przez Sąd Najwyższy, co jest wymagane przez art. 129 ust. 1 Konstytucji RP.”

https://www.iustitia.pl/79-informacje/3908-stanowisko-zarzadu-ssp-iustitia-z-dnia-03-08-2020-r-dotyczaca-uchwaly-o-stwierdzeniu-waznosci-wyboru-prezydenta-rp

Panie Przyłębska i Manowska prezesami TK i SN też nie są.
Neo-KRS i powołani przez nią sędziowie są nielegalni.
Czyli do wszystkich powyżej ma zastosowanie Art. 227. KK.

„Przywłaszczenie funkcji funkcjonariusza publicznego
Kto, podając się za funkcjonariusza publicznego albo wyzyskując błędne przeświadczenie o tym innej osoby, wykonuje czynność związaną z jego funkcją,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.”

Osobną kwestią jest art. 127 kk - dla Kaczyńskiego i całej wierchuszki PiS.

Art. 127. Zamach stanu
§ 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Delegalizacja PiS - w oparciu o Konstytucję RP - też nie będzie stanowić problemu.

Art. 13. Ograniczenie pluralizmu politycznego
Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
+3 / 3

akurat radę mediów można szybko zlikwidować bo to twór kompletnie niekonstytucyjny wymyślony przez PiS więc praktycznie minutę po nominacji nowy premier może ich wysłać na szczaw :) :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem