Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
146 153
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N neo1neo
+4 / 12

Bardzo dobra reklama. Prawdę napisali. Możliwe, że ktoś jeszcze nie słyszał o tych patoyutuberach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+6 / 10

Co w tym nieetycznego? Była kiedyś bardzo niebezpieczna akcja "niebieski wieloryb". Mało kto o tym słyszał, a akurat o takich zagrożeniach w sieci powinno się głośno mówić, żeby rodzice wiedzieli, na co zwracać uwagę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+1 / 3

@VaniaVirgo - nie chodzi o ostrzeganie, tylko o chęć czerpania zysków ze strachu o dzieci. Gdyby Orange rozsyłał same ostrzeżenia o pedofilach w sieci, to można by taką akcję tylko pochwalić. Ale oni nikogo nie zamierzali ostrzegać, ani informować. Zamierzali zarobić na aferze Pandora Gate.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
0 / 4

@Quant_ na fotelikach samochodowych też się zarabia i na wielu innych rzeczach. Za darmo to niestety mało kto zrobi coś dobrego. A tu chociaż przy okazji chęci zarobku, zwiększa się świadomość ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
+4 / 4

@Quant_ Wyśłij dziecko do naszej, prywatnej szkoly-ubliczna niczego nei nauczy. Kup dziecku fotelik bo zginie w czasie wypadku. Kupuj dziecku nasze zabawki-chińskie mogą być trujące. Dawaj dziecku nasze parowki-inne to syf. Kupuj dziecku nasze buciki-inne wykrzywią mu nóżki. Tak. Wszyscy zarabiają an strachu. A ostrzeganie przed pedofilią jest dużo bardziej etyczne niż straszenie, że dziecku stopy sie pokrzywią od innych bucików.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kicunio1
0 / 0

@VaniaVirgo Nie porównuj tych dwóch rzeczy. Fotelik trzeba wyprodukować i za to zapłacić. Ostrzec można za darmo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem