Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
173 205
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Goretex
+6 / 28

@Cammax ani nie usprawiedliwiam jej ani Ciebie, po prostu dziwi mnie że ruska propaganda tak nagłaśnia jakieś pojedyncze durne wpisy a Ty świadomie lub nieświadomie to powielasz dodając od siebie głupoty w stylu "wiem, że taka a nie inna opinia Ukraińców".

Żeby coś wiedzieć musiałabyś przytoczyć jakiekolwiek badanie opinii publicznej, jak choćby tak pobieżne jak to poniżej:
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8639823,ukraincy-opinia-o-polsce-i-polakach.html

Przestań zajmować się wymyślaniem bzdur o tym "co myślą o nas Ukraińcy".

To tak jakby Szwecja oceniała Polaków przez pryzmat Twoich niezbyt mądrych wypowiedzi pod ich adresem.... byłoby to równie niemądre, jak Twoje fantazje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 4

@Goretex to nie tylko pojedyncze durne wpisy, jak się czyta komentarze na tiktoku/Instagramie/YouTubie, to takich (a nawet o wiele gorszych) komentarzy jest dużo więcej, większość nawet nie nadaje się do zacytowania.

Jednak widzisz, to że aż tyle osób zmieniło stosunek do nas świadczy o tym, że on wcześniej był negatywny.

Tyle że Szwecja nas właśnie generalizuje, ale nie na podstawie moich wypowiedzi, a na podstawie zachowania PIS i ich wyborców (czyli uważają, że wszyscy jesteśmy patologią, pijakami, złodziejami, chorymi z nienawiści fanatykami religijnymi i skrajnymi konserwatystami). Wieku tam nawet nie uznaje nas za ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
+1 / 3

@Cammax "to takich (a nawet o wiele gorszych) komentarzy jest dużo więcej, większość nawet nie nadaje się do zacytowania"

I rozumiem, że wiesz które z tych komentarzy pochodzą od ukraińców a które od ruskich trolli ? Swoją drogą musisz świetnie znać i ukraiński i rosyjski skoro śledzisz takie rzeczy u źródła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 2

@Goretex jednak widząc na profilowym flagę (ukraińską lub banderowską), czy jakieś znaki/widząc to w nazwie chyba można się domyślić, że to Ukrainiec, a nie Rosjanin. Po cholerę Rosjanin miałby sobie ustawiać Banderę na profilowe i do nazwy ukraińskie flagi?

No i jedna ważna różnica. Trzeba patrzyć, jakiego pogardliwego określenia wobec nas użyli. Jeśli "lachy", to Ukraińcy. Rosjanie o ile dobrze pamiętam, to pogardliwie nazywają nas "pszekami", czy coś takiego.

Zresztą jak ktoś ma wątpliwości, to można zrobić screen, wejść na wyszukiwanie obiektywem, kliknąć na tłumaczenie i "wykryj język".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kozaalfa1
-1 / 1

@Cammax Tak się nie robi. Skopiuj tekst do tłumacza. Strasznie gmatwasz podstawy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
-2 / 2

@Cammax "Po cholerę Rosjanin miałby sobie ustawiać Banderę na profilowe i do nazwy ukraińskie flagi?"

Jasne. Ruskie trolle przecież mają ustawioną flagę Rosji... i ikonkę trolla.
To ironia jakbyś nie załapała.

Skoro nie masz pewności czy za wypowiedzią stoi ukrainiec, czy rosjanin, skoro nie masz wiedzy o tym jaki % społeczeństwa żywi te czy inne sympatie do Polski, to czemu uważasz że możesz generalizować pisząc głupoty w stylu "taka a nie inna opinia Ukraińców o nas"

Ty nie masz pojęcia jaka jest "taka a nie inna opinia Ukraińców o nas", a wiedzę czerpiesz z miejsc, gdzie nei można odróżnić ziarna od plew.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Slawa238
-2 / 2

@Cammax " Po cholerę Rosjanin miałby sobie ustawiać Banderę na profilowe i do nazwy ukraińskie flagi?"

Dokładnie po to by takie osoby jak ty bezmyślnie powielały jego propagandę o "podłych" Ukraińcach i zmniejszali poparcie dla Ukrainy i polityków proukrainskich w Polsce. Ta wygląda wojna hybrydowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 1

@kozaalfa1 nie wiem, czy da się na Instagramie, czy Tiktoku skopiować komentarz. Na telefonie to na większości aplikacji się chyba nie da, więc wtedy zostaje tylko kombinowanie z screenem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 1

@Goretex z drugiej strony: jaką masz pewność, że żaden z tych "trolli" na pewno nie jest Ukraińcem? To tak jakbyś powiedział, że jak Polak krytykuje Ukrainę (krytykuje, nie hejtuje, czy promuje jakąś nienawiść), to też jest Rosjaninem?

Czasami sobie sprawdzam przez wklejenie screena do wyszukiwarki obiektywem i opcje "wykryj język", no i pokazuje mi, że to ukraiński.

Myślisz, że każdy Ukrainiec w twarz nam powie, co o nas myśli? U nas też są fałszywi ludzie, którzy niby kogoś lubią, ale za wbiją nóż w plecy, gdy tylko będą mieć okazję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
-2 / 2

@Cammax "jaką masz pewność, że żaden z tych "trolli" na pewno nie jest Ukraińcem?"

Nie mam żadnej. A jeśli czegoś nie wiem, bo informacja jest z totalnie randomowego i niereprezentatywnego źródła, to nie zmyślam sobie głupich teorii o tym , jak oceniają nas Ukraińcy.

Proste ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 1

@Goretex https://www.google.com/amp/s/sportowefakty.wp.pl/amp/gimnastyka-artystyczna/1093018/ukrainska-sportsmenka-obrazila-polakow-nienawidze-tego-kraju
https://www.google.com/amp/s/natemat.pl/amp/526675,ukrainska-gimnastyczka-vlada-nikolchenko-obrazila-polske-i-polakow
https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/ukrainska-gimnastyczka-obrazila-polakow-nienawidze-tego-kraju-calym-sercem/pm676nn

Tu masz tą samą informacje z obiektywnych i poważnych źródeł. Bo to z demota faktycznie jest randomowe i może być PISowskie, bo PIS nienawidzi Ukrainy.
Jak ktoś znany coś takie mówi, to żeby zweryfikować wystarczy sprawdzić na innych, rzetelnych, niezależnych od prawicy portalach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 1

@Goretex bo ja porównuje standardy rządzenia i poglądów. A słuchając Ukraińców mam wrażenie, że oni uważają, że my wszyscy wspieramy Rosję i wojnę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
-2 / 2

@Cammax a tu masz reakcję Ukrainy

https://www.eska.pl/gorzow/wlada-nikolczenko-w-skandalicznych-slowach-obraza-polske-i-polakow-ukrainska-gimnastyczna-umiescila-bulwersujacy-wpis-aa-Wq4j-mBuh-wPqN.html

"Władze federacji jasno określiły, że nie popierają tego typu zachowań i wypowiedzi w przestrzeni publicznej, dlatego wobec Włady Nikolczenko wszczęto postępowanie dyscyplinarne."

Sama zawodniczka pisała " To była emocja sytuacyjna, której żałuję, nie chciałam nikogo urazić. Proszę, nie bierzcie tego do siebie. To nie ja to powiedziałam, ale emocje we mnie."


Nie pisz więc głupot w stylu "wiem, że taka a nie inna opinia Ukraińców", bo widać wyraźnie że sama budujesz sobie taki obraz na podstawie epizodycznych zdarzeń nagłaśnianych w mediach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
-2 / 2

@Cammax " słuchając Ukraińców mam wrażenie"

Czyli rozmawiasz z Ukraińcami ? Czy mówisz o komentarzach, które czytasz, nie mając pojęcia kto je pisze ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 1

@Goretex no i te emocje mają ją usprawiedliwiać? Jakoś po mnie wszyscy jadą, jak powiem coś pod wpływem emocji i nikt mnie za to nie usprawiedliwia, ani też nikogo nie obchodzą żadne emocje.
Zresztą co ją mogło tak roztrząść na lotnisku w Polsce? To że musiała tu wjechać, bo u niej lotnisko zamknięte?

A to że za takie wypowiedzi ponosi się karę, to standard w każdym normalnym kraju. U nas też tak będzie jak Tusk obejmie władze i posuwa PIS z wszystkich instytucji.

Czasem będąc w Rzeszowie słyszę, co mówią. Fakt, nie wszystko umiem zrozumieć, ale większości mogę się domyślić, zwłaszcza jak Ukraińcy pochodzą z terenów bliższych naszej granicy. A tu chyba mi już nikt nie powie, że tak są rosyjskie trolle. jeśli tak, to to już wyższy poziom poświęcenia, by wjechać do opozycyjnego, najbardziej zasłużonego miasta na świecie (w sensie w pomocy Ukrainie) i jednocześnie jednego z najbardziej antyrosyjskich miast.
Tacy "na mieście" może aż tak ostro nas nie obrażają, ale często można usłyszeć generalnie negatywne opinie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2023 o 11:15

G Goretex
-2 / 2

@Cammax "no i te emocje mają ją usprawiedliwiać?"

Nic jej nie usprawiedliwia,

Ciebie zresztą też nic nie usprawiedliwia. Nie powinnaś pisać głupot w stylu "wiem, że taka a nie inna opinia Ukraińców" skoro tego nie wiesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jurand1967
0 / 6

potrzebuje dobrej rady? wypier... per pedes

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
+4 / 8

Może czekała na samolot na lotnisku w Radomiu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E enikacemobil
+1 / 1

Można by tak odmówić ponownego wjazdu na teren RP? Co z tego, że przeprosiła? Mnie g***o interesują przeprosiny za coś takiego - wypowiedzianych słów jak i napisania czegokolwiek w Internecie się nie cofnie jeżeli ktoś je usłyszał lub zobaczył. A jeszcze wobec kraju, który przyjął miliony obywateli jej kraju bezinteresownie....
Następnym razem trzeba się zastanowić, czy coś takiego nie wywoła g***oburzy....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MEATLOAF
+1 / 3

Gimnastyczka opublikowała nowy post, w którym przeprosiła i swoje pierwsze oświadczenie wyjaśniła jako załamanie psychiczne – miał to być niekontrolowany wybuch emocji, spowodowany między innymi wojną na Ukrainie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C csnrdi
+2 / 4

JEDEN [A] mówi źle o [B] = WSZYSCY [A] to nienawidzące [B] ścierwa" powiedział [B] miłujący cały [alfabet] z wyłączeniem [A]

tak większość ludzi widzi Twoje demoty @Cammax,

zajmij się czymś pozytywnym dla odmiany, no nie wiem, może podbij Szwecję w Total War: Napoleon, czy coś ;-)

ciao

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zadziwiony
-2 / 2

@Cammax Człowieku, zlituj się nad ludźmi i przestań pisać głupoty...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@Zadziwiony jak widzę tego typu komentarze, to aż przypomina mi się ten mem:Czy ci ludzie serio aż tak cierpią widząc moją twórczość? Jeśli tak, to polecam im zapoznać się z twórczością patoinfluencerów, to jeszcze stwierdza, że moje wpisy jednak nie są takie złe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 listopada 2023 o 19:26