Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar bartoszewiczkrzysztof
+8 / 12

Im dalej wstecz, tym mniej niepochlebnych opinii. Fakt że część ankietowanych może pamiętać tylko ostatnich premierów, ale myślałem że Belka, czy Miller, zdobędą więcej punktów w rankingu.
EDIT: A może byłoby lepiej, gdyby każdy oceniany był w wyznaczonej skali?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2023 o 22:18

D dokturbasen
+6 / 22

@bartoszewiczkrzysztof noty Tuska są zawyżone- 8 lat szczucia musi mieć swoje odzwierciedlenie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+10 / 10

@dokturbasen Pamiętam społeczne niezadowolenie z rządów Belki, czy, Marcinkiewicza i Kopacz. Ta ankieta jest raczej nieobiektywna, ale to tylko może być prognostyk na jeszcze większe niezadowolenie, z kolejnych rządów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wolfi1485
+4 / 6

@bartoszewiczkrzysztof I co ciekawe, pana Belkę tylko nieco ponad 1% wskazało jako najgorszego, ale faktem jest że premierem był... no naprawdę bardzo przeciętnym. Może powiem coś, co nie każdemu się spodoba, ale najlepsi z tych wszystkich byli Miller i Marcinkiewicz, przy czym pragnę zaznaczyć, że ten ostatni nie ma już nic wspólnego z partią do niedawna rządząca :->

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2023 o 23:05

avatar AleksandraCz
+14 / 14

@bartoszewiczkrzysztof też nie wiem jaki jest sens pytać 18 latków, którzy w 2005 roku się dopiero urodzili

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+5 / 9

@bartoszewiczkrzysztof
Co do Marcinkiewicza to nie jestem pewien. W sumie chyba nic nie zrobił, a Kaczyński dość szybko się go pozbył, więc nie chciał być jego marionetką. Szydło była właśnie 100% marionetką Kaczyńskiego. Morawiecki może podejmował też własne decyzje.

Także oprócz Marcinkiewicza, to właśnie reszta PiS-owskich ministrów zasługuje na najwyższe pozycje. Co do reszty nie jestem pewien. Co do Tuska to było dużo PiS-owskiej propagandy nienawiści i po końcu rządów PO miało być tak wspaniale. W sumie podobnie było z Belką i Millerem. Wielkie afery, w których nic Millerowi nie udowodniono, ale PiS się na tym wybił i wygrał wybory.

Pod koniec rządów Tuska była deflacja, a nie inflacja. Za jego rządów Polska w dość dobrej kondycji przeszła przez recesję, która rozłożyła na łopatki kilka światowych gospodarek. W Irlandii poziom życia już nie wrócił do poziomu sprzed tej recesji. W Islandii chyba też nie. Grecja to już w ogóle. A Polska gospodarka w miarę się trzymała. Strach pomyśleć, jakby to wyglądało, jakby rządził PiS.

Z kolei za czasów Millera i Belki Polska wchodziła do UE. Już widzę, jakby PiS reprezentował Polskę i jakie warunki by wynegocjował. Mieliśmy przykład z Kopalnią Turów. Zamiast dogadać się z Czechami na szczeblu lokalnym, pozwolili, żeby zrobiła się z tego międzynarodowa afera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+4 / 4

@El_Polaco ''Pod koniec rządów Tuska była deflacja, a nie inflacja.'' Oczywiście należy o tym pamiętać, podobnie jak o tym, że za rządów PO-PSL (z premierem Tuskiem) spłaciliśmy długi zaciągnięte w Klubie Paryskim, przez Gierka. Co do długów pozostawionych przez PiS, to są różne szacunki. Pytanie, kiedy je spłacimy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
+1 / 1

@bartoszewiczkrzysztof Bardzo wątpię abyśmy mieli jakąkolwiek szansę spłacić te długi. Jeśli już to raczej nasze dzieci lub wnuki :-(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-2 / 12

To oznacza że Polacy mają pamięć złotej rybki.
Swoją drogę jestem ciekaw ile % polaków w tym badaniu wskazało by że chce powrotu komuny? Wyniki mogły by zadziwić?

PS. Ciekawe czy badanie było robione przed czy po tym jak miller i belka zdradzili Polskę podczas głosowania w parlamencie UE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 listopada 2023 o 0:17

avatar JanMariaWyborow
+1 / 5

Te 18,4% procent dla Tuska to może być skala realnego poparcia dla PiSu... przed wyborami każdy wiedział, kto przyjdzie, jeżeli PiS nie utrzyma władzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dawletiarow
+1 / 7

Jak już napisali im dalej wstecz tym więcej ankietowanych nawet nazwisk nie kojarzy. Bo powinien wisieć Belka, Miller, Tusk, Morawiecki, Kaczyński.

Chociaż Belkę to lepiej po staremu koniami rozrywać, ten ***** "człowiek" zaraz po wyborach "radził" żeby zwiększyć wiek emerytalny do 70 no bo przecież ludzie dłużej żyją.

To ten sam *ebil co zarządził wyprzedaż majątku w postaci przymysłu ciężkiego jak huty czy stocznie tak dla tych co nie wiedzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar otawa
+8 / 8

Pytanie 18-latka o rząd Millera który urzędował przed urodzeniem respondenta ma sens. Sens głęboki, sięgający początku okrężnicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
-1 / 1

Morawiecki 0 punktów
Szydło 0 punktów
Kaczyński 0 punktów
Marcinkiewicz 1 punktów
Pawlak 2 pumkty
Kopacz 3 punkty
Tusk 4 punkty
Belka 6 punktów
Cimoszewicz 7 punktow
Miller 7 punktów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R remassq
-3 / 5

Wszyscy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kilklik
0 / 2

Odpowiedz Komentuj obrazkiem