Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
-5 / 5

Dziewczyna już dawno jest w Niemczech, albo innym zachodnim kraju, który zabrał ją do siebie.

Cóż, uchodźcy przestali już być potrzebni, bo zostaną przez nowy rząd przyjęci co do jednego. I w ten sposób osiągniemy druga skrajność:
1. Zabraniamy wstępu tylko za radę i religię, nawet jak próbujesz legalnie (chyba że akurat masz 5000 $ dla naszego konsula), najwyżej MTK nas rozliczy. A łatka zbrodniarzy pójdzie na wszystkich Polaków.
2. Jej, wpuszczamy każdego, po co weryfikacja, najwyżej coś się stanie.

Smutne jest to, jak bardzo zapomina się o tych grupach, które jakiś tam wpływ miały na walkę z PIS. Pamięta ktos jeszcze strajk przedsiębiorców, strajk przeciwko ograniczeniom podczas covid, czy strajk lekarzy, gdy PISowcy krzyczeli "niech jadą"?
Ja tutaj też sporo czasu poświęciłam na walkę z PIS. I co za to mam? Nic, poza tym że jedne i te same osoby (o dziwno nie tylko nie z PIS, ale nawet nie z prawicy) się mnie czepiają i uważają że mam wypieprzać z internetu, co pokazuje, że te rzeczy w których się z większością nie zgadzasz kasują wszystko to, w czym się zgadzasz. Wałęsa też miał zasługi, a PISowcy go tak zaszczuli, że w oczach większości wszystko mu się skasowało, a jego wnuki siedzą. Jeden za jazdę po pijaku, a drugi za nazwisko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 listopada 2023 o 16:31