Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
172 189
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F FCKGWRHQQ2YXRKT8TG6W2B7Q8
+5 / 5

A może to Łukaszence było po prostu wstyd się z kimś takim fotografować i poprosił Dudę o wyjście z kadru i nie zasłanianie obiektywu obiecując w zamian nowy długopis?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 9

Dokładnie, wstyd dla Polski. Żałosne jest to pozowanie na rusofoba, choć jest prorosyjskim politykiem, jak i cały PIS. a i żaden polityk z demokratycznego kraju nie chciałby stawać obok tego pachoła. Nawet Załenski nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
-5 / 11

@Cammax Zełeński to akurat niech spada na drzewo. Roszczeniowy cham, któremu ciągle mało i tylko "dej za darmo wszystko", jak madka która nie potrafi wychować swoich bachorów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R remmah84
+2 / 4

@Cammax Nie sądzę, żeby PiS był prorosyjski. Oni po prostu prowadzą krótkowzroczną, nakierowaną na partyjny interes politykę. Rosja jest krajem otwarcie wrogim, więc nasza głupia polityka jest im na rękę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
-1 / 1

@WkurzonyTaboret Zełeński nie prowadzi kokieterii politycznej jak cała reszta. Jego kraj walczy o życie. jeśli przegra będziemy mieli za granicą Ukraińską Republikę Ludową gorszą od Białorusi. Rosja dobrze wie, że bez pomocy Zachodu Ukraina się nie obroni nawet tygodnia. Prawda jest też taka, że walki wyniszczają teren Ukrainy a nie Rosji. Czas gra na korzyść Rosjan. Zełeński nie ma wyboru. idzie do łóżka z każdym kto mu pomaga i psioczy na każdego kto mu rzuca kłody pod nogi. Ja go o to nie winię. Współczuję i jemu, i Ukrainie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@WkurzonyTaboret w tym sporze nie popieram ani PIS, ani Ukrainy. I nic mnie nie zmusi do tego, by stanąć po stronie PIS.
PIS też zrobiło dużo złego Ukrainie i nie dziwię się, że każdy Ukrainiec nienawidzi PIS.
Ukraina też wykazuje rażąca niewdzięczność wobec polskiej opozycji. To że PIS jest prorosyjskie nie znaczy, że mają prawo tak mówić o całej Polsce. A Załenski powiedział, że Polska jest ich wrogiem. Nie PIS, a cała Polska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@remmah84 w sumie... Moim zdaniem ich sprzyjanie Rosji może też wynikać nie tyle z premedytacji, co z głupoty, nieświadomego działania, którym kieruje tylko nienawiść do Ukrainy i Niemiec. No i oczywiście UE.

Nie oszukujmy się, za mądrzy to oni nie są. Być może są za głupi, by Putin wybrał ich na swoich agentów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
-2 / 6

Zdjęcie z Du*ą byłoby hańbą. Pozer chrzaniony i kukiełka Kaczki. Nigdy na niego nie głosowałem i nie był nigdy moim prezydentem.
A demot fajny :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
-1 / 5

Przy całej mojej niechęci do Dudy i jego żałosnej formacji politycznej - tu akurat uważam, że postąpił słusznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jury1974
0 / 0

Łukaszenka dobrze wie kim jest duda i jaką ma pozycję w Europie i w Polsce. Z pajacem (czyt. Andrzejem) do zdjęcia to się w cyrku staje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem