Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
69 77
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W wrocfig
-1 / 1

Dobrze żenię całą Warszawę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Petyrek
+6 / 8

a tymczasem wokół modlina łąki czekają za zagospodarowanie (blokowane przez pislamskiego wojewodę w ostatnich latach, jeśli mnie pamięć nie myli). z gotową logistyką, transportem do rozbudowy, a nie tworzenia od zera, bez burzenia i wyrzucania kogokolwiek z ziemi... ot, pislamska megalomania w pigułce

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar IwanBardzoGrozny
0 / 2

@Petyrek
tylko po co budować w badziewnym miejscu jakim są łąki wokół Modlina, skoro można zbudować w znacznie lepszym jakim są łąki wokół Baranowa ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elterchet
0 / 0

@Petyrek taa, szkoda że jedyne co tam jest to modlin

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz3652
+4 / 4

Zburzenie Ursynowa to jest poświęcenie, na które jestem gotów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hermenegild
0 / 2

A ja nie przyłączę się do tego chóru. Uważam, że duży, międzymiastowy port lotniczy, do którego da się bez trudu dojechać z każdej strony, jest Polsce potrzebny. Tak naprawdę koszty samego lotniska to tylko drobna część kosztów budowy CPK, kilkakrotnie więcej ma kosztowa budowa magistral kolejowych umożliwiających dojazd do CPK z każdej strony.

Nie cierpię PiSu, uważam ich za krętaczy i złodziei. Ale nie przenoszę tej oceny na ocenę CPK. Uważam, że PiS wyrządził temu projektowi ogromną szkodę tym, że wszystko, co ma związek z CPK, obsadził swoimi ludźmi, a żeby tego nie rozgłaszać, to i o samym projekcie nic nie mówił. Przez to ludzie doszli do wniosku, że CPK to projekt PiSu na wyprowadzenie pieniędzy z budżetu. No i teraz krytykują sam projekt.

Nie, proszę, nie uwalajcie CPK. Wyrzućcie z projektu pisiorów, wstawcie tam ludzi kompetentnych - ale bezpartyjnych - i niech doprowadzą projekt do końca. Niech będą przejrzyści w swoich działaniach, niech jasno i wyraźnie mówią, co i po co robią, niech przyjmują konstruktywną krytykę, ale niech doprowadzą projekt do końca.

Tak dla CPK, nie dla sposobu, w jaki było budowane do tej pory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem