Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A awator
-2 / 10

@LowcaKomedii Widzę, że są tematy z którymi jesteś zawsze na bieżąco. No szczerze podziwiam to niesamowite zainteresowanie tym 5% progiem wyborczym którego wpływ na całokształt jest taki jak żaden. No ale każdy powinien mieć jakieś hobby ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-3 / 13

@awator Kilkunastoprocentowym. Nie dziękuj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
0 / 20

@jurand65 Kilkuprocentowym. Zaczekaj do wyborów. Nie dziękuj :)

A co Diany - to ty po prostu nie znasz całej działalności. Mogłeś chociaż z ciekawości zrobić jakiś głębszy research, a nie wchodzić na stronę - reklamę, założoną na szybko tylko na potrzebę wyborów.

5G? Proszę
https://www.hejto.pl/wpis/hey-warszawa-jestescie-gotowi-przed-wami-diana-ruchniewicz-nie-mylic-z-ordo-luri

A może chemtrails?
https://twitter.com/Nocny_Pingwin/status/1701229844451770412

A może celowe dodawanie przez Gatesa, Schwaba i Sorosa robaków, aby ludzie chorowali na raka?
https://twitter.com/Nocny_Pingwin/status/1701229847891054735

Sama jej strona to też niezła komedia:
"Zero ustaw ograniczających wolność słowa (COVID, Ukraina, Żyd, LGBT)" - widzisz tutaj religię, czy jakieś tematy nie dla szurów czy faszystów? Czemu TYLKO Ukraina lub Żydzi? Co w nich wyjątkowego, że tylko im się może obrywać?

"Finansowanie leczenia naturalnymi " - czyli finansowanie altmedycznych szurów. Grubo. A z czego planuje szarlatanów finansować?

Po prostu nie znalazłeś nic kompromitującego, bo usuwa konta i zakłada nowe tylko na potrzeby wyborów. TT też sobie założyła na potrzeby wyborów w 2023. W 2022 używała jeszcze innego konta. Nie doceniłeś przeciwnika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 kwietnia 2024 o 23:26

avatar LowcaKomedii
+1 / 17

@awator A dziękuję, dziękuję. No wiesz, lubiłem sobie kiedyś poczytać wpisy szurów dot. płaskiej ziemi, altmedu, chemtrails i innych takich, więc wiesz - siłą rzeczy musiałem w końcu trafić na wpisu członków konfederacji. To było nieuniknione. Moje wcześniejsze źródełka skupiające się na foliarzach zorientowanych na altmedzie zaczynały wysychać. Przestawały publikować durnoty przypadków klinicznych, a konfederacja dalej pozostawała bardzo płodna - i tak trwam przy niej po dziś dzień. Z utęsknieniem wspominam grupki typu "Uniwersytety dla nauki, pajace do cyrku", "ANTY-Ukryte Terapie", "Mądrości altmedu" itp. Na szczęście widzę, że konfa tak szybko nie wyschnie i może to być zabawa na dłużej :)
I nieważne, że ledwo przekraczają próg wyborczy, że większość ma ich za oszołomów itp. To foliarska topka w polityce, i nie sądzę, by ktokolwiek mógł ich pod tym względem zdetronizować. Nawet w perspektywie najbliższych 10 lat. Zostawili resztę zbyt daleko w tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 13

@jurand65 "A to, że historii nie znają lub nie chcą jej znać i pewne fakty nad którymi powinni się pochylić mają głęboko!!!" - no właśnie czemu mielibyśmy nie ograniczać "wolności słowa" w przypadku Ukrainy, a w przypadku mocodawców korony - rosji, już tak? Dlaczego moglibyśmy obrażać ludzi o innych wyznaniach, a wyznawców tego konkretnego bogu, w którego oni wierzą, już nie? Albo jest wolność słowa, albo jej nie ma. Nie ma wybiórczego podejścia, zgodnie z ich faszystowskimi, antysemickimi i homofobicznymi zapędami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-5 / 13

@LowcaKomedii Faszystowskimi? Uuuu... zapędziłeś sie! Faszystowskimi bo antysemickimi?! Lewacki sposób myślenia aż kłuje! Żydzi uważają teraz za antysemitów wszystkich których nie lubią albo się z nimi nie zgadzają. Może dotarły do ciebie informacje czego uczą teraz w szkołach w Izraelu o Polsce oraz o nowszej i dalszej wspólnej historii?
Słyszałeś może przed czym przestrzegają przybywające do naszego pięknego kraju wycieczki z Izraela?
Wyraziłbym się jasno co o tym myślę ale bym dostał czwartego bana w ciągu roku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 13

@jurand65 Uff, dobrze, że z antysemickimi nie protestujesz, ale faszystowskie też są:
https://wydarzenia.interia.pl/raport-wybory-parlamentarne-2023/news-kontrowersje-na-listach-konfederacji-uzylem-skrotu-myslowego,nId,7008930
Inni konfiarze z dumą wspominają należenie do ONR, który uznawany jest za organizację faszystowską.
Widzisz, to nie ma nic wspólnego z Izraelem, to zupełnie odrębna kwestia.

"Może dotarły do ciebie informacje czego uczą teraz w szkołach w Izraelu o Polsce oraz o nowszej i dalszej wspólnej historii" - nie, nie dotarły. Do ciebie zapewne też nie dotarły, bo widząc z jakich źródeł korzystasz i w jakich kręgach się obracasz, to dostałeś tylko jakąś szurską wersję wydarzeń, która pewnie nic wspólnego z rzeczywistością nie ma. Niech zgadnę - to nie tak, że ty widziałeś ich program nauczania i użyłeś translatora, tylko widziałeś jakiś wpis w internecie, mam rację?

"Słyszałeś może przed czym przestrzegają przybywające do naszego pięknego kraju wycieczki z Izraela" - nie, nie słyszałem, jak zapewne i ty, bo pewnie z tymi wycieczkami jest dokładnie tak samo, jak z tym programem nauczania.

"Wyraziłbym się jasno co o tym myślę ale bym dostał czwartego bana w ciągu roku." - to wyraź się niezbyt jasno :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-4 / 12

@LowcaKomedii Jeśli nie widziałeś i nie słyszałeś to oznacza, że jesteś ograniczony! Daję Ci szansę abyś się dowiedział z jaką nacją mamy doczynienia. Ponoć jesteś człowieliem dociekliwym!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 14

@jurand65 Nie, po prostu jak mam do czynienia z kimś, kto odstaje od normy, to specjalnie nie przywiązuję wagi do tego, co mówi :)
Ale skoro nawet ty wstydzisz się napisać skąd wytrzasnąłeś takie informacje, to musi być naprawdę grubo :)

Temat mnie akurat specjalnie nie interesuje, więc na szybko znalazłem najwyżej to
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art2150271-izrael-beda-uczyc-o-udziale-polakow-w-holokauscie
I co by nie mówić - taka jest prawda. Polacy też wcale nie byli święci i część z nich rzeczywiście to wtedy robiła. Nie jestem udawanym patriotą, jak konfederaci i zdaję sobie sprawę, że Polacy nie zawsze byli dzielnymi husarzami, ale mamy też ciemne karty historii i że nie wszyscy byli/są dobrymi ludźmi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-3 / 9

@LowcaKomedii No cóż, jeśli piszesz po podaniu źródła, że taka jest prawda to jesteś zwyczajnie tępy albo po prostu jesteś śmieciem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+1 / 11

@jurand65 Albo po prostu ty jesteś tępym patriotą patrzącym na obraz Polaczka przez różowe okularki. Ja, w przeciwieństwie do ciebie, potrafię spojrzeć na Polskę krytycznie. Nie, w czasie wojny nie byliśmy tylko dzielnymi husarzykami, którzy własną piersią bronili uciśnionych przed złym Niemcem. Byliśmy też tymi, którzy sprzedawali sąsiada za paczkę fajek i uznanie oficera sztabowego. Podpieprzaliśmy najbliższych za przychylność Pana Niemca. Tak też robiliśmy, o czym zapomniałeś. Boli dupa, że nam ktoś to wypomina? Boli, ale nie zmieni to faktu, że ma podstawy by o tym mówić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-4 / 8

@LowcaKomedii Piszesz o marginesie! O polaczkach przez małe p. Urodziłem się w Wieluniu a to zobowiązuje! Wiesz co to za miasto? To miasto w którym do dziś po niemiecku lepiej się nie odzywać! Margines gówno mnie obchodzi i nie zestawiam ich z całym narodem! Lojalość, patriotyzm i delikatnie mówiąc dystans do szkopów wpoili mi opowieściami moja babcia i dziadek z tamtąd pochodzący. Wiem, że bywały kanalie ale to mikry procent w stosunku do innych nacji, które powinny się wstydzić przez następne 1000 lat tak jak miała istnieć 1000-letnia Rzesza! Inne narody biorąc pod uwagę wydarzenia po dziś dzień powinny się od nas uczyć! Patriotą nie jestem tępym lecz świadomym! Nie ślepym!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
0 / 10

@jurand65 "Piszesz o marginesie!" - ale taki margines istniał, więc...

"Margines gówno mnie obchodzi i nie zestawiam ich z całym narodem!" - a na konfederacją głosujesz, mimo że jest marginesem :)

"Patriotą nie jestem tępym lecz świadomym! Nie ślepym!" - jak nie ślepym, skoro nie chcesz patrzeć na złe strony medalu? Właśnie jesteś mega ślepym "patriotą".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-1 / 9

@LowcaKomedii Na Konfę akurat nie głosowałem. A wspominając o marginesie jednak ślepy nie jestem, co nie? Nie przypniesz mi tego czego nie jestem przedstawicielem choć żyłka ci już pęka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
0 / 10

@jurand65 "Na Konfę akurat nie głosowałem" - PiS? :P

Czemu żyłka miałaby mi pękać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-1 / 7

@LowcaKomedii Na nikogo nie głosowałem bo tak szczerze z żadną opcją moje poglądy się nie zgadzają. Na to co się dzieje ze światem a szczególnie z Europą najbardziej się identyfikowałem z poglądami Konfederacji.
Problem tu taki, że jestem ateistą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-3 / 11

@jurand65 "najbardziej się identyfikowałem z poglądami Konfederacji" - cóż, nie ma się czym chwalić, ale dzięki za odpowiedź. Ja oczywiście na wszystkie wybory chodzę. Dorzucę swoją cegiełkę, aby konfopis nie niszczył Polski.

"Problem tu taki, że jestem ateistą" - to żaden problem, to coś normalnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-1 / 7

@LowcaKomedii "Dorzucę swoją cegiełkę, aby konfopis nie niszczył Polski" - naprawdę? Banda czworga niszy Polskę od ponad 30-tu lat wyprzedając co się da! Że niby na któryś z tych zdradzieckich obozów miałbym głosować??? No bez jaj. Szare komórki jeszcze mi dobrze funkcjonują. A jeśli chodzi o Donalda to jeszcze się przejedziecie na tym rudym poniemieckim przydupasie! Nie pamiętacie jak było?
Dobrze Braun mówi, że to leczenie dżumy cholerą! Problem w tym, że brak silnej alternatywy aby uczynić rozpierdziuchę w tym towarzystwie.
Ja na wybory od dawna nie chodzę bo nie widzę w tym najmniejszego sensu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+1 / 11

@jurand65 "Banda czworga niszy Polskę od ponad 30-tu lat wyprzedając co się da!" - to wolałbyś, aby partia jeszcze gorsza od PiS-u przejęła władzę? Widziałeś co się działo przez 8 ostatnich lat. Wyobraź sobie, że przychodzi ktoś gorszy. Pomyśl o ich podrasowanej wersji.

PiS był prorosyjski? Wyobraź sobie jeszcze bardziej podkręconą wersję.
PiS miał ostry odchył na punkcie religii? Konfa: potrzymaj mi piwo.
Za PiS-u miałeś głupoty w systemie nauczania? Wyobraź sobie, że z buta wchodzą płaskoziemcy z konfy.

"Dobrze Braun mówi, że to leczenie dżumy cholerą!" - i wtedy przychodzi Braun i jego ebola...
Krytykować 2 partie powołując się na słowa członka jeszcze gorszej, to raczej kiepski przykład.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lameria
+3 / 5

@jurand65 "Wiem, że bywały kanalie ale to mikry procent w stosunku do innych nacji,"
3 do 4 tysięcy szmalcowników w Warszawie.
3 miliony folksdojczów
60 tysięcy donosicieli i agentów Gestapo
i miliony neutralnych obywateli, którym zwisało i powiewało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Amera
+5 / 5

@jurand65 kiedyś słyszałam wypowiedź historyka, cytuję z pamięci: "w Polsce w czasie wojny 10% to byli wspaniali ludzie, bohaterowie ratujący żydów, 10% to były szuje sprzedające żydów a 80% wyznawało zasadę "mnie to nie dotyczy", żyli tak by chronić swoje rodziny i nic ponadto". Moja babcia opowiadała jak jej babka znalazła w stodole ukrywającego się żydowskiego chłopaka. Dała mu chleb, buty po mężu (bo chłopak nie miał butów) i kazała się wynosić bo jak niemcy go znajdą to całą rodzinę wymordują (to były tereny gdzie walczyła partyzantka Hubala więc niemców tam było zatrzęsienie). Zgadzam się z @LowcaKomedii że w historii Polski są mroczne karty, poczytaj chociażby o przyczynach powstania Chmielnickiego, jak szlachta traktowała Kozaków

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-3 / 7

@lameria Jakoś dziwnym trafem tylko w Polsce (tylko i wyłącznie!) nie było oficjalej organizacji ani ugrupowania, które kolaborowało by z Niemcami. 3 miliony folksdeutschów? Skąd? Ze Śląska oplskiego w którym mieszkam??? Dobre! Tu od zawsze było tak - mecz Polska : Niemcy: 'nasi strzelili gola!!!"
K..., teraz pytanie kto!? To jednak Śląsk opolski.
Pisz mi jeszcze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-3 / 7

@Amera Chmielnicki został okryty hańbą i tytuły z litości nad jego rodziną zostały przywrócone dopiero po jego śmierci. To była mroczna karta i Polacy się tego wstydzą w przeciwieństwie do ukrów, którzy z Bandery są dumni. Drobna różnica, co nie?
A tak wracając do II wojny Polacy stanowili 1/3 wszystkich odznaczonych "Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata" i zdecydowanie byli najliczniejszą nacją, która przyczyniła się do ratowania Żydów!
Ludzkie śmieci są wszędzie ale porównaj poczynania wobec Żydów takich Francuzów lub Holendrów. Polacy przy takich mienią się aureolą świętości!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+2 / 2

@jurand65, w stosunku do liczby ludności, to holendrzy uratowali więcej żydów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lameria
+2 / 4

@adamis62 i procentowo mają najwięcej sprawiedliwych wśród narodów. 5982 na 8 milionów mieszkańców w czasie IIWŚ.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C C1VenomMX321
-1 / 5

Żydowskie spiski to akurat niezbyt szurowy temat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kicunio1
+3 / 3

Ja tam się cieszę, że Konfa istnieje. Szury nie rozbiegają się tak po innych partiach. Złodzieje owszem, oprócz Konfy idą też do innych, ale szury głównie do konfy. Piszę,, że głównie bo nie słyszałem o żadnym poza Konfą ale może gdzieś w jakiejś partii są.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+2 / 2

@kicunio1, czyli konfa, to w zasadzie taki kanał ściekowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W winotam
+1 / 5

@kicunio1 zabawne, dokładnie to samo można by napisać o lewicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem