Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Obsługa klienta w Japonii

0:15

www.demotywatory.pl
+
458 461
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R konto usunięte
-4 / 6

@next_2
To tak jak z Niemcami. Naiwniacy myślą, że Niemcy będą ich traktować w Unii jak równych sobie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A askson
+4 / 6

Gdy ludzie przyklaskują takim obrazkom, zazwyczaj widzą się w roli klienta, nie pracownika. Jeśli przyklaskujesz, a jednocześnie nie masz szacunku i pokory w swojej pracy, to nie nadajesz się do takiej kultury. Co nie musi być złe. Nie każda praca, pracodawca czy klient są godne szacunku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 2

Przecież to jest pusty, mechaniczny zwyczaj. Tak jak u nas zwracanie się per pan/pani w społeczeństwie, które ma korzenie w 90% chłopskie i w którym panów konsekwentnie zanihilowano.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rafi69
-2 / 2

taaaa, janusz myśli jacy ci Japończycy wspaniali jak traktują KLIENTA jaka tam kultura ... nie to co w polsce (tym kraju wg. PO), zostawiając w sklepie 25 złoty za najtańszy salceson, chleb z pyłu po mące i margarynę z chu.j wie czego - czeka aż ekspedientka zrobi mu tak samo jak na tym filmie. Janusz jest biedny i dla tego GŁUPI - widzi tylko to co chce widzieć. Klient podjechał tłustym autem i zrobił tłuste zakupy w swoim stałym sklepie w którym kupuje kolejny raz. Tłuste zakupy to duuużżżo kasy za którą Klient kupuje usługę (obsługi Klienta) a nie towar. Chociaż towar też. Jasne. Kupcie zegarek (taki fajny, zrobiony z precyzją starannością w limitowanej serii), kupcie drogi garnitur (janusze nie bryndzlujcie się bo gajer za 2000 to nie drogi garnitur tylko szmata o kształcie garnituru) kupcie fajne audio (nie sony za 3 tys to nie audio, lepiej pomnóżcie przez 10 lub więcej) i wtedy sklep będzie skłonny obsługiwać was jak Króla. Bo wydając grosze macie gówno. A teraz janusze - możecie na mnie pluć. Biedakom nic innego nie pozostaje. 3, 2, 1, start !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 maja 2024 o 16:57

P pafcio80
-1 / 1

a w polsce" gdzie ch0ju sie wpierydalasz" ???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem