Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
94 98
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B blank2
+5 / 7

nikt niczego nie mierzy tylko zaznacza kogo nie lubi i daje czerwone punkty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+2 / 4

Tyle warte są te sewisy. W lutym kiedy pierwszy wielki protest rolników zablokował drogi Google pokazywał drogę w trasie przed samochodem na niebiesko choć korek ciągnął się kilkometrami po horyzont. A za samochodem na pomarańczowo mimo że z tyłu też wszyscy stali a prędkość poruszania bliska 0.
Z wczorajszego demota wynikało, że w Siemianowicach po wielkim pożarze nie wysłano alertów RCB. A dziś w Warszawie chociaż?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rz_in_tfi
-1 / 1

No i komu wierzycie mediom czy automatom?

Ja na tym obrazku zobaczyłem potwierdzenie własnych obserwacji z Bielan i Kiełpina oraz sąsiada z Kiełpina i z centrum Łomianek.

Co do "dziennikarzy" - ile razy klikacie na clickbait i zadajecie sobie pytanie po co. Jak często potwierdza się informacja z tytułu w treści? Jak często obiecujecie sobie nie klikać w sensacyjne tytuły?

Automaty, owszem psują się, nie działają, programy napisane przez ludzi wariują. A "dziennikarze" - często wprowadzają w błąd wieszcząc sensację - SPECJALNIE.

A mierniki smogu? One mierzą to co mierzą, nie to co wyobrażasz sobie że mierzą.
Cieszmy się, że chmura dymu w większości od razu poszła do góry.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beeveer
-1 / 1

nie wiem jak serwisy. ale spróbuj zimą przekroczyć powrotnie granicę polski od strony czech czy niemiec .nieraz śpiacy kumpel się przebudzał i stwierdzał -ale je..ie.. dawno przejechałeś granicę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem