Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
446 452
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Selena73
+7 / 7

A przypadek przedstawiony na zdjęciu jest najgorszy. Mieszkam na wsi i wiele razy zdarzyło się mieszkańcom okolicy odwiązywać psy od drzew, ale jeden z pracowników leśnych opowiedział mi o przypadku suki ze szczeniętami, gdzie maluchy nie przeżyły na zimnie i były już martwe kiedy ją znaleziono. Wiem że wielu uważa ludzi ze wsi za bezwzględnych wobec zwierząt, ale takich rzeczy nie robimy. NIE przywiązujcie psów do drzew, one i tak Was nie dogonią, ale mają szansę dotrzeć do ludzi którzy im pomogą, nie zawsze zdążymy je znaleźć na czas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar basurero
+6 / 8

Problem w tym, ze schroniska odmawiają przyjęcia. I to powoduje, że ludzie porzucają gdzieś daleko od schroniska. Kiedyś jeden gościu przywiązał do płotu schroniska i go kamery nagrały i cała polska go tropiła, żeby mu wkopać. Takie akcje zachęcają ludzi aby porzucać tam, gdzie nie ma kamer.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AGATAXA
+1 / 1

Warto wiedzieć że w wielu miastach działają "zwierzęce okna życia " , trzeba sobie poszukać najbliższego. Oddając tam psa, kota czy ich maluchy , możesz pozostac anonimowy, ale masz pewność że zwierzak będzie zaopiekowany, będzie mu szukana nowa rodzina lub trafi do schroniska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+3 / 3

Ale żeby oddać psa do schroniska to trzeba wtedy popatrzeć w oczy człowiekowi, który troszczy się o psy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar idj95
0 / 0

@koszmarek66 przede wszystkim trzeba zapłacić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zzzsss
0 / 0

1 Oddane psa do schroniska to często problem
2 są hostele dla psów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem