Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Xar
+19 / 19

Przypominam tylko, ze ci ludzie maja prawa wyborcze. Nawet jak niektore wpisy to fake

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
+9 / 9

@Xar Większość może nawet to fake.
Ale wciąż zostaje ten promil, i tak za dużo.
Teściowa była w komisji wyborczej na wsi. Powiedziała, że wcale nie tak rzadko przychodziły jakieś osoby z karteczką z własnym imieniem i nazwiskiem, które mozolnie przepisywały (z kartki!), żeby się w ogóle podpisać i odebrać kartę do głosowania. A potem swoimi głosami tacy ludzie meblują świat reszcie, zwłaszcza tym, którym w ogóle nie chciało się iść głosować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dziki_Lelek
0 / 0

@jonaszewski ja najczęsciej nie głosuję, bo nie mam na kogo, a nie, bo mi się nie chce. Nie mam pamięci złotej rybki, nie będę też głosował "przeciw" komuś pamiętając co odwalała poprzednia ekipa, albo absolutnie nie zgadzając się z postulatami konkurencji. Zrobiłem wyjątek tylko raz, w październiku i szczerze mówiąc mam ogromnego kaca moralnego, zwłaszcza patrząc na to, co się dzieje, bo dzieje się to, o czym krakałem. Nigdy więcej!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Riesling
0 / 0

@jonaszewski To nie mieli dokumentu tożsamości ze swoim imieniem i nazwiskiem? I dostawali kartę do głosowania? Jakaś dziwna ta komisja...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
+1 / 1

@Dziki_Lelek Jeśli nie masz na kogo głosować (co jest mało prawdopodobne, raczej nie chce Ci się zaznajamiać z programami kandydatów), to głosuj na tych, którzy są Ci najbliżsi - po to, żeby nie wygrali najdalsi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
0 / 0

@Riesling raczej chodzi o to, ze sa za glupi zeby przepisac z wlasciwego miejsca, ewentualnie juz sa w takim wieku, ze nie widza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nowyloging
+3 / 3

Dużo takiej patoli, naoglądałam się pracując w banku. Kobiety piękne, zadbane, widać, że na wszystko je stać, a żyły z samych zasiłków. Ojciec dziecka nieznany, ale jednak żyli razem i już zasiłki wpadają dla samotnie wychowującej matki. Korzystanie z konta dziecka przy swoim zajętym przez komornika koncie, też było nie raz :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem