Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M michalSFS
+21 / 25

Najwyższy poziom spier****

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tosli
+12 / 16

Adrian zawsze musi zabłysnąć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skruchtysyn71
+7 / 9

@tosli Jak flegma w świetle księżyca

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wwo23
+5 / 5

@prdj No to właśnie nie jest "inna historia" bo dokładnie o niego chodzi. Zginął rzeźnik i to jest fakt.
"Irańczycy z jakiegoś powodu lubią Polaków" - na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Dla nich wrogiem jest każdy kto nie wierzy w ich Allaha.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pierdzideuko
+3 / 5

@prdj politycznie Iran to kraj wrogi wszystkim sojusznikom USA czyli nam również, sponsor terroryzmu, sojusznik Putina w wojnie przeciw Ukrainie trzeba byc debilem Andrzejem Dudą żeby się tak rozczulić nad katastrofa rzeźnika z Teheranu na kilku poziomach ocipienia jednocześnie stosunek Irańczyków nie ma znaczenia szczególnie że wielu młodych wywatuje po zgonie tego psychopaty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
-2 / 4

@prdj
Irańczycy swego czasu masowo przyjmowali polskich uchodźców wojennych. Sporo Polaków inżynierów pracowało w Iranie przy budowie infrastruktury. Potem kraj zradykalizował się, doszły do władzy oszołomy religijne i wszystko się j...Tak to jest jak religia wejdzie za mocno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 maja 2024 o 9:20

P prdj
-4 / 4

@wwo23 Założę się z Toba, że zachodni przywódcy są odpowiedzialni za znacznie więcej ofiar niż ten człowiek, zapewniam Cie, że znacznie więcej jest niewinnych.@michalSFS po części Ci to wyjaśnił. Po co to psuć?

@ Pierdzideuko tzn., że mamy prowadzić wrogą mu politykę? Jak zginął prezydent RP to z Teheranu kondolencje popłynęły. Jak Niemcy przez kilka miesięcy nie pomogły Ukrainie w żaden sposób(kaski budowlane), nawet zakazały transportu pomocy wojskowej przez swój teren to mieliśmy zerwać stosunki dyplomatyczne? Z każdym jeżeli jest to możliwe należy się dogadywać.

@ michalSFS Możemy śmiało powiedzieć, że są to oszołomy religijne. Wiesz natomiast, że takie same osobniki rządzą w Arabii Saudyjskiej?
@ Pierdzideuko Jak myślisz, kto sponsorował bardziej terrorystów, AS czy Iran? Osamę znasz? Bo prawo religijne mają podobne. Jednak niektórzy są nasi, a niektórzy nie.

Nie widzę powodu dla których mamy być skłóceni z wszystkimi. Iran jest poważnym graczem w regionie, którego boi się Izrael i Arabia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
+5 / 5

No przecież takiego państwa Duda chce w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fishe27
-4 / 8

Prezydent Andrzej Duda łączy się w modlitwie z narodem irańskim. Rozszerzenie, że modli się za zbrodniarza to gruba przesada. A poza tym czymś normalnym jest modlitwa w intencji złego człowieka, żeby się nawrócił. To, że modlę się, żeby Tusk przestał oszukiwać nie oznacza, że go popieram, bo jest zupełnie odwrotnie.
Jesteśmy pokłóceni z Iranem, bo USA ma z tym krajem problem i nie mamy wyboru, co odcina nas od ropy/gazu z Iranu, Azerbejdżanu i Turkmenistanu (północny szkak uniemożliwia Rosja), co nie oznacza, że mamy mieć nienawiść do Iranu, który nic nikomu nie zrobił.
Dla kontrastu: Tusk składał kondolencje po śmierci zbrodniarza Jaruzelskiego ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jak555
+3 / 3

@fishe27 to tylko Tusk oszukuje? Hmmm... poprzedni premier M. z prawdą był raczej w luźnym kontakcie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pibi80
0 / 0

@fishe27 bodycount Jaruzelskiego to ułamek tego co ma na koncie prezydent Iranu, niech mu 72 stuletnie dziewice oddadzą z nawiązką tego co zaszkodził ludziom.
Sam fakt że mieszasz do tego Tuska pokazuje że jesteś klakierem Dudy i twoje zdanie jest tyle warte co smród na wietrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sandalarz
-3 / 3

A ta dziewczyna ma 16 lat? Wygląda na 30 letnią NRDowską sztangistkę. Sama kara jest barbarzyństwem. Niemniej grubo wątpię że w relacji z tego procesu użyto właściwych zdjęć lub wiek podano celowo szokująco zaniżony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem