Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
677 698
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W WitekPK
+3 / 13

@Mateuszek_K tak wolę Tuska niż partię, która uważa się za patriotyczną, a okrada swój kraj na grube miliony i robi z pospolitych przestępców bohaterów narodowych. Ciekawe, że nie przeszkadza Ci, że pis wydał kilkadziesiąt tysięcy wiz dla mieszkańców bliskiego wschodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Azheal
+8 / 12

@Mateuszek_K Widzę że kłamiesz pod więcej niż 1 postem - Polska oraz Wegry , Słowacja i Austria głosowały przeciw paktowi migracyjnemu. Problem w tym że muszą to byc kraje które zamieszkuje min 35 % obywateli EU a te 4 wymienione to niecałe 17 % więc pakt i tak został przyjęty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+4 / 4

@Azheal "Pakt migracyjny. Jak głosowali polscy europosłowie?
Za przyjęciem takiego rozwiązania głosowała część polskich europosłów, m.in.: Marek Belka, Robert Biedroń, Włodzimierz Cimoszewicz, Łukasz Kohut i Leszek Miller.

Przeciw byli: Joachim Brudziński, Patryk Jaki, Krzysztof Jurgiel Karol Karski, Beata Kempa, Izabela Kloc, Joanna Kopcińska, Zdzisław Krasnodębski, Elżbieta Kruk, Beata Mazurek, Tomasz Poręba, Elżbieta Rafalska, Rafał Romanowski, Bogdan Rzońca, Jacek Saryusz-Wolski, Beata Szydło, Dominik Tarczyński, Witold Waszczykowski, Jadwiga Wiśniewska, Anna Zalewska, Kosma Złotowski, Magdalena Adamowicz, Krzysztof Brejza, Jerzy Buzek, Jarosław Duda, Tomasz Frankowski, Andrzej Halicki, Danuta Hübner, Adam Jarubas, Jarosław Kalinowski, Włodzimierz Karpiński, Ewa Kopacz, Elżbieta Łukacijewska, Janina Ochojska i Sylwia Spurek."

Chyba najbardziej zaskoczyła mnie Ochojska i Spurek, nie mniej czy to dalej o nich dobrze świadczy w kontekście wcześniejszych występów odnośnie granicy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Azheal
0 / 0

@Tibr Myśle ale to tylko moje zdanie - że kluczowe jest tutaj "przymusowa" relokacja. Ci migranci których chcą nam relokować sa już bezpieczni i nie uciekają przed niczym także sytuacja jest troszkę inna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 maja 2024 o 0:58

T Tibr
+1 / 1

@Azheal ci na Białorusi też, tam nie ma wojny. Dwa to nie tak, że bo oni są już bezpieczni tak samo przekroczyli granicę nie 10 lat temu. Trzy przecież oni już nie są przeciwko budowie zapory, teraz okazuje się, że jest potrzebna i trzeba kolejne miliony na uszczelnienie.
Po prostu punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Tak samo było przy protestach raz się mówili, że pazerni, a innym razem nosili kanapki od hipokryci, a paradoks jest taki, że psy wieszają na tych co zdania nie zmieniają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K koWalski123
-3 / 11

Z PO: B. Sienkiewicz, R. Petru, B. Budka, Brejza, E. Kopacz, Gronkiewicz-Waltz... i inni.
Budka miał wszystkich złych Pisowców wsadzić do więzienia, i co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
+5 / 9

@koWalski123 i goowno, bo jak tylko skazali takich dwóch to ich od razu przydupas/długopis (nie mylić z prezydentem) Duda ułaskawił. Ba, nawet im nocowankę w pałacu prezydenckim zafundował. I to samo czeka nas z każdym kolejnym skazanym pisiorem. Paru już nawet zostało ułaskawionych mimo, że jedyną ich karą była stosunkowo niewielka grzywna. Takiego mamy właśnie "prezydenta" - jego guru kaczor nic mu już nie może zrobić ani nic zaoferować, a ten nadal zachowuje się jak posłuszny piesek i robi co szef partii każe... Cyrk to mało powiedziane...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CuthbertBeckett
-4 / 12

To samo było jak PO przestało rządzić i wszedł PIS, Wy naprawdę nie widzicie, że to jest cyrk parweniuszy i to są aktorzy, nie politycy, że rządzi wami Johny Daniels z ramienia Rotschieldów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
0 / 6

@CuthbertBeckett, tyś się urwał z choinki chyba z 70 lat temu, bo to wtedy takie brednie o złych bankierach były na topie, rozpowszechniane przez komunchów zresztą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gieroj777
0 / 4

@adamis62 dobrze mówi. oni tylko udają, że ze sobą walczą a poza kamerami razem wódę chleją. co do rządów nad światem to soros i żydowskie lobby rozdało już wszystkie karty i rządy państw tańczą jak im zagrają

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-1 / 1

@gieroj777 hahahahaha!!!
Takie bajki to już 100 lat temu komuniści rozsiewali wśród ciemnych mas, a te jak bezmyślne stado, gnały za tymi bredniami "wyzwalając się" spod wpływów światowych rządów i żydów.
Ludzka naiwność jest niezmienna.

I przy tym wszystkim, ty oczywiście uważasz się za tego bardziej świadomego, który nie da sobą manipulować?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gieroj777
-1 / 3

@adamis62 ty się już od tego uwolniłeś jak widzę. przekonań się nie zmieni. wierz nadal w co wierzysz a ja wiem swoje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CuthbertBeckett
-4 / 4

@adamis62 Ale jakich Żydów? 90 procent Żydów nie ma pojęcia o tym co się dzieje, to, że akurat wśród Żydów jest najwięcej spośród ludzi "Oświeconych", oraz, że akurat rodzina Rotschield jest rodziną Żydowską (Co ciekawe pochodzą z terenów Niemiec i dysponują Brytyjskim-Angielskim tytułem Szlacheckim i Herbem, a sami są frankofilami), i oczywistością jest, że faworyzują naród z którego się wywodzą, nie oznacza, że każdy Żyd ma jakieś tunele pod swoim domem i knuje jak tutaj mącić spokój, sypać piasek w tryby młynów i manufaktur i nikt tak nie powiedział. A to, że Builderberg Group/Club, istnieje, to że spisek Illuminati jest cały czas aktualny, jest faktem i każdy, kto dysponuje głęboko rozwiniętym strategicznym myśleniem, będzie widział, że wojny, które się obecnie toczą, są wręcz "reżyserowane". Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 maja 2024 o 18:02

A adamis62
0 / 0

@CuthbertBeckett, hahahahaha!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gieroj777
-1 / 3

a koperciarz grodzki nie czeka w senackiej arce na przedawnienie? immunitetu kolesie nie pozwolili mu odebrać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem