Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tobimadara
+2 / 10

W tej wojnie ciężko w ogóle powiedzieć która strona to terroryści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Issander1
+8 / 12

@tobimadara Nie, bardzo łatwo. Hamas to terroryści i Izrael to też terroryści. Z kolei Izraelczycy to nie terroryści, Palestyńczycy to też nie terroryści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
+2 / 6

@Issander1 A to jak nazwiesz rodziców uczących swoje 5-letnie dzieci strzelania i zabijania? palestyńskimi Bojownikami o Wolność i Demokrację?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bellzeboss
+1 / 13

Wy się żydki doigracie. Pieprzeni terroryści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+1 / 5

@Bellzeboss Dlaczego żydki nie zabijają jakoś Palestyńczyków mieszkających w Izraelu? Mają ich pod reką, Prawie 2 miliony. Nic tylko zabijać. I taniej wychodzi bo kula w łęb to nie to samo co rakieta za co najmniej setki tysięcy dolarów. Take żydki są skąpe i chciwe a takiej oszczędnoiści nie widzą. Ich planem dziłania jest - jak, prawda, powszechnie wiadomo - eksterminacja pokój miłujących Palestyńczyków - a tu nic. Przegapili?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A abaddon81
+2 / 2

@jeszczeNieZajety Nie zabijają? Otóż zabijają.

Na dodatek w Izraelu jako jedynym Państwie na świecie panuje Apartheid.
Który objawią się np. prawem które pozwalało zastrzelić Palestyńczyka jak miał kamień w ręku. Żyda już nie.
Całe szczęście w tamtym roku zmieniono to nieludzkie prawo( jeszcze przed atakiem Hamasu).
I teraz biedny policjant nie musi patrzeć czy Palestyńczyk ma kamień w ręku. Może normalnie go zastrzelić. Bez konsekwencji.

Więc Mosze twierdzisz że żymianie nie mordują Palestyńskich cywili w strefie Gazy bo nie mordują wszystkich w Izraelu? Ciekawa argumentacja. Radze wybrać ci się z nią do Hagi. Pomożesz swojemu premierowi i innym którzy codziennie nawołują do ludobójstwa.
"Międzynarodowy Trybunał Karny wystąpił o nakazy aresztowania premiera Izraela Benjamina Netanjahu i innych osób pod zarzutem zbrodni wojennych i zbrodni przeciw ludzkości.
...Zebrane przez nas dowody potwierdzają, że premier Izraela Benjamin Netanjahu i minister obrony tego kraju Joaw Galanta są odpowiedzialni za przestępstwa dokonane na terenie Palestyny."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
0 / 2

@abaddon81 Jesteś buc i bałwan. Pocałuj mnie w odwłok. Nie rozmawiam z dupkami stosującymi argumentum ad personam. Bez odbioru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bellzeboss
+3 / 5

@jeszczeNieZajety
Ty wiesz po co są prowadzone wojny? Myślisz, że oni ich mordują, bo mają taki kaprys?
Chodzi o zniszczenie Palestyny, przejęcie terytorium, a, że są tam miliony ludzi to trzeba ich zutylizować.
Ty koorwa myślisz człowieku?!
Zdajesz sobie sprawę, że właśnie bronisz zbrodniarzy i pochwalasz ludobójstwo?
Czy po prostu jesteś rasistą i oburzyło cię zabicie 1400 Żydów, a dziesiątki tysięcy arabskich dzieci nie robi ci problemu.
Gardzę takimi ludźmi jak ty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
-1 / 1

@Bellzeboss Ja myślę, że Ty masz mózg zalany nienawiścią do żydów i to kompletnie pozbawia Cię zdolności obiektywnego myślenia i postrzegania rzeczywistości. W pewnym sensie jesteś chory - moje wpółczucie. Jakbyś chciał ciut szerzej podyskutować na temat Palestyny to napisz do mnie na priv. Tu nie będę pisał książki. Jak również nie będę zgadywał kim Ty jesteś. Nawet na priv. Tu powiem tylko, że Twoja zdolność do zgadywania nie jest najwyższej kategorii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bellzeboss
+2 / 6

@jeszczeNieZajety
Do czasu inwazji na Palestyne nie miałem absolutnie nic do Żydów, wręcz zastanawiałem się dlaczego cały świat ich nienawidzi. Teraz wiem.
Nie trafiłeś kolego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
0 / 0

@Bellzeboss Nie jestem wszechwiedzący by zawsze trafiać. Ale coś mi chyba umknęło. Kiedy była ta inwazja na Palestynę bo jakoś nie kojarzę? A świat nienawidzi żydów od znacznie dawniej niż od tej domniemanej inwazji.
Rozumny człowiek nie pozwala sobie na ślepą nienawiść bo to jest bardzo niszczące dla móżgu.Poważnie.
Jak sądzisz kogo świat nienawidzi bardziej: żydów czy Niemców? Ja odnoszę wrażenie, że jakoś bardziej żydów. Ale mnie się wydaje, żę więcej ludzi pomordowali Niemcy niż żydzi.
A co powiesz o Turkach? Oni wymordowali co najmniej (najniższe oszacowania) 500 tysięcy Ormian tuż przed pierwszą światową. Wygląda na to, że bardziej są Ci bliscy Palestyńczycy niż Ormianie. Bo zapewne nie nienawidzisz Turków.
Ty - napisałeś - gardzisz mną. OK. Ja zaś Ci współczuję bo chorujesz na bardzo groźną chorobę. Nienawiść.
No i skaramentalne pytanie - dlaczego żydzi nie mordują Palestyńczyków mieszkających w Izraelu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pierdzideuko
+2 / 6

A Bibi jest ścigany przez MTK jak Putler, kolejne więzienie się upomina o niego. Oto do czego prowadzi zacietrzewienie w polityce, porządny w zasadzie kraj ofiar ludobójstwa staje się sprawcą innego. Rosja już nie taka porządna ale naród który poniósł wielką ofiarę w walce z faszyzmem stał się faszystowski (w tym spora część choć nie całe społeczeństwo). Straszny syf ci politycy..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar U99
-1 / 3

Ta wojna jast w zasadzie domowa. Najokrutniejszy z działań bojowych. Tam nie ma dobrych i złych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jak555
0 / 0

Samo w sobie okropne. Ale co z tego za demot?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasikomik
+2 / 2

Z terenu Rafah, Hamas wystrzelil (pomimo zawieszenia broni) kilkadziesiat rakiet w strone Izraela, wlasnie po to zeby wywolac taki efekt. Nie wybielajac polityki i sposobu prowadzenia wojny przez Izrael, palestynczycy przez lata wzmacniali i karmili Hamas. Znamienne ze zaden z krajow na Bliskim Wschodzie nie zgadza sie na przyjecie palestynskich uchodzcow.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M m23123
+1 / 1

Przyznam szczerze, że z osoby, która lubiła Izrael i interesowała się jego historią stałem się niemal drugim Adolfem Hitlerem. Niesamowicie słaby wybryk PR Izraela.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maciek1232
+1 / 1

dlaczego gdy żydzi mordują ludzi to nie jest ludobójstwo,a gdy Rosjanie to już tak ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem