Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S starydziad
+8 / 8

No i to jest prawdziwy demotywator.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S swoj_chlop
+10 / 10

Bo "Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze od innych"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jury1974
+6 / 6

Bo kurdupla miejsce jest na palu, na rynku w Warszawie. Niech kwiczy komunistyczne ścierwo, niech cierpi łajza za wszystko co zrobiĺ innym przez całe swe plugawe życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+5 / 5

@bartolini123 Czyli fakt zapłacenia 18,5 miliona za zoperowanie Pierwszego Kolana Rzeczypospolitej jest dla Ciebie czymś pozytywnym? Serio?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fishe27
-2 / 4

@bromba_2k Za dotację kupiono sprzęt do operacji mikronaczyniowych, potrzebny np. żeby komuś przyszyto urwany palec, a nawet całą kończynę. Sprzęt nie był wykorzystany w zabiegu Kaczyńskiego. Zbieżność czasowa jest też dość odległa. Sprzęt nijak nie pomógł Kaczyńskiemu, ale sprawił, że dzieci z wypadków drogowych / rolnych nie zostały kalekami. Nie wiem ilu osobom sprzęt przywrócił sprawność, ale nawet jeśli jedno dziecko odzyskało kończynę i nawet jeśli rodzice tego dziecka głosują na Tuska to było warto. P.S: Owsiak na pewno nie kupi takiego mikroskopu, bo nie byłoby "show".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kabeya
+1 / 1

@fishe27 Trochę nie rozumiem tego "i nawet jeśli rodzice tego dziecka głosują na Tuska to było warto. P.S: Owsiak na pewno nie kupi takiego mikroskopu, bo nie byłoby "show".
Owsiak mimo że krystaliczny może nie być (do dzisiaj jakoś nie skazali go mając wszystkie sądy i prokuratury w garści...) to jego (kaczyńskiego) zasranym obowiązkiem jako realny rządzący, jest kupować taki sprzęt i dotować szpitale bez show.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 maja 2024 o 10:30