Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim w Sieradzu

0:30

Pustki. Wyborców brak. Nie ma już możliwości kradzieży pieniędzy na kiełbaski z grilla, watę cukrową czy wynajmowanie dziesiątek autobusów i wożenie za prezesem statystów. Nie ma też zastępów funkcjonariuszy policji

www.demotywatory.pl

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Laviol
+13 / 17

Zapewne bardzo to bolesny widok dla niego. I bardzo dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Albandur
+14 / 14

Ale poparcie 30% nadal jakimś cudem jest, więc przyjemny widok ale za dużo nie wnosi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NewThriller
+10 / 10

I bardzo dobrze. Pamiętajcie że 18,5 miliona naszych pieniędzy poszło na kolano.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinm1
+6 / 10

Te wszystkie gospodynie wiejskie to tak za frajer na spędy pisowskie nie jeździły.
Skończyły się korzyści to skończyło się udawanie, że popierają pis.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
+7 / 9

To niech mi ktoś powie, bo sam nie mogę za nic wydedukować, skoro te wszystkie spotkania/konferencje itd. to były spędy opłaconych ludzi to skąd ciągle stabilnie ponad 30% poparcia?
Ja mam dwa typy: 1. ponad 30% ludzi w kraju jest tak tępych, że kłamstwa kaczora łykają, a nie bywają na takich spotkaniach bo zwyczajnie im się nie chce ruszyć doopy i 2. wybory były sfałszowane.
Chętnie poznam opinię innych więc zapraszam do rozmowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Egghead
+8 / 10

@Vinyard Niestety, chyba punkt 1. wyczerpuje temat...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M m23123
+2 / 8

@sw3 Ja tam wolę jeszcze dość młodego faceta takiego jak Tusk, który gada z sensem niż tego starego dziadzia Kaczyńskiego, który już nie wszystkie sufity ma równo nad sobą i jeszcze nosi prawdopodobnie pieluchomajtki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Amera
-1 / 1

@Vinyard niestety propaganda TVPIS zrobiła swoje wśród osób stanowiących podstawę ich elektoratu (emeryci i osoby z niższym wykształceniem). Gdy stracili TVP to ci ludzie przenieśli się do Republiki gdzie nadal mają podawane informacje pasujące do tego co słyszeli przez osiem lat. Wiem po mojej teściowej że wszystko podawane na innej stacji niż TVP/Republika (a już zwłaszcza w internecie) to bzdury i propaganda Tuska. A gdy kiedyś podaliśmy jej jakąś informację ze strony rządowej to stwierdziła że głupoty gadamy. A najlepszą minę miała jak jej powiedziałam że roczny macierzyński miałam nie dzięki Kaczyńskiemu tylko dzięki Tuskowi (w uproszczeniu) bo chwaliła jak to dobrze mam bo PiS wprowadził roczny macierzyński :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
+1 / 3

@sw3 wiesz co, to już jest dno dna w kółko powtarzać ten sam wyświechtany frazes, którym pis wykręcał się ze wszystkiego przez 8 lat. To nie Tusk przez pachołka wstawionego na prezesa Orlenu wyprowadził 1,5 miliarda cholera wie gdzie, to nie Tusk pluł na UE przez 8 lat ku uciesze Putina i Orbana, to nie Tusk obściskiwał się z kumplami Putina i zapraszał ich na wizyty u nas, to nie Tusk chwalił się, że zielony ład w UE to sukces i teraz dla rolników polskich będzie eldorado, to nie Tusk fabrykował dowody przeciwko przeciwnikom PiS, to nie Tusk zorganizował azyl dla skazańców w pałacu prezydenckim, to nie Tusk wywalił w błoto 2 miliardy na nikomu niepotrzebny przekop mierzei, to nie Tusk doprowadził nas do płacenia milionów euro rekompensat dla Czechów, to nie Tusk wywalił kolejne 2 miliardy na Ostrołękę, to nie Tusk utopił 1,5 miliarda w CPK, które nadal jest tylko narysowane na kartkach a w miejscu, gidze ma się znaleźć jest nadal tylko łąka, to nie Tusk przez sterowanie kretynem na stołku prezesa NBP doprowadził do 20% inflacji, to nie Tusk stworzył najdurniejszą reformę systemu podatkowego, to nie Tusk wsadził na ministra edukacji tępego troglodytę, dla którego liczy się tylko kościół i papież Polak, to nie Tusk wprowadził reformę edukacji, która wprowadziła centralnie sterowany zamordyzm i de facto cofnęła system edukacji w rozwoju o 30 lat, to nie Tusk napchał kieszenie kolesi miliardami z budżetu... mam wymieniać dalej czy już dotarło? PiS miał 8 lat i wszystkie karty - "swoją" prokuraturę, "swoich" sędziów, "swoje" służby i co tylko chcesz i jakoś nikomu z poprzednich lat nie zdołali nic udowodnić. Dziwne, że jakoś potrafili wszystkich niewygodnych albo wsadzić albo tak im utruć życie, że sami spie***lili w bieszczady. Nie hamowali się przed niczym - nawet fabrykowali dowody jak im było wygodnie a mimo to nikt z poprzedniej władzy nie ma nawet konkretnych zarzutów.
Więc twoje pier***enie o Tusku możesz sobie wsadzić głęboko w d***

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bonaparter
-2 / 4

@Vinyard a ten znowu o tym Tusku:-D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sw3
0 / 0

@m23123 Tak jest, 67-letni młodzieniaszek ;)
@Vinyard - oto przykład najtwardszego tuskowego elektoratu, Tusk mógłby mu narobić na głowę a on by powiedział że to przez Kaczora. Różne fakty, nawet dość oczywiste, można różnie oceniać, ale pisanie że to nie Tusk obściskiwał się z kumplami Putina, podczas gdy obściskiwał się z samym Putinem i obiecywał że dopilnuje by Kaczyński (ani nikt inny) nie sypał piachu w tryby polsko-radzieckiej współpracy to przykład najwierniejszego wyznawcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
0 / 0

@sw3 no patrz, Kaczor z Morawieckim zapraszają LePen i Orbana i witają ich z wielką pompą w naszej stolicy kiedy cała reszta świata już wie, że to putinowscy kolaboranci ale to nie dowód, że są sługusami tego samego putina. Jako pierwsi krzyczą w UE, żeby nakładać sankcje na rosję, ale jako ostatni je wprowadzają - to też nie dowód. Robią przekręt z orlenem i lotosem a potem sprzedają ogromny pakiet akcji lotosu arabom powiązanym z putinem - też nie dowód. Ale Tuskowi zrobili jedno zdjęcie z putinem - stuprocentowy dowód!

Nawet nie próbujesz odnieść się do kilkunastu zarzutów, które napisałem przeciwko twojemu ukochanemu kaczorowi i jego mafii, potrafisz tylko w kółko powtarzać "a Tusk to...". Wiesz co, ostatnio wyniosłem z ogrodu kilka ślimaków - gwarantuję, że każdy z nich miał wyższy iloraz inteligencji niż ty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sw3
0 / 0

@Vinyard Tak, tak, "jedno zdjęcie z putinem", oczywiście. A po za tym wszyscy wiedzą, że Tusk był zawsze najgorętszym zwolennikiem budowy zapory na granicy z Białorusią, przekopu Mierzei Wiślanej, a niebawem być może się dowiedzą że jest także zwolennikiem CPK (od zawsze oczywiście).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
-1 / 1

@sw3 tak, dokładnie, jedyny namacalny dowód na "proputinowskość" Tuska to to jedno zdjęcie z czasu krótko po katastrofie w Smoleńsku. Cała reszta to dyrdymały wymyślone przez Kaczora i jego propagandową maszynkę, którą bezmyślnie cytujesz.
Jeszcze raz zapytam: jakim cudem mając w ręku służby, prokuraturę i sądy pisowcy nikomu nic nie udowodnili i nikogo nie skazali? Skoro tylu "zdrajców narodu" wskazali palcem to gdzie dowody? 8 lat i nic?
Wyjaśnię na tyle łopatologicznie, żebyś zrozumiał: pis rządził w stylu kropka w kropkę skopiowanym ze stalinowskiej rosji: motłoch ma być skupiony na walce z "wrogami narodu", których wskazuje mu władza, a każdy myślący samodzielnie nie poddający się propagandzie jest przedstawiany motłochowi jako wywrotowiec, którego należy zniszczyć, bo to kolejny "wróg narodu". Kaczor tylko to zna bo to stary komuch, któremu jakimś cudem udało się uciszyć wszystkich, którzy wiedzieli kim naprawdę jest, a tym, którzy nie wiedzieli umiejętnie wmówił, że był wielkim wrogiem komuny. Prawda jest taka, że kaczor to stary ruski agent i wszystkie jego działania są zawsze prowadzone tak, żeby putinowi jeśli nie pomóc to chociaż nie zaszkodzić. Niby dlaczego swoje "rządy" zaczęli od totalnego zniszczenia naszego wywiadu? Bo cała ich wygrana kampania wyborcza to wynik działania ruskich służb - cała afera z nagraniami u sowy to była ich akcja. Musieli wyczyścić teczki najszybciej jak się dało - więc maciora dostał rozkaz rozwalenia polskiego wywiadu. Przez to otarliśmy się o wylot z nato, nie wspominając ilu oficerów przypłaciło życiem ujawnienie ich danych. No ale to na pewno Tusk zrobił, nie? Bo tak powiedział twój wódz kaczor? Idź pleść swoje głupoty do tv republika czy gdzie tam jeszcze zostały przyczółki tępych wielbicieli pisu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M m23123
-1 / 1

@Vinyard Lepiej bym tego nie ujął. Patrząc teraz na to co wychodzi to pisowcom należałaby się kula w łeb po prostu. Gdybym ja odwalał takie akcje jak politycy pis to bym chyba dożywocie dostał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sw3
0 / 0

@Vinyard Pisowcy mieli w rękach sądy? Co jeszcze wymyślisz? Że lustitia to pisowska organizacja?
Pamiętasz Grodzkiego chowającego się latami za immunitetem? Pamiętasz Giertycha, który wrócił do kraju dopiero jak dostał immunitet? Pamiętasz histerię totalnej opozycji wspieraną przez instytucje unijne gdy rząd robił / próbował robić cokolwiek im zagrażającego?

Nie, nie chodzi o zdjęcia (są też słynne zdjęcia na molo w Sopocie). Chodzi o to co mówił i robił. Chodzi o rezygnację z tarczy antyrakietowej bo pan putin nie był entuzjastą tego pomysłu. Chodzi o chęć współpracy z Rosją taką jaka ona jest i pilnowanie by nikt nie sypał piachu w tryby tej współpracy. Chodzi o torpedowanie budowy zapory na granicy bo to są biedni ludzie szukający bezpiecznego miejsca (bez cudzysłowów bo cytuję z pamięci). Chodzi o wspieranie Nord Stream. Chodzi o szkolenie PKW w Moskwie. Chodzi o zapraszanie rosyjskich wojskowych do polskich obiektów wojskowych i wspólne biesiady. I można by wymieniać dalej.
Nie twierdzę, że był/jest rosyjskim agentem. Może jest agentem niemieckim, a może jest po prostu bezmyślny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
0 / 0

@sw3 zapomniałeś podać źródło tych rewelacji. Niech zgadnę: tv republika? tvpis? a może któraś z gazetek przejętych przez orlen?
Tak, mieli w rękach sądy - jak tylko ziobro potrzebował "odpowiedni" wyrok to z dnia na dzień można było zmienić i prokuratora i sędziego. To, że nie mieli wszystkich nie znaczy, że nie mieli pełnej kontroli, bo ziobro i jego poplecznicy bez mrugnięcia okiem załatwiali swoje sprawy nawet łamiąc prawo.
O Grodzkim potrafili tylko powtarzać w telewizji jak to mają niepodważalne dowody, ale jakoś wniosku o uchylenie immunitetu nie było - takie to były dowody (pewnie autorstwa kamińskiego z wąsikiem). A ta "histeria" to kiedy była? Jak z naruszeniem prawa polskiego i międzynarodowego kupili pegasusa i łamiąc wszelkie prawa używali go sobie na kim im się podobało? Czy może jak zakładali sobie swoją własną KRS i nominowali sędziów wg partyjnego klucza? A może kiedy ziobro awansował na najwyższe stanowiska prokuratorów bez żadnego znaczącego doświadczenia? A może najlepsze: jak na przewodniczącą TK mianowali jedną z najgorzej ocenianych i najbardziej niedouczonych sędziów z Poznania, niejaką Przyłębską? Podpowiem: gdyby wybory 2015 odbyły się tylko parę miesięcy później to już p. Przyłębska nie dostała by stołka bo byłaby już po grożącej jej wtedy dyscyplinarce za błędy formalne w wyrokach, za przeciąganie spraw, za niedostarczanie uzasadnień na czas itd. itp.
Rezygnacja z tarczy antyrakietowej to była decyzja zbyt skomplikowana, żebyś zdołał to pojąć. I nie, nie chodziło o to, że "putinowi się nie podobało" tylko o to, że już za sam pomysł budowy tarczy przy wschodniej granicy UE putin jawnie groził całemu NATO "zdecydowaną reakcją". To były jeszcze czasy, kiedy cały świat próbował w dialogu z ruskimi stosować dyplomację. Poza tym koszty tej tarczy spowodowałyby sparaliżowanie finansowania innych zakupów dla naszego wojska - czołgów, śmigłowców i myśliwców.
Tak czy inaczej, takie słowo jak dyplomacja było i jest obce zarówno całemu pisowi jak i jego bezmyślnemu elektoratowi. Przez 8 lat potrafili tylko wszędzie wymachiwać szabelką i stroić fochy. Nie tylko do ruskich ale też do państw UE. Cały świat próbował jakoś z ruskimi się dogadywać i handlować dla własnego (i niestety ruskich też, ale na to nic nie poradzimy) zysku. Tylko u nas kaczorowi się uroiło, że jest jakimś napoleonem i wszystkim dookoła może wygrażać, nawet rosji (tu akurat mógł, bo putin wiedział, że to jest tylko gra - kaczor jest agentem ruskich służb od kilkudziesięciu lat). Jedyne co z tego wyszło to że teraz cały świat się z nas śmieje. K*** mieliśmy ministra spraw zagranicznych, który po podróży dyplomatycznej nawet nie wiedział gdzie był!!! Do parlamentu UE pis wystawił ludzi, którzy dopiero co mieli wyroki karne, a nawet takiego, który w poprzedniej kadencji wyłudził 200tys. euro za lewe kilometrówki... Wybudowali wielką zaporę na granicy za ciężką kasę z naszych podatków, ale chwilę potem sprzedali kilkaset tysięcy unijnych wiz cholera wie komu. No kur** zadbali o bezpieczeństwo jak cholera.
A co do "zapraszania wojskowych" przypominam, że wbrew temu, co się w chorych łbach kaczora, całego pisu i jego elektoratu uroiło, to (przynajmniej do czasu ataku rusków na ukrainę) my nie byliśmy w stanie wojny z rosją. A w czasie pokoju normalne jest, że współpracuje się z sąsiadami na wielu płaszczyznach i czasem są to wspólne ćwiczenia wojskowe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sw3
0 / 0

@Vinyard Za darmo chyba tych elaboratów nie piszesz, nie uwierzę że by ci się chciało. Ale musze przyznać, że profesjonalne: umiejętne połączenie faktów z informacjami prawdopodobnymi, opiniami, insynuacjami i wierutnymi kłamstwami.
Jeden przykład "wniosku o uchylenie immunitetu nie było" vs. https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,30259831,ziobro-oglasza-ze-jest-kolejny-wniosek-prokuratury-o-uchylenie.html "Prokuraturze nie udało się odebrać prof. Grodzkiemu immunitetu, bo nie zgodził się na to Senat." (źródło najbardziej wg Ciebie rzetelne)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
0 / 0

@sw3 Ziobro wiele rzeczy mówił i wiele z nich okazało się bzdurami. Ale nawet jeśli się mylę w kwestii powstania wniosku o uchylenie immunitetu to nie zmienia faktu, że podstaw do uchylenia nie było, bo do tego trzeba wykazać co najmniej prawdopodobieństwo prawdziwości zarzutów.
I owszem, piszę za darmo, bo mam dość wszechobecnej propagandy i wierutnych bzdur rozsiewanych przez upadający pis. Byli pewni, że wszystko im wolno, że przed niczym nie muszą się hamować, że mogą kraść ile wlezie i cały czas będą przy władzy. I dość mam tego, że mnóstwo ludzi nadal nie rozumie, że pis grubo przekroczył granice "nieuczciwości polityków", bo ich złodziejstwo osiągnęło rozmiary nieporównywalne z jakąkolwiek skalą korupcji w historii świata i każdy w pis, od szeregowego członka po samego prezesa kurczowo trzymają się nadziei, że dobra połowa społeczeństwa dalej będzie sobie dawała wmawiać symetryzm pt. "tamci też kradli".
Nie no, ja sam uważam, że złodziej to złodziej, bez względu na to czy ukradł 100zł czy 100 milionów, ale jednak rzeczywistość polityczna jest jaka jest i jeśli do wyboru mam tylko złodziei to niestety muszę ocenić pragmatycznie kto będzie mnie jako podatnika "kosztował mniej".
A jeśli nadal chcesz ciągnąć tą dyskusję to bądź łaskaw trochę się przyłożyć i odnosić się do całości moich wypowiedzi a nie wyciągać pojedyncze rzeczy. Na samym początku wypisałem kilkanaście przykładów złodziejstwa i niegospodarności pis - może wróć tam, przeczytaj jeszcze raz i spróbuj wykazać, że się mylę w którymkolwiek z nich.
A co do samego pisania komentarzy tutaj to jeśli napisanie takich 10-15 zdań zajmuje komuś więcej niż 5-10 minut to powinien wrócić do szkoły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 czerwca 2024 o 22:10

S sw3
0 / 0

@Vinyard Mógłbym napisać przy większości twoich zarzutów że to nieprawda ale co to da, uwierzysz mi na słowo? A żeby wykazać, to musiałbym poszukać źródeł co zajęłoby zdecydowanie więcej czasu. A jak już wspomniałem, nikt mi za to nie płaci. Zresztą nikt po za nami tego wątku już pewnie nie czyta a Ciebie i tak nie przekonam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AmonG_11
-1 / 1

Biedny Jaruś, szkoda! Hahahaa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kujak11
-1 / 1

To jest prześladowanie największego z największych. Frajerów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem