Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Prywaciarz
+10 / 18

@Duergh no tak, przecież Donald niewinny jest na bank, no i tak jak mowil- sąd przekupiony i to wszystko manipulacja, żeby tylko go pogrążyć. Gratuluję zamkniętej głowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A amwit
+4 / 6

@Duergh "odnoszącym wielkie sukcesy przedsiębiorcą"

Bekłem :-D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CP666
+2 / 6

@Duergh
Tu nie chodzi o molestowanie czy zdradę, ale malwersacje finansowe. Za to są zarzuty. Min. Fałszowanie dokumentów ukrywanie tego przed fiskusem. W stanach bandyci mówi. Ja jestem uczciwym obywatelem płacę podatki. Za podatki można nieźle beknąć. Trumpowi grozi maksymalnie 1 rok paki. Ale sam fakt karania byłego prezydenta to w USA nowość

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 31 maja 2024 o 19:39

A adamis62
+2 / 4

@Duergh, niech sobie tam będzie kim chce. Mi wystarczy, że jest najzwyczajniej w świecie głupi.
To, że czasem powie coś sensownego, że zaproponuje dobre rozwiązanie jakiejś kwestii, wcale nie czyni go mądrym. Jest tak samo głupi jak nasi konfederaci, czy pisowcy.

I żeby nie było, zawsze zgadałem się z republikanami, mam raczej prawicowe poglądy, ale moje sympatie dla prawicy kończą się tam, gdzie zaczynają się sympatie prawicy dla ruskich.
Zidiocenie ogarnęło prawicę na Węgrzech, Słowacji, we Francji i wielu innych krajach.
Każdy, kto jest prorosyjski lub nie rozumie zagrożenia z jej strony (gadanie o handlu i dobrosąsiedzkich stosunkach z rosją) jest zwyczajnie głupi.
A głupi ludzie nie powinni mieć najmniejszego wpływu na świat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gemini9876
+6 / 12

Anżej, śledź uważnie sytuację. Może ci się przydać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+7 / 7

@TheAvatar322 To, ze jej zapłacił to pikuś, stać go. Problemem jest, że fałszował dokumenty firmowe, robił tzw. "kreatywną księgowość", żeby ukryć to przed fiskusem, i w dodatku próbował tą płatność wciągnąć w koszty (i tym samym zmniejszyć podatek). Przypominam, że Al Capone poszedł siedzieć nie za morderstwa, przemyt i generalnie bycie bandziorem, ale za niepłacenie podatków...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dhawk95
-3 / 3

@LUPUS1962
kwestia jest tylko, że sprawa "wygląda" na polityczną
nie twierdzę, że Trump tego nie zrobił [w sensie przekazał forsę jego prawnikowi (na podstawie umów za fikcyjne zlecenia) który następnie zapłacił tej kobiecie]
natomiast w Nowym Yorku takie fałszowanie wewnętrznej dokumentacji biznesowej jest wykroczeniem (misdemeanor) o ile nie jest związane z ukrywaniem przestępstwa
tymczasem w przypadku Trumpa podciągnęli to pod przestępstwo (felony) uznając że ta dokumentacja ukrywała "plan oszukania narodu amerykańskiego" poprzez zatajenie informacji o charakterze/postępowaniu kandydata na prezydenta - a za to w teorii można skazać każdego kandydata na prezydenta (że ukrywał coś przed narodem by zwiększyć szanse na wygraną)

nie zauważyłem w wyroku żadnych wzmianek związanych z unikaniem podatków - masz jakieś fajne źródło gdzie mógłbym o tym poczytać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CP666
+2 / 6

@TheAvatar322
Deklu nie chodzi molestowanie czy bzdurną zapłatę, ale fałszowanie dokumentów, by to ukryć. To jest karalne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TheAvatar322
-3 / 3

@CP666 Gdzie napisałem, że powinien być uniewinniony, nawet jeśli fałszował? Po prostu to było oczywistym, że go skażą a jak nie będą mieli za co, to mu coś podstawią. Poza tym, nadal jest znacznie lepszym kandydatem na prezydenta USA niż Clinton czy inny Bidet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+2 / 4

Ja tam bym się cieszył, gdyby prawo nie działało wybiórczo. Podobnie zresztą u nas. No, ale motłoch musi w coś wierzyć. ¯\(ツ)/¯

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7empest
+1 / 5

Typ jakby wyjęty z partii PIS, identyczne głupie tłumaczenia, bo sąd go skazał a przecież miał być nietykalny i kierować wszystkim. Jak go nie skarzą na więzienie, to porąbane amerykańce go wybiorą i wtedy się zacznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LarryBarnsey
+1 / 5

Może niech Anżej Spałacu poleci z prywatną wizytą, i niech nie zapomni długopisu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem