Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1163 1224
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M MikeRagnos
+7 / 45

@koWalski123 Pewnie byłoby więcej gdyby, prezydent Dupa, który mimo zapewnień po wyborach o współpracy z rządem, nie blokował wszystkich ustaw i nie ułaskawiał partyjnych kolegów-zdrajców. Byłoby jeszcze więcej gdyby nie hucpy organizowane przez pis typu: Kamiński i Wąsik czy protesty tzw. rolników. Ale o tym pisdzielce nie chcą mówić. Ogólnie byłoby więcej konkretów, gdyby po prostu nie przeszkadzali lub Tusk miał większe jaja i ostrzej się za nich brał. Na co niestety nie może sobie pozwolić, a szkoda.
Na razie daję Tuskowi czas do wyborów prezydenckich. Jeśli po wywaleniu z urzędu tego de*ila i, w założeniu, wyboru kogoś normalnego na ten urząd, nadal naprawa kraju będzie się ślimaczyć, jego rządy szybko się skończą i sam pomogę wpędzić ten kraj w rosyjski ciemnogród, jako że wówczas będzie to dla mnie ostateczny sygnał, że ten kraj nie ma przyszłości i nie warto o niego walczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bse
+25 / 31

@koWalski123 a to trzeba byc za PO, żeby nie podobało się komuś wydawanie miliardów zł z naszych kieszeni na kolegów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 01jarecki
0 / 26

@Bse Nie! Wystarczy, żeby nie glosować na pis i ich populistycznych popleczników konfę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krisiek44
+5 / 29

@01jarecki noo Tusk nigdy nie był populistą i jego 100 konkretów. Nikt ci tyle nie obieca, co Tusk przed wyborami, ale rozumiem , najważniejsze by pisiory nie rządziły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y YebacPISowcow
-2 / 20

@MikeRagnos
Przecież z Wąsikiem i Kamińskim to była zwykła szopka, zostali ułaskawieni i nie można już ich drugi raz za to samo skazać. PO i PiS graja do jedynej bramki, a takie wpisy tylko potwierdzają skuteczność tych działań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+9 / 9

@Bse No właśnie. część ludzi żyje w jakimś binarnym świecie. Ja osobiście nie trawie zupełnie, kompletnie PiSu ale to ŻADNĄ miarą nie oznacza, że patrzę w KO jak babacia w obraz Matko Boskiej Częstochowskiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DamianDziku
0 / 2

@Krisiek44 Pół roku gadał i gadał w TVN 24. Ogólnie zawsze dobrze. Ale on nie jest królem Polski! Ma swoją Świtę. Która jest lepsza od tych starych przydupasów. Nie mam faworyta. Zagłosowałbym na jakiegoś alkoholika. Alkoholicy nigdy nie kradną na gruby zapas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dhawk95
+1 / 3

@MikeRagnos no to ile było już takich wspaniałych projektów ustaw?
100? może chociaż 30?
tak by pokazać narodowi, że w ważnych sprawach gospodarczych Duda wciąż działa na szkodę narodu by jeszcze stracił poparcie?
(bo na sprawach światopoglądowych Duda dużo poparcia obecnie nie straci)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K koWalski123
+3 / 7

@MikeRagnos
KTO TUSKOWI PRZESZKADZA?
Dlaczego nie rozliczyć Tuska i jego ekipy już teraz w wyborach do PE?
Od czego zaczęli swoje rządy, co dla nich jest NAJWAŻNIEJSZE:
-ustawa o zakupie złomowanych wiatraków od upadającego Siemensa,
-tabletka dzień PO,
-skrobanki za darmo,
-DOPŁATY 30-40 TYS. ZŁ DO UŻYWANYCH NIEMIECKICH ELEKTRYKÓW,
-ponowanie ustawa wiatrakowa,
-zwiększenie dotacji na TVP z 2 za PIS do 3,5 mld zł.,
- cztery nowe podtki,
- większenie ilości ministrów ( żeby ustawić swoich ludzi)
- kolesiostwo w spólkach skarbu państwa,
- spadek zyskó Orlenu,
- podwyżki cen nośników energii, wody,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pilipiuk8
+1 / 1

@YebacPISowcow Problem w tym że nie zostali prawomocnie skazani. A prezydent ma akt łaski a nie uniewinniający. To znaczy że daruje karę. Skoro chciał darować karę zanim ta się umocniła to jego sprawa miał do tego prawo. Ale to nie zatrzymuje postępowania bo on nie ma takiej władzy jak mu się wydawało. Dodatkowo przestępcy nadal są przestępcami a nie niewinnymi osobami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kucz10
0 / 2

@koWalski123 nowe podatki? Złomowane wiatraki?używane elektryki? Podwyżki cen nośników energii? No widzę na grubo wjechało

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A abaddon81
+1 / 1

@MikeRagnos Taa. Nie ma 100 konkretów w 100 dni bo Kamiński i wąsik:D. I duda im ustawy zawetował:) Ile z tych 100 ustaw zawetował? Niektóre ustawy to nawet inne partie zgłosiły i leżą sobie w "zamrażarce" sejmowej której miało nie być.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bse
0 / 0

@YebacPISowcow to działą w 2 strony, ok- nie można ich znowu za to skazać, ale za to prezydent nie może ich 2 raz ułaskawić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TheAvatar322
+24 / 56

Odważnie tak twierdzić, że pieprzonym kretynem jest osoba głosująca na pis, jeśli sama naiwnie wierzy, że rozliczy kogokolwiek z tego pisu za pomocą po, czyli ich przyjaciół. Od pisu do po, od po do pisu i tak w kółko od 20 lat nic się nie zmienia a w tym kraju wciąż są naiwniacy myślący, że akurat tym razem będzie dobrze. Ha! Ciekawe kim będą chcieli rozliczać koalicję obywatelską za te cztery lata. Pisem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
-2 / 4

@TheAvatar322
Może w następnych wyborach będą inne partię. Liczę na to, że ci co od 20lat tylko mówią że nie głosują, bo nie ma na kogo uszą w końcu dudę z kanapy i założą swoją partię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TheAvatar322
+13 / 27

@MG02 Trzeba po prostu głosować na te parie, z którymi zgadzamy się w największym %, zaczynając od tematów gospodarczych. Na ten przykład aborcja całkowicie legalna czy zakazana, dotyczy najwyżej kilku procent obywateli, bo zdecydowana większość z nich odbywa się bezproblemowo, dzieci się rodzą i wszyscy są szczęśliwi (na ogół). Ale za to polityka socjalna, monetarna czy dotycząca ekologii dotyczy już każdego z osobna, głównie poprzez podatki lub regulacje, czasem obydwa.

Dlatego ja głosuję na Konfederację, chociaż zgadzam się z nimi w jakiś 60-70% i to głównie właśnie w tematach gospodarczych. Chętnie zagłosowałbym na kogo innego, jednak skoro alternatywy nie ma, to zagłosuję na tych, którzy są najbliżsi moim poglądom. Poza tym, chcę się w końcu przekonać na ile im można ufać, bo wszyscy pieprzą że ruscy agenci, że idą tam tylko po to by dorwać się do koryta ale jakoś mało kto chce się przekonać na ile to prawda. Niech dostaną w następnych wyborach do sejmu te kilkanaście procent i zobaczymy czy będzie ich można nazywać szmatami jak Kukiza, czy jednak dotrzymają słowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+2 / 10

@TheAvatar322
"Od pisu do po, od po do pisu i tak w kółko od 20 lat nic się nie zmienia a w tym kraju wciąż są naiwniacy myślący, że akurat tym razem będzie dobrze."

rzecz w tym ze mamy domniemanie niewinnosci, i zeby rozliczyc politykow zamieszanych w afery, najpierw trzeba udowodnich ich udzial
pis nikogo nie rozliczyl, bo wiekszosc afer to byly afery medialne ktore ladnie sie prezentowaly w mediach, ale w sadzie juz nie koniecznie natomiast poraz pierwszy w historii 3rp mamy taka sytuacje gdzie politycy jawnie okradali panstwo i jest szansa na postawienie ich przed wymiarem sprawiedliwosci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+8 / 8

@TheAvatar322
Mam dokładnie to samo zdanie. Nie ma partii, która spełnia wszytskie oczekiwania to trzeba wybrać taką, która spełnia ich najwięcej. I o ile na kofederacje nogdy w życiu bym nie zagłosował w wyborach w Polsce, to do parlamentu europejskiego dalej się nad tym zastanawiam. Nie dla tego, że zgadzam się z ich programem, czy ich kandydatów uważam z uczciwych. Dlatego, żeby jaknajbardziej osłabić obecy układ promujący nielegalną imigrację i likwidacię przemysłu w UE. Liczę na to, że konfederacja może stworzyć z koalicje z innymi europejskimi partiam, która będzie na tyle silna, żeby zablokować szkodliwe dyrektywy większości, ale będzie również na tyle słaba, żeby wprowadzić własny program.

Generalnie można brać udział w wyborach, nie mając "swoich" kandydatów. Dlatego śmieszą mnie zawsze osoby, które się chwalą tym, że mają wybory w dudzie. Niestety to jest na tyle liczna grupa ludzi, że zamiast pisać smęty typu "tak wybraliście, to tak macie" mogliby zebrać się w kupę i coś faktycznie zmienić coś na scenie politycznej. Ale nieeee.... oni myślą, że jak nie wezmą udziału w wyborach, to w magiczny sposób decyzje podejmowane przez polityków ich nie będą dotyczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aniechcemisie
+2 / 10

@TheAvatar322 A w ogóle, to pasy bezpieczeństwa i poduszki powietrzne są niepotrzebne, bo nigdy jeszcze nie miałem wypadku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K koWalski123
0 / 4

@TheAvatar322
Tak, bedą rozliczać PISem, bo to już było. Po wygranej PISu 8 lat temu powstawały komisje rozliczające "zwroty" nieruchomości w Warszawie przedwojennym właścicielom.
NIC NIKOMU NIE UDOWODNIONI I NIKOGO NIE SKAZANO!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrKrokodyl
+9 / 17

faktów w kontekście wyborów w sumie nie za wiele. Głównie jęk i płacz jakieś prostackiej baby

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+20 / 42

Oho, zaczęła się kampania wyborcza na demotach...

Ja po ostatnich 6 miesiącach nie widzę żadnej różnicy pomiędzy PiS, a "uśmiechniętą koalicją".

Stanowiska poobsadzane, szopka z komisjami trwa. To tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
-4 / 30

@Ashardon
Ale w sensie, że co? Mieli na tych stanowiskach zostawić niekompetentnych PISowców (Typu Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych) czy po prostu zostawić je puste? Co to znaczy szopka z komisjami? Komisje trzeba było zrobić więc jak według Ciebie zrobić komisję żeby nie była szopką?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dinaeel
+1 / 7

@Ashardon a kampania w ogóle się skończyła? Od lat to jest tuba propagandowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+3 / 7

@lolo7
Poza komisją dotyczącą Pegasusa która jest sprawą poważną, mamy obecnie komisje dotyczące w gruncie rzeczy drobnicy. Te komisje to taka sama szopka jak komisje działające za rządów PiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dhawk95
+5 / 5

@lolo7 nie, mieli po prostu obsadzić je (stanowiska w firmach/zarządach - nie te polityczne) przejrzysto wyłonionymi osobami kompetentnymi a nie kolejnymi znajomymi partii
nikt się nie czepia o obsadzanie stanowisk politycznych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+1 / 1

@lolo7 Komisji nie należy robić wcale, bo od zarania ich istnienia są szopką. A płacimy za to wszyscy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kucz10
0 / 2

@Ashardon oczywiście... miliardy w kieszenie poszły? To poszły na UJ drążyć temat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S smerfojad
+10 / 18

Ile kosztujesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Flashed
+5 / 9

Pierwsze i ostatnie zdanie:
Ja nie będę nikogo namawiać na głosowanie... trzeba być piep%$#nym kretynem żeby to olać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BishopBS
+8 / 22

szkoda że potrzebuje kolejnych wyborów żeby rozliczyć tuska i resztę tej bandy by ich rozliczyć gdzie tusk i reszta nie zostali rozliczeni jeszcze ze swoich poprzednich wałów... a najbardziej załamuje fakt że ludzie wierzą że wyborami jakkolwiek rozliczają poprzednich rządzących... i ta gigantyczna nagonka na PiS matko jedyna przypomnijcie sobie jak PO leciało w ciula o tym już na prawdę zapomnieliście? i na prawdę wierzycie ze cokolwiek ta banda się zmieniła?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+2 / 8

@BishopBS Kużwa... PiS miał całe, bite 8 lat, pełnię władzy więc czemu nie rozliczył? Jak mawiała moja mama: "pretensja do garbatego, że ma proste dzieci".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 czerwca 2024 o 18:37

K kucz10
+1 / 1

@BishopBS tyle wałów o których trąbił pis i okazało się że wzięli się tylko za Nowaka... I to na dodatek za coś co wydarzyło się na Ukrainie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C camper52
-2 / 6

No i ciekawe na kogo zagłosujesz jak ci się tusek nie spodoba

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
+6 / 20

W następnych wyborach rozliczysz ekipę Tuska głosując na PiS. 4 lata później będziesz głosował na PO żeby rozliczyć PiS. I tak w kółko. Gratuluję przemyślanej strategii

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
+2 / 10

@RealistycznyRealista

Nigdy nie zagłosuję na kato-prawicę. NIGDY!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+1 / 7

@Jacek83218
No to masz szczęście, bo w Polsce takiej nie ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
+1 / 3

@Bimbol

PiS, Konfederacja. Światopoglądowo na pewno. PSL generalnie też.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+1 / 1

@Jacek83218
PiS to partia stricte socjalistyczna, więc raczej kato-lewica.
Konfederacja, jest zlepkiem, ale generalnie też niewiele ma wspólnego z prawicą w klasycznym rozumieniu.
Do PSL najlepiej pasuje określenie chadecja, czyli też nie prawica.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
+1 / 1

@Bimbol

Dobra. Nigdy nie zagłosuję na katoli, chadecję i podobne tałatajstwo które będzie tworzyło prawo pod dyktando kleru i się lansowało z księżmi. Nie ważne jak to tałatajstwo się zwie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S ShadowUser
-1 / 13

Wszystko pięknie, ślicznie z tym że Tusk już rządził. Wiem, wiem większości ludzi pamięć tak daleko nie sięga.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C C1VenomMX321
+1 / 17

Protuskowych demotywatorów propagandy ciąg dalszy.
Mam do was tylko 1 pytanie:
Jak tam kwota wolna od podatku?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PedroFredro123
-4 / 12

Ani KO ani PiS mnie nie przekonają xD a już na 100% nie będę się kierował wypocinami obcych ludzi czy celebrytów xd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TezaAntyteza
+1 / 11

To sobie Aniu graj dalej w ten heglowski teatrzyk dla ciemnoty i nie obrażaj świadomych ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DeltaTango
+7 / 9

Hahahhahahhahahhaha jakie to wszystko inteligentne. Tusk miał siedzieć, iść pod trybunał stanu, mieć wykręcone suty, no wszystko, a jak pisiory objęły władzę to jedyne co zrobili to zabrali mu prawko za przekroczenie prędkości o 50 km/h gdzieś od Mławą. Teraz zmieniła się władza i Obajtek ma siedzieć a facet jeździ po Polsce, pozuje w miejscach publicznych a zaraz będzie miał immunitet i wszyscy będą go mogli cmoknąć w pompkę. A gawiedź patrzy na ten teatrzyk, głosuje albo na jednych albo na drugich w ramach „rozliczania” i tapla się od kilkunastu lat w jednym i tym samym sosie. Już to nudne jest jak się czyta co 4 lata te emocjonalne komentarze i się patrzy na te lajki i udostępnienia powielaczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J joseluisdiez
+1 / 5

Odrobina faktów:
Wszystkie partie są takie same, wszystkie chcą tylko jednego - władzy i płynących z niej korzyści. Wszystkie potrafią jedynie obiecywać gruszki na wierzbie i krytykować opozycję. PO i PSL już wcześniej rządziły przez 8 lat i tą władzę utraciły - ciekawe dlaczego? Nie pamiętacie już? SLD też wcześniej rządził, tak że później wypadli nawet z parlamentu. Licytowanie się, kto gorzej rządził i ile miał afer nie ma sensu, równie dobrze można się licytować, kto był gorszy - Hitler czy Stalin.
Polska polityka jest od ponad 30 lat totalnie zabetonowana. Zmieniają się nazwy partii, ludzie przechodzą z jednej do drugiej, ale w większości to cały czas pewna ta sama grupa osób, która wymienia się stołkami co parę lat. Nawet jeżeli pojawia się jakaś nowa partia, to z reguły jej twarzą zostaje ktoś znany, ale jej struktury to uciekinierzy z innych partii. I z reguły taka partia nie ma racji bytu - po krótkim okresie wysokiego poparcia i tak kończy jako przystawka którejś z większych partii.
Jeżeli ktoś wierzy, że jakaś partia jest super a inna reprezentuje wszystko co złe, to jest idiotą. Tu nie ma różnicy, tylko macie myśleć, że jest. W interesie polityków jest, by naród był skłócony, podzielony, by szczuć ludzi na siebie, dzielić na "my" i "oni", byle tylko zabetonować swój elektorat, byle tylko rządzić. A ludzie są tępi, dają się zwieść partyjnej propagandzie, wierzą w górnolotne hasła, które tak naprawdę politycy mają gdzieś.
A największą tragedią tego narodu jest to, że tego syfu nie da się zmienić - ludzie są jeszcze za głupi na to, a politycy bezczelnie to wykorzystują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sevivo
0 / 0

Okhamizm był dość autorski, czy koncepcje Rogera Bacona lub Jana Szkota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zimnylech
+4 / 4

Problem w tym że nie każdy jak autorka ma 18-25 lat, są ludzie którzy doskonale pamiętają SLD, PO i PiS. Nie trzeba rozliczać Tuska, bo został rozliczony w gimnazjum znaczy się w 2015 roku ale to przecież dawne dzieje, kto by pamiętał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kostuch
+4 / 6

a to nie ma innych partii niz kaczynski i tusk? nie ma innych ludzi? dlaczego polacy od 40 lat wybieraja pomiedzy dzuma i cholera i dziwia sie ze zadne z nich nie jest dobre...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K koWalski123
-2 / 8

Podtrzymuję swoje zdanie: jest to kolejna agitacja za PO. Agresywne słownictwo opisujące PIS, używanie inwektyw w stosunku do "ludzi PISu", wskazywanie imienne "wrogów ojczyzny", unikanie oceny dokonań PO obecnie, mętne obietnice "rozliczenia" Tuska.
Szrmierka poglądami jest ze wszech miar wskazana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KronikiXXIw
-1 / 7

I dlatego stręczysz innych złodziei i kłamców? Bój się Swaroga!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T thomaskr
0 / 10

Nie rozumiem podejscia... ja ekipe Tuska juz rozliczylem dawno temu. Grubo ponad 50 afer + kilkadziesiat tysiecy zabrane z mojego konta ofe -> wybór jest oczywisty, na tych złodzieji na pewno nie zagłosuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawel89def
-1 / 3

Oj propaganda za mocno weszła...

Ludzie powinni zrozumieć, że politycy wszystkich opcji, którzy chcą być skuteczni, powiedzą wszystko, co ma szansę zmobilizować ich wyborców. A co najlepiej mobilizuje wyborców? Emocje. Powiedzieć że tamci to agenci Rosji? Jasne! Powiedzieć, że ci to złodzieje? Koniecznie! Powiedzieć, że tamci kolejni to zdrajcy? Z przyjemnością! Że Niemcy, mordercy, Żydzi? Tak!

I w każdym z tych stwierdzeń pewnie jest ziarno prawdy, na poparcie każdej z tych tez można znaleźć jakieś przykłady, ale czy to jest istotne? Nie.

I nie robię tu wcale jakiegoś zarzutu wobec polityków. Bo jeśli chodzi o rzeczy ważne w polityce, jak gospodarka, bezpieczeństwo, zamożność obywateli, to od 35 lat kolejne rządy spisują się całkiem nieźle, wystarczy spojrzeć jak zmieniła się przez ostatnie 35 lat.

Tak więc politycy grają w tę grę w którą muszą grać. Ale my nie traktujmy tej gry zbyt serio i w miarę możliwości starajmy się patrzeć na coś więcej niż polityczna nawalanka. Tej Pani z demota się to niestety nie udało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K koWalski123
+1 / 3

@pawel89def
Bo to nie jat żadna pani, to agent wpływu, agitator polityczny propeowski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar krzysio6666
+1 / 7

Faktów jak faktów, dla jednych święte słowa a dla innych gadanie głupot. Niczym, absolutnie niczym nie różni się od pisowskiego ich sposób rządzenia uchwałami, respektowanie jednych rzeczy żeby olewać inne, gadanie głupot przez tuska, składanie durnych obietnic, krytykowanie pisu i teraz zapowiadanie działania dokładnie takiego samego - nie absolutnie nie ma podstaw żeby robic z wyborców pisu gorszy sort niż z wyborców po.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adnem84
0 / 4

Najgorsze to jest sekciarstwo i dotyczy to obydwu największych w Polsce partii. Dzielenie i antagonizowanie społeczeństwa jest im bardzo na rękę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fahrmass
0 / 8

Co prawda nie ma i nie będzie dobrowolnego ZUSu, kredytu 0%, zwolnienia minimalnej pensji z PITu, taniego prądu z atomu ani wpływów z cła na CPK, ale za to ktoś pogroził palcem Kaczyńskiemu i jego ekipie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZdzichuMalek
+2 / 6

i czytasz te tempe pisiorskie komentarze to az zal za tę Polskę sprzedana przez nich. glomby zafajdane, złodziejami jesteście i pójdziecie siedziec. szkoda ze nie upierd...ą rąk za kradzież w dzisiejszych czasach. cfaniackie mateckie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Non_capisci
-1 / 3

Rozliczyc to ty sobie mozesz pit i ewentualnie dostac ochlapy z tego co ci zabrali plebs mysli ze ma wplyw nacokolwiek tylko paplaja gebami a beda tanczyc jak im zagraja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomo1989
-1 / 3

To co piszesz jest straszne, a właśnie o to chodzi tym i z jednej i drugiej strony. Ty nie głosujesz na PO/KO tylko przeciw PiS a dałaś sobie w mówić że nie ma innego wyboru, podobnie myślą ci głosujący na PiS - oni w istocie głosują przeciw PO. I tak mamy w kraju 70% (albo i wiecej) idiotów głosujących ciągle pomiędzy 2 partiami - a to właśnie im na tym zależy żeby tak pozostało. Najpierw rządził PiS, potem Po, a że byli beznadziejni to ludzie znowu wybrali PiS, ci też byli beznadziejni więc durnie tacy jak ty znowu wybrali PO (w praktyce wybrali anty PiS), PO dziś też nie realizuje obietnic, a jedni ciągle straszą drugimi ... Jak myślisz kogo za 4/8 lat znowu zobaczymy u władzy? Właśnie przez takich ludzi w tym kraju nigdy nic się nie zmieni

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
-1 / 3

Nie będzie żadnego rozliczenia PiSu. Jeszcze jakiś czas będzie się odbywać medialna szopka, która odbywa się obecnie, po czym komisje sejmowe stracą oglądalność i całe rozliczanie się skończy. I dokładnie tak samo będzie za 4 lata z rozliczaniem rządów obecnej koalicji. Gówno paniusiu rozliczysz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem