Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
60 106
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Bimbol
+12 / 22

Nie no jasne, taki uczeń przecież zasługuje na poklepanie po plecach, całusa w policzek i przeprosiny od całego ciała pedagogicznego które go nie rozumie ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
-4 / 6

@Bimbol A kto mówi o poklepaniu i chwaleniu ? Nie uważasz, że problemy powinno rozwiązywać się w nieco inny sposób niż ośmieszanie ? Czy gdy w pracy popełniasz błędy to twoi szefowie wręczają tobie prześmiewcze dyplomy, czy może raczej wzywają na rozmowę w cztery oczy ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+1 / 1

@Ricochet69
A po co to domaganie się atencji dla dzieciaka, rzekomo skrzywdzonego w niewyobrażalny sposób? To przecież nie jest żadne rozwiązywanie problemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 czerwca 2024 o 18:52

R Ricochet69
0 / 0

@Bimbol Zaproponuj lepszy sposób rozwiązania problemu. Ciekawy jestem na co ciebie stać w tym zakresie. Swoją drogą, to właśnie osoby które podpisały się na "dyplomie", okazały atencję dla dzieciaka. Szkoda tylko, że w najgłupszy możliwy sposób.
Z komentarzy wychodzi też spora doza hipokryzji. Wielu ludzi narzeka na ich złe traktowanie na przykład w miejscu pracy, chociażby właśnie przez niewybredne uwagi. Gdy jednak dochodzi do podobnych sytuacji w stosunku do innych, to problem już nie istnieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+7 / 19

Bardzo dobry dyplom, bo to info dla dziecka i rodziców, że jest czas na to, żeby działać, aby nie obudził się dorosłą ciapą i dzbanem zaskoczonym, że trzeba np iść do pracy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lovelydream
-3 / 11

@aggregate zamiast dawać dyplom powinni dyskretnie wysłać na badania w kierunku deficytu uwagi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
+1 / 3

@aggregate Takie informacje przekazuje się w innej formie.Jeżeli ktoś nie ma odwagi lub nie potrafi tego zrobić, to sam wymaga interwencji ze strony specjalistów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
0 / 0

@LowcaKomedii A teraz popatrz jak ty sam traktujesz innych. Nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie, nie znasz jego historii. Chcesz tylko ośmieszać...
Piszę to bez złośliwości. Zastanów się sam nad tym co napisałeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-5 / 5

@kondon "Piszę to bez złośliwości" - nie musiałeś tego dodawać, to raczej oczywiste. Ja bez złośliwości się odniosę.

Leki nie sprawią, że człowiek stanie się szurem lub będzie naiwny i łyknie każdą bzdurę, jaką przeczyta w internecie/ Ewentualnie, że stanie się odporny na logiczne argumenty podsuwane mu pod sam nos. Od leków nie zaczniesz wierzyć, że ziemia jest płaska. Tego nie można usprawiedliwić żadnym stanem psychologicznym, lekami itp. Czy mógłbyś usprawiedliwić np. odklejeńców z konfederacji mówiących o płaskiej ziemi lub chemtrails jakimiś lekami lub chorobą psychiczną? No raczej nie. Zresztą, świadczyłoby to jeszcze gorzej o nich, ponieważ dowodziłoby tego, że w żaden sposób nie kontrolują kogo przyjmują i byle wariata mogliby wprowadzić do sejmu. W dodatku nie oszukujmy się - większość z nich nawet nie wierzy w te wszystkie bzdury, które wypisują lub opowiadają. Z premedytacją, w pełni świadomie wygadują te brednie, żeby zgarnąć elektorat w postaci zwolenników teorii spiskowych. W każdym społeczeństwie jest to pewien niezbyt duży procent. Większość partii ma ich gdzieś, więc jeśli konfiarze się za nich zabiorą, mają swój żelazny elektorat, którego nikt im nie odbierze. Trochę zboczyłem - wracając, foliarzy w ten sposób nie usprawiedliwisz. Leki odpadają, kulawy system edukacji też odpada, bo większość rzeczy, które głoszą, była wałkowana.

Tak więc jak brak koncentracji itp. u tego chłopca da się wytłumaczyć i zrzucić w jakiejś części na leki, tak tego, co wypisują inni ludzie, których wg ciebie jakoś gorzej traktuję - nie da. Tego nie usprawiedliwisz lekami lub chorobą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
0 / 0

@LowcaKomedii Problemem nie są jedynie leki, a najróżniejsze sytuacje życiowe. Skoro zauważyłeś, że tutaj wyśmiewanie nie pomaga, to pomyśl, czy w innym przypadku również nie będzie szkodliwe.
Nie piszę teraz o jakichś politykach, tylko o normalnych ludziach, innych użytkownikach tej strony, których notorycznie próbujesz wyśmiewać.

Napisałem tak, żeby było jasne, że nie chcę się z tobą kłócić, tylko żebyś sobie na spokojnie przemyślał problem. Nie chcę wygrać dyskusji, ani ciebie ośmieszyć. Przekazałem co chciałem, reszta jest już Twoją sprawą.
Miłego wieczoru :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-5 / 5

@kondon "Skoro zauważyłeś, że tutaj wyśmiewanie nie pomaga, to pomyśl, czy w innym przypadku również nie będzie szkodliwe" - zauważ, że tutaj masz samo wyśmiewanie się, bez jakiejkolwiek argumentacji czy wskazania poprawnego kierunku.

"innych użytkownikach tej strony, których notorycznie próbujesz wyśmiewać" - oczywiście, że nie. No mogę czasami wyśmiać konfederatów i napisać, że z tego się wyrasta itp., z tym bym się zgodził, ale innych zazwyczaj nie wyśmiewam. Zazwyczaj piszę jak wygląda rzeczywistość, kiedy ci wypisują głupoty, ale to wyśmiewaniem raczej nie jest. Można czasami dołożyć do tego odrobinę szydery :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrooki
+4 / 8

Może bardzo pragnął nagrody i ten dyplom to jedyna, jaką mógł dostać... Nie ma co się obruszać. Albo niech się weźmie do roboty, albo niech matka idzie z nim do neurologa bądź psychologa, jeśli występują jakieś czynniki uniemożliwiające naukę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 czerwca 2024 o 15:18

R Ricochet69
-4 / 10

Przypuszczam, że miało być zabawnie, a wyszło żałośnie. Pomysłodawcom i czynnie zaangażowanym w taką akcję, przydałoby się co najmniej kilka sesji u psychologa, nie mówiąc już o konsekwencjach służbowych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kudlata111
+11 / 15

Gównoburza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
+7 / 9

@Dan_iel89 Kij z dupy wyjmij.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanusM
+3 / 9

Pisałem już to pod innym prawie identycznym demotem
"W końcu szkoła która nie zagłaskuje dzieci do umysłowego inwalidztwa? Naprawdę obecne cackanie się ze wszystkimi dzieciakami przez nauczycieli, rodzinę, społeczeństwo, prowadzi do tego że tworzymy niestabilnych emocjonalnie gamoni. I to nie tak że chcę żeby dzieci były fizycznie karane za byle co, ale nie dajmy się zwariować i przestańmy je chronić przed każdym stresem, bo w dorosłym życiu czeka je potem brutalne zderzenie z rzeczywistością. Jako przykład moja koleżanka z HR opowiadała mi o tym że jakiś gościu świeżo po studiach zaczął płakać na rozmowie o pracę gdy ta zaczęła podważać jego umiejętność posługiwania się angielskim bo gościu dukał jak uczeń podstawówki."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A abc_xyz
+3 / 5

Kiedyś takich się kierowało do klasy "S" (dla Specjalistów), a teraz dyplomy daje...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
0 / 0

Powina być to raczej solidna nagroda imienia Chance'a Grdenera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+1 / 1

Świadectwa z paskiem dla każdego!

Rodzic w domu zdecyduje czy drugi pasek też się należy...

Ojciec sam może własnoręcznie dorysować... no co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar balard
0 / 0

chronmy nasze matołki. niech dorosną i zostaną matołami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem