Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Z nami od: 6 października 2010 o 14:26
Ostatnio: 7 sierpnia 2022 o 15:41
Wiek: 37
Płeć: mężczyzna
Exp: 171
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 0
  • Punktów za demoty: 0
  • Komentarzy: 5253
  • Punktów za komentarze: 10142
 
Dodaj nowy komentarz Zamknij
avatar bezn

@Adrian1234 wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! Dużo wspaniałej muzyki, nowych utalentowanych bandów, anielsko pięknych wokalistek z ogniem w głosie :) Oby w tym roku spełniło się wiele Twoich marzeń a złe wydarzenia omijały Twoje pielesze. Obyś na swojej drodze spotykał wielu serdecznych ludzi. Mam nadzieję, ze w końcu Twoja wiedza i talent wydadzą plon w postaci recenzji w poczytnych magazynach muzycznych :* PS: oferuję się jako edytor, jak coś :)

Odpowiedz
avatar Adrian1234

@bezn Hej! Wielkie dzięki, również życzę Ci samych sukcesów, pomyślnego rozwiązania wszelkich problemów, dużo dobrych ludzi na swej drodze jak i zdrowia i więcej możliwości wypoczynku w nowym roku bo zdecydowanie się przepracowujesz. No i również dużo dobrej muzyki i faktycznie fajnie by było nawiązać współpracę przy recenzjach :). Przepraszam, że odpisuję z opóźnieniem ale ostatnimi czasu rzadko tu wpadam.

avatar bezn

@Adrian1234 hejo :* Dlaczego na SB Cię nie widuję? Mów mi tu! Ale już! :D :D :D

Odpowiedz

Zmodyfikowano 1 raz raz. Ostatnia modyfikacja: 29 listopada 2017 o 19:17

avatar Adrian1234

@bezn Hej :D. A jakoś tak wychodzi, po niedawnej sporej chęci do nawiązywania kontaktów i wynikających z tego kilku rozczarowaniach obecne jestem w jakiejś fazie wycofania i unikam ludzi, do tego wciągnąłem się w obecnie graną grę więc i w necie mało jestem. Co do shoutboxa to jakoś na razie mnie nie ciągnie tam ale zawsze chętnie umówię się z Tobą np na rozmowę na gg, tak to też mało włączam komunikator ale przy zgadaniu się na rozmowę włączę i chętnie z tobą porozmawiam :).

avatar bezn

Adrian1234, no to ja nie omieszkam zapukać do Twych wrót niebawem :D Możesz zacząć się bać ]:-> :D :D :D

avatar Adrian1234

@bezn Fajnie, wiesz, że masz do mnie zawsze stale aktualne zaproszenie :).

avatar bezn

Adrian, pierniczki dojechały? :haha: :D

avatar asandi

Jest i mój przyjaciel :)

Odpowiedz
avatar Koziuu

@asandi Teraz to mój przyjaciel! :D

avatar Adrian1234

@asandi Hej hej, opowiadaj co u Ciebie :). @Koziuu witam na mojej ścianie, tutaj dla odmiany jestem zwyczajnym userem z szarym nickiem i klasycznym avatarem jaki mam w zasadzie wszędzie poza forum :D.

avatar Koziuu

@Adrian1234 wydaje mi się, że miałeś inny kiedyś :>

avatar Adrian1234

@koziuu Inny miałem wyłącznie dawno temu na pewnym forum o muzyce metalowej (gdzie początkowo miałem karalucha a później postać z serialu) i GG gdzie również mam tą postać z serialu. A skąd wiesz :)?

avatar Koziuu

@Adrian1234 Nie znam z innych stron, tylko tutaj mi sie wydawało, że miałeś inny :D

avatar bezn

Dawno, widzę, nie stalkowałam Ci na ścianie :D Trzeba nadrobić :D Dzień dobry Adrianie :D A żeby nie wpadać tak z pustymi rękami to ode mnie: https://www.youtube.com/watch?v=q2I0ulTZWXA , tak na dobry początek dnia :D Pewnie znałeś, co? ;)

Odpowiedz

1 2 3 4 5 następna »