Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Z nami od: 30 kwietnia 2010 o 14:32
Ostatnio: 27 czerwca 2022 o 11:17
Wiek: 42
Płeć: mężczyzna
Exp: 384
  • Demotywatorów na głównej: 5 z 10 (4 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1449
  • Komentarzy: 9182
  • Punktów za komentarze: 23565
 
Dodaj nowy komentarz Zamknij
avatar Hannya

"To głupia poza bo wiadomo że nad nastolatką i tak się słabo panuje więc taki zupełny szlaban to puste słowa. Lepiej nauczyć dziewczynkę żeby szanowała się, używała antykoncepcji, uważała na patologie i przede wszystkim - upewnić się żeby nie miała kompleksów i parcia na to żeby mieć chłopaka, jakiegokolwiek szybko bo koleżanki mają, bo trzeba, bo wypada, bo chłopak wyznacza jej wartość jako osoby a na miłe słówka jest deficyt. Dziewczynka ma mieć ugruntowane poczucie własnej wartości i zastanawiać się raczej kto jest jej godzien a nie z kim się przespać żeby zabić pustkę." Nie masz pojęcia jak bardzo dziękuję Ci za te słowa. Pewnie jeszcze niejeden raz się pokłócimy, ale za te słowa życzę Ci wszystkiego najlepszego. Szczerze!

Odpowiedz

Zmodyfikowano 1 raz raz. Ostatnia modyfikacja: 18 kwietnia 2015 o 13:27

avatar Albiorix

@Hannya Uu, dzięki? Nie pamiętam kiedy się kłóciliśmy. Miałem odpisać Ci jakoś dawno temu i myślałem że to zrobiłem, sorki za opóźnienie.

avatar myszka13097

demot o mamie i dziecku... sama mam dwu letnia corke i widzi mnie w sobote(co druga) i niedziele... a codziennie nie ma mnie 12 h czasem dluzej. a moj skarb wstaje o 7 i o 19 juz spi... gdy moj maz pracowal to i corka taty nie widziala ,bo byla ciagle z niania... i nie powiesz mi ze dziecko nie teskni za rodzicami... bo gdy zdazylo sie ze wczesniej wstala to nie chciala mnie wypuscic,i obie wtedy z placzem sie rozstawalysmy...

Odpowiedz
avatar Albiorix

No spoko, ja też pracuję sporo, po prostu moja córka zasypia późno. No i jest trochę większa, bo sądząc po 12 godzinach snu to macie jeszcze malucha. Może rzeczywiście trochę optymistycznie to rozpisałem bo w istocie może się tak zdarzyć, że nasz czas wolny wypada wtedy kiedy dziecko śpi. Tak czy siak trochę starsze dzieci śpią 8 godzin dziennie a nie 12 i łatwiej znaleźć wspólny czas wieczorem :)

avatar eSoseN

Bardzo fajnie się wypowiadasz. Widać, że wiesz o czym piszesz i potrafisz przekazać wiedzę ; ) Właśnie na takie osoby liczę w życiu - z którymi da się dyskutować i rozwijać. Powodzenia ;)

Odpowiedz
avatar Chom1K

Lepiej ująć bym tego nie mógł, bardzo się cieszę jak widzę Twoje komentarze bo nareszcie coś z sensem i na poziomie :) Powodzenia!