Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Z nami od: 7 sierpnia 2011 o 17:29
Ostatnio: 25 września 2019 o 8:13
Płeć: mężczyzna
Exp: 0
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 0
  • Punktów za demoty: 0
  • Komentarzy: 2779
  • Punktów za komentarze: -2886
 
Dodaj nowy komentarz Zamknij
avatar atwatw

Zauważyłem pewną rzecz, mianowicie każdego kto tu coś napisze nazywasz dzieciakiem. Jakieś kompleksy co do wieku?? Ludzie dokuczają ci z tego powodu?

Odpowiedz
avatar Andriej69

@atwatw A dlaczego ty fatygujesz się na moją ścianę? Który z moich postów spowodował taki ból dupy? BTW Nie wszystkich nazywam dzieciakami, po prostu nie chciało ci się przeczytać dalej niż parę pierwszych postów, ale nie winię cię - patriotłuki ciężko znoszą taki wysiłek umysłowy jak czytanie

avatar atwatw

@Andriej69 Heh zabawni są ludzie którzy uważają się za nadnaturalnie mądrych a tak naprawdę nic sobą nie reprezentują. Jesteś poprostu wulgarny i dosyć głupi. W każdym komentarzu kogoś tylko obrażasz, nigdy nie piszesz nic konstruktywnego do czego można się odnieść, zwykłe buractwo. Ale to zapewne ma jakieś tam swoje źródło, zapewne jesteś zwykłym potłukiem życiowym bez perspektyw i obrażanie innych poprawia ci samoocenę. Ale prawda jest taka że jesteś takim młodym "nowoczesnym" wąsatym januszem, rakiem tego narodu.

avatar Andriej69

@atwatw Nie uważam się za specjalnie mądrego, po prostu nie jestem debilem. Dla debila normalne procesy myślowe mogą się wydać "nadnaturalne", no ale tak już z opóźnionymi jest. Całe szczęście że każdy debil może liczyć na kościół i prawicę - oni zawsze nim pokierują. Ciao

avatar SzaryCzlek

Słaby troll. Nawet podstawowych zasad pisowni nie znasz i szerokiego wachlarza słownictwa również u ciebie brak. Twoje komenty wieją ciągle tym samym: ignorancją, słabym sarkazmem i lewicową "tolerancją". Pozdro.

Odpowiedz
avatar Andriej69

Tako rzecze KOLEJNY 12-letni konserwatywny mędrzec, aj waj! "Zgwałciłem psa. :)" "odejdź od kompa informatyczny ćpunie" "spie*dolony pedał! do gazu z tym gów*nem" - Jak najbardziej typowa prawicowa eurydycja ;) Niby słaby troll ale dupsko boli wystarczająco, żebyś pofatygował się mi o tym powiedzieć. Ty też się trzymaj.

avatar Zed

Haha! Na moim avatarze to też tak naprawdę ja - rozwalę ci ten czerwony łeb swoim aryjskim mieczem masakry +88 i poprawię nożem zagłady +14, a masz!

Odpowiedz
avatar Andriej69

I myślisz, że Cath wtedy wreszcie ci da? Powodzenia! LoL

avatar Frycu98

Przyjacielu, skąd u Ciebie tyle negatywnych emocji ?

Odpowiedz
avatar Andriej69

A kto powiedział, że negatywnych?

1 2 3 4 następna »