Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Z nami od: 31 grudnia 2015 o 15:00
Ostatnio: 4 sierpnia 2016 o 14:32
Wiek: 2023
Płeć: mężczyzna
Exp: 0
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 87 (84 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 3692
  • Komentarzy: 1278
  • Punktów za komentarze: -4081
 
Dodaj nowy komentarz Zamknij
avatar Batiatus

O Boże ale was strasznie boli dupa z powodu iż nie macie racji. Kucie sobie jakieś czopki czy coś.

Odpowiedz
avatar ratducdepuce

@Batiatus, "Kucie sobie jakieś czopki "??? Masz rację, więc "kuć" sobie nowy łeb... A masz jakieś źródło czy dowód, że nie mają racji? Czy też standardowo łżesz i ściemniasz? I dlaczego nie odpowiesz na pytanie @belzeq? Brak argumentów, IQ na poziomie temperatury pokojowej, czy leczenie kolejnych kompleksów?

avatar Batiatus

typowa gadka słowna. 0 faktów dużo lania wody.

avatar belzeq

Napisałeś w komentarzu: "Źródło masz? Nie ma? A jak nie ma to znaczy że kłamiesz." Odpowiedź mi zatem na pytanie: kto, gdzie i kiedy ochrzcił Polskę (lub choćby Mieszka). Koniecznie podaj źródło, bo inaczej, to oczywiste, ten cały chrzest to bujda.

Odpowiedz
avatar belzeq

@Batiatus Mam dyskutować z kimś, kto pytany o źródło historyczne podaje link do bzdurnego artykułu? Dorośnij dzieciaku.

avatar Batiatus

belzeq a podałeś lepsze źródło dzieciaku? Typowe zachowanie dla was ktoś wam coś da napisane czarno na białym i poprze to źródłem ogólnie szanowanym przez społeczeństwo to wy napiszecie że to gópie bo tak i bo wam nie pasuje. Typowe.

avatar daeak

Twoje "dzieła" oraz "mądre komentarze" to większy zbiór hipokryzji niż widziałem w swoim życiu, nie dość że nic do Ciebie nie dociera to jeszcze wmawiasz innym że kłamią. Jako że widziałem też Twoje zaangażowanie w próbach udowodnienia swojej racji mam pewność że nie jesteś trolem, wiem już też że najgorszym rakiem Polski nie jest tylko lewica, ale także takie pod-prawice jak ty. Zrób coś dobrego dla ludzkości i nie odpalaj internetu.

Odpowiedz

Zmodyfikowano 1 raz raz. Ostatnia modyfikacja: 21 lutego 2016 o 11:21

avatar Batiatus

daeak typowe dla takich jak ty. Bezpodstawna krytyka w stylu jesteś gópi, nic nie pisz bo jesteś gópi. Tak to już jest jak ktoś taki jak ty bardzo wierzy w swoją teorię spiskową a ktoś inny według was gópi poda konkrety jej zaprzeczające.

avatar daeak

Ale sam spójrz na swoje demoty; Wilki są złe bo żyją w lesie (straszne). Krucjaty są dobre bo... są dobre, co z tego że tylko niewinnych osób było zabijanych przez krzyżowców... Katolicy są super bez skazy a Ateiści to diabły wcielone. Robienie demotów o samemu sobie (no jak tak można?) Piszesz "tfuj dziatek nie jest dumny z tfojego braku wiary w jesusa hrystusa" a nigdy się nie zastanowiłeś czy Twój dziadek sprzed 966 roku byłby dumny z Twojej wiary katolickiej (Ty niewierny!). Traktowanie ekologi jako chorobę umysłową (wyjedź sobie do Nowego Delhi, tam ekolodzy przestali działać). Jawany seksizm! Twój demot o zmywarce nie obrażał feministek, tylko większość kobiet... I Twój brak wiedzy historycznej... Pamiętaj! To jest XXI wiek! My już nie siedzimy w średniowieczu!

avatar Batiatus

daeak to może podasz linka tego mojego demota w którym napisałem że wilki sa złe bo żyja w lesie? Typowe dla lewaków. Wziołeś sobie pozmyślałeś konkretnych demotów oczywiście nie podasz Zastanowiłeś się kiedykolwiek nad faktem że większość mieszkańców Polski po 966r. powoli sama zmieniała religię a bunty były wywoływane przez jakiś ludzi z bagien? Ogólnie komentarz z serii pozmyślam sobie na temat Batiatusa oraz przy okazji go zwyzywam to może ktoś mi uwierzy.

avatar jarasdegras

@daeak, on jest trollem nieświadomym swojej trollowatości. A hasełko: "typowy lewak" to jego ulubione - mimo że nie wie co znaczą te słowa.

avatar daeak

To wszystko wyczytałem z Twoich demotów, nic nie zmyśliłem, ale jak chcesz to dalej żyj w swoim świecie fantazji, oby kiedyś przyszli do Ciebie i spalili Ci dom za złą wiarę :) @jarasdegras Taka determinacja to już chyba nie jest troll, chociaż... na internecie już nic nie wiadomo...

avatar Batiatus

wyrazy współczucia z powodu waszego bólu dupy dla obojga.

avatar jarasdegras

@daeak, wyrazy radości dla nas obu i mądrej reszty świata, za dwa tygodnie spokoju od tego (............) - tu wstaw odpowiednią inwektywę. :D

avatar belzeq

@jarasdegras Nie trzeba nic wstawiać. Wystarczy samo imię Batiatusa. Sławnego już w świecie jak się okazuje. Kilka dni temu byłem z psem w parku. Szła matka z dzieckiem. Dzieciak, może czteroletni, chciał się popisać i przeskoczyć przez kałużę. Ale się potknął i padł centralnie w błocko. A matka na to: "No to żeś się Damian popisał, jak Batiatus na demotach". :DDD

avatar jarasdegras

@belzeq, dla dzieciaka gorsze to niż szlaban na konsolę. :D