Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Z nami od: 9 marca 2012 o 21:57
Ostatnio: 9 sierpnia 2014 o 13:03
Wiek: 30
Płeć: mężczyzna
Exp: 1
O sobie:

Jeśli jesteś emigrantem to nie pisz do mnie ;)
Brytyjski konserwatyzm jedyną drogą dla kraju!

  • Demotywatorów na głównej: 0 z 5 (5 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 965
  • Komentarzy: 441
  • Punktów za komentarze: -670
 
Dodaj nowy komentarz Zamknij
avatar ArsMoriendi

Ciężko mi się w pełni utożsamiać z jakąkolwiek ideologią. Dla mnie lewica to nie propagowanie homoseksualizmu, gender i innych głupot, którym jestem przeciwny. Tylko staranie o sprawiedliwość społeczną, powstrzymywanie prywatyzacji itd.. Czy ja jestem panslawistą? Raczej nie.. Po prostu szanuję kulturę naszych przodków i uważam, że nie jest w niczym gorsza od kultury zachodu...

Odpowiedz
avatar Anonimowski

Ej no, czyżbyś ostatnio skręcił bardziej w prawo? :(

Odpowiedz
avatar BombowyAhmed

To jest brytyjski konserwatyzm: świeckość, tolerancja, kontrola imigracji, eurosceptycyzm. W Polsce dopiero za 40 lat będzie to normą na prawicy jak wyginą pokolenia dzisiejszych chadeków(PIS, PRJG, PJN, SP i wiele, wiele więcej debili, którzy myślą, że głosząc pomoc ubogim i wiarę w Jezusa zbiją elektorat). Brytyjscy konserwatyści zalegalizowali związki partnerskie - u nas nawet SLD o tym nie krzyczy, a jak Palikot o tym wspomniał to elektorat mu wyzerowało. Poza tym źle mnie zrozumiałeś pod twoim demotem: napisałem tam "nacjonalizm tak" jako skrót myślowy od "popieram twoje zdanie na temat nacjonalizmu".

Zmodyfikowano 1 raz raz. Ostatnia modyfikacja: 1 czerwca 2014 o 17:47

avatar XklocMan8

Odnośnie Wietnamskich metropolii Sajgon- http://images.fineartamerica.com/images-medium-large-5/ho-chi-minh-city-night-skyline-fototrav-print.jpg Hue (nie jest niczym nadzwyczajnym, ale z pewnością nie wygląda biednie. Ot taka ciasna Indo-Chińska zabudowa) http://vietnambulletin.com/wp-content/uploads/2013/01/Hue-BirdView-1024x764.jpg Ha Long - http://sanbatdongsan.info/userfiles/chung-cu-royal%20city-1.jpg Oczywiście nie popeiram ustroju komunistycznego, ale odrzuciłem wszelkie panujące stereotypy o tym kraju i jestem w stanie stwierdzić, że właściwe komuchy się dorwały do władzy gdyż w przeciwieństwie do skrajnych Stalinistów dali większą swobodę społeczeństwu i prawo do prywatnej działalności, a efekty wbrew pozorom są tak pozytywne, że śmiem twierdzić, że jakość życia niektórych Wietnamczyków jest porównywalna do jakości życia np. Tajlandii czy Korei Południowej (obstawiając bardziej na to pierwsze) Z zeznań paru osób wywnioskowałem ten obecny obraz Wietnamu gdyż one ten kraj wielokrotnie odwiedzały. Mam zamiar sam się tam kiedyś wybrać.

Odpowiedz
avatar BombowyAhmed

tylko, że są to metropolie - elitarne zbiorowisko szczęściarzy, który mogą szybko awansować. Podobnie Warszawa, czy Wrocław, natomiast gorzej z prowincją. Ja dobrobyt państw oceniam po emigracji, a w bilansie tym więcej Wietnamczyków chce żyć w PL niż na odwrót.

Zmodyfikowano 2 razy razy. Ostatnia modyfikacja: 19 maja 2014 o 20:35

avatar XklocMan8

Cóż jestem w stanie się z tobą zgodzić, gdyż warunki życia w Polsce są zdecydowanie lepsze od warunków życia w Wietnamie, jednak ten stereotyp o ubogich wioskach z bambusa jest nie tylko nie prawdziwy, ale i niesamowicie irytujący.

avatar BombowyAhmed

wszystko co nowe jest głupie :P

Odpowiedz
avatar BombowyAhmed

mówisz o korwiniźmie gospodarczym? mylisz się - ten nurt polityczny istniał już w XIX wieku i doprowadził do cierpienia milionów robotników oraz powstania elity miliarderów, której spadkobiercy do dzisiaj mają wpływ na światowa politykę. W Polsce był już nazizm, komunizm to i korwinizm by sie przydał. Skoro w Polsce sympatycy Hitlera z BBWR wszczęli z nim wojnę, robotnicy w 1989r. obalili system stworzony specjalnie dla nich, to teraz biedota wprowadzi system wyzyskujący ich po całości - ot logika.

avatar Anonimowski

True, ale mi chodziło tylko o nazwę ;)

avatar XklocMan8

Bym wrzucił na mistrzów, ale nie dostałyby się na główną, przez Korwino-Gimbazę.