Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Z nami od: 17 listopada 2018 o 22:24
Ostatnio: 18 stycznia 2020 o 13:46
Płeć: mężczyzna
Exp: 30
  • Demotywatorów na głównej: 17 z 87 (69 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 10667
  • Komentarzy: 136
  • Punktów za komentarze: 94
 
Europosłanka Sylwia Spurek która dostała się do parlamentu z "Wiosny". Stwierdziła m.in., że pora "...wprowadzić nowy mechanizm powiązania przestrzegania przez państwo zasad praworządności z funduszami UE." Co PE zatwierdził! Tak więc proponuję tą panią zapamiętać, jak zaczną zabierać nam fundusze oraz pozostałych europosłów którzy poparli rezolucję i tym samym "nas...li do własnego gniazda". Rozumiem, że można robić na złość PIS-owcą, ale żeby od razu wszystkim obywatelom...
by Dezinformacja
+
257 288
-
Zbiórka osób jadących bronić praworządności i wolnych sądu we Francji i Hiszpanii.
by Dezinformacja
+
144 164
-
Kupię togę... ... ostatnio jest tak modna, że chce się lansować na mieście.
by Dezinformacja
+
75 96
-
"Racefans": Kubica najgorszym kierowcą na półmetku sezonu. Choć to Kubica wywalczył jedyny dotychczas punkt dla Williamsa, portal motoryzacyjny zwraca uwagę na inne rzeczy. Polak tylko 2 razy na 12 wyścigów pokonał George Russella. Eksperci dodają też, że - nawet biorąc pod uwagę fatalny bolid Williamsa - trudno dopatrywać się w powrocie Kubicy do F1 wielu powodów do świętowania, poza właśnie samym faktem powrotu.
by Dezinformacja
+
38 51
-
Poseł Łukasz Rzepecki zrezygnował z ubiegania się o mandat posła z pierwszego miejsca w okręgu konińskim (woj. Wielkopolskie). Bo jak twierdzi "co miał by Tym ludziom powiedzieć"? Jestem posłem z okręgu sieradzkiego (woj. Łódzkie). To jest rzecz dla mnie najważniejsza, kluczowa, żeby być blisko obywateli, moich wyborców. W związku z tym odrzuciłem propozycję startu z pierwszego miejsca w okręgu konińskim.
by Dezinformacja
+
26 36
-
Bill Gates planuje walczyć z globalnym ociepleniem. Miliarder planuje przeprowadzić eksperyment geoinżynieryjny, który będzie polegał na rozpylaniu specjalnych substancji w stratosferze. Mają one blokować ilość promieniowanie słoneczne. Cały projekt jest krytykowany przez licznych ekspertów. Uważają że, może to doprowadzić do katastrofalnych skutków. Wśród nich wymieniają m.in. pogłębienie się zmian klimatycznych oraz intensyfikację gwałtownych zjawisk atmosferycznych. A Wy, co sądzicie?
by Dezinformacja
+
93 98
-
Bugatti sprzedała jedyny egzemplarz La Voiture Noire za 18,7 mln dolarów. Został wykonany ręcznie, także jego 16-cylindrowy motor W16 o mocy 1500 koni. Nadwozie jest wykonane z karbonu. Prędkość maksymalna to 420 km/h, setkę osiąga w 2,5 sekundy.... .... gdyby auto jechało z prędkością maksymalną cały czas, bak opróżniłby się w 7 minut. Czyli każdy np. "pielgrzym" przy maksymalnej prędkości tego pojazdu wyprzedzi ten, samochód na dystansie 50 km.
by Dezinformacja
+
87 100
-
Nordea Bank zapowiedział, że zacznie oferować 20-letnie kredyty o stałej stopie procentowej, która będzie wynosiła zero. 
Dodatkowo Nordea skorygowała niedawno prospekt emisyjny, co umożliwi mu udzielanie 30-letnich „mieszkaniówek” o ujemnych stopach. Jak stwierdziła stwierdziła główna analityk Nordei Lise Nytoft Bergmann: Chociaż to dobra wiadomość dla nabywców, to sytuacja jest przerażająca.  Niekomfortowa jest myśl, że są inwestorzy skłonni do pożyczania pieniędzy na 30 lat za 0,5%.
by Dezinformacja
+
40 41
-
Basen w Łęcznej został zamknięty dwa dni po otwarciu. Powód? Skok burmistrza do wody Władze miasta informowały, że z basenu będzie można korzystać do końca sierpnia za darmo i podczas oficjalnego otwarcia basenu burmistrz w ubraniu skoczył do wody. Nie spodobało się to sanepidowi, który uznał, że woda została zanieczyszczona
by Dezinformacja
+
331 341
-
Aktor i komik Wołodymyr Zełenski, wspierany przez oligarchę Ihora Kołomojskiego, zdecydowanie pokonał w niedzielnych wyborach prezydenta Petra Poroszenkę - według exit polls zdobył 73,2 proc. głosów.
by Dezinformacja
+
67 74
-

Reklama

Następna strona