Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Z nami od: 11 sierpnia 2009 o 12:23
Ostatnio: 22 września 2013 o 22:58
Wiek: 16
Płeć: mężczyzna
Exp: 31
O sobie:

To ja. Wredny cynik, słuchacz rocka, house'u, dubstepu i metalu. Na co dzień zwykły typ ze znajomymi i komputerem. I fajnym iPodem, żeby mi biedne dzieci zazdrościły. Nie lubię Żydów, Illuminatów, Masonów, Muzułmanów, Cyganów, Pedałów (nie mylić z gejami), Feministek, Lewaków i Idiotów. Jeżeli podobają Ci się idee socjalizmu - idź do kuchni, zakleszcz nóż między czymś ciasnym, weź rozpęd i nabij się szyją na ów nóż. Uszanujesz byłych obywateli Kambodży, Etiopii, Ugandy, ZSRR, Chin, Korei Północnej, Wietnamu i nie tylko.
Jestem zwolennikiem teorii spiskowych. NWO, CHEMTRAILS, BILDEBERG, ILLUMINATI, 9/11 INSIDE JOB - WYGOOGLUJ. TERAZ. NO! DO ROBOTY!
Dobrze, że to przeczytałeś. Tylko nie garb się i normalna mina!

  • Demotywatorów na głównej: 2 z 83 (81 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2205
  • Komentarzy: 604
  • Punktów za komentarze: 977
 
Dodaj nowy komentarz Zamknij
avatar GlupiaCiota

joł nie mialem przyjemnosci, zapoznasz mnie?

Odpowiedz
avatar zjadaczplackow

Piszesz na ścianie zamiast na prywatnej wiadomości...To nic...Nazywasz mnie naiwniakiem, bo popieram ustawy typu A.C.T.A? To działa trochę inaczej. Zamiast słuchać się tego, co mówią inni to polecam Ci wyrobić własną opinie na temat podobnych ustaw. Mnie A.C.T.A nie przeszkadza, bo ja nie kradnę. Mogą mnie monitorować ile chcą, ja nic złego nie robię i nie chce, aby robili to inni. Oczywiście złodziejowi to zaszkodzi i będzie próbował rozsyłać jakieś zmyślone historyjki po internecie. Niektórzy byli nawet święcie przekonani, że "jutro zamykają Google". Im więcej taki złodziej ludzi zdobędzie, tym bezpieczniejsza jest jego dupa. Politycy w maskach Anonymous...Szczyt dna, ale oni to robią dla głosów w wyborach. Partie polityczne zawsze będą szukać jakiejś "zaczepki" aby zyskać głosy. Gdy A.C.T.A dostała się do opinii publicznej i skrytykowana przez grupy będące manipulowane przez złodziei, to od razu te wszystkie PiSy i Palikoty rzuciły się na Rząd tylko po to, aby zyskać głosy. Zanim ta sprawa dostała się do opinii publicznej to przeciw A.C.T.A było tylko SLD. Tak na prawdę polityków, którzy się liczą jest 10-15. Myślisz, że oni się nie znają? W telewizji nakręcają afery z takimi ustawami żeby już kompletnie spalić mózg obywatelom, a w czasie wolnym tacy "wrogowie" idą sobie na kawę i ciasteczka. Wszystko co większość usłyszała o A.C.T.A to kłamstwa wyssane z palca. Kłamią, żeby zyskać poparcie w wyborach i udupić PO, które popiera tą ustawę. To wszystko tak odnoście Twojego "zmanipulowany". Zastanów się, czy to ty nie czujesz się zmanipulowany przez telewizję, internet...Czy wszystko co czytasz, słyszysz jest prawdą? Przeczytaj treść ustawy A.C.T.A, a jeśli jej nie rozumiesz - jesteś za młody na politykowanie.

Odpowiedz
avatar Iwouldneverdropacid

To, że potrafisz dużo napisać nie oznacza, że jest to jednocześnie mądre... Ty też nikomu swoich teorii nie sprzedaj, przez takich jak ty ten kraj staje się ruiną, POlaku.

avatar KapitanKorsarzPirat

on się pomylił w nicku. Nie powinien mieć zjadacz placków tylko zjadacz gówna. . Ale chyba on lubi być takim złośliwym skur****nem. W realu bym mu stłukł mordę, ale tu niestety może kozczyć