Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Z nami od: 19 lutego 2016 o 23:47
Ostatnio: 2 września 2022 o 0:40
Płeć: mężczyzna
Exp: 6746
  • Demotywatorów na głównej: 4988 z 5615 (623 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1758719
  • Komentarzy: 10
  • Punktów za komentarze: -12
 
Dodaj nowy komentarz Zamknij
avatar Fragglesik

@Hesher https://demotywatory.pl/5144339/4-lipca-byl-amerykanski-Dzien-Niepodleglosci-Ciekawe-co-na-to Cóż, to samo próbuje się dziać teraz. Lewicowe i lewackie media i politycy próbują nas wepchnąć w nową rzeczywistość 56 płci, normalności zboczeń, takich samych praw dla zwierząt jak dla ludzi, przymusowej akceptacji tego co robią i "za których walczą" - wbrew ich ochocie, "równości wszystkich" i piętnowania i chęci siłowej, przymusowej reedukacji tych, którzy się nie zgadzają z ich wizją świata. Ludzie nie wyznający ich ideologii mają być zatem traktowani jak Indianie w USA. Sam z resztą się do tego przyczyniasz. Pa.

Odpowiedz
avatar Fragglesik

"A przy urnie oba durnie" - Bo oczywiście mądry jest ten, który zrobi tylko to co Ty chcesz? Jaka tolerancja i zrozumienie - iście lewicowe.

Odpowiedz
avatar tadek77

Pamięć mamy doskonałą. Tz. my Polacy nie wy lewacy. Powiedz ilu z tych uchodźców wtedy miało ochotę zabić jakiegoś Persa? Albo iść na zasiłek i nie pracować? Ilu Polaków dokonało zamachu terrorystycznego? itp. jeśli nie widzisz różnicy toś po prostu głupi. Na koniec poczytaj co Koran nakazuje robic z "niewiernymi" i wtedy może pojmiesz odlaczego ludzie mający wiedzę większą niż twoja tak się zachowują.

Odpowiedz