Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Z nami od: 15 stycznia 2019 o 7:54
Ostatnio: 14 października 2019 o 20:28
Wiek: 36
Płeć: mężczyzna
Exp: 165
O sobie:

1. NIE DLA FANATYZMU!
2. Jeśli dyskutując ze ze mną, chcesz zarzucić mi konotacje z czerwoną, komunistyczną plagą, to wiedz proszę, że komuchów i socjalistów nie cierpię. Jestem zdeklarowanym liberałem z lekkim nachyleniem w stronę nacjonalizmu. Nie ma w Polsce partii, którą popieram.
3. Jeśli dyskutując ze ze mną chcesz zarzucić mi ateizm, to wiedz proszę, że mam się za wierzącego Chrześcijanina, jednak nie po drodze mi z tym, czym obecnie stała się instytucja kościelna. Tak - mam silne poglądy antyklerykalne ale nic, nigdy nie zmusi mnie do porzucenia wiary w Boga i dobro.
4. Nie znoszę hipokryzji i gardzę jawnie propagowaną głupotą.
5. Kultura osobista i szacunek w dyskusji to podstawa do zaistnienia wzajemnego zrozumienia, pomimo różnic w poglądach.

Dziękuję i zapraszam do dyskusji.

  • Demotywatorów na głównej: 26 z 383 (357 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 44372
  • Komentarzy: 2616
  • Punktów za komentarze: 6840
 
Dodaj nowy komentarz Zamknij

Bezwzględnje warte obejrzenia. Polecam! O neomarksistowskiej rewolucji społecznej. https://youtu.be/yFsdR71jhy4 O demokracji i o tym, dlaczego każdy głos się liczy. https://youtu.be/E3NqgV1coTQ O tym, kim był komuch Altiero Spinelli i dlaczego Unia Europejska stała się obecnie, w pewnej części zagrożeniem. https://www.youtube.com/watch?v=kPLi3Y_ySCw Kolejny materiał, z którym bezwzględnie warto się zapoznać O tym, jak patologia POPiS sprzeda Polskę i Polaków pod realizacje roszczeń na bazie ustawy 447 https://youtu.be/3mVDilxM5WM

Odpowiedz

Zmodyfikowano 4 razy razy. Ostatnia modyfikacja: 23 maja 2019 o 19:35

@rasizm45 witam serdecznie i dziękuję za podzielenie się pięknym przykładem mistyfikacji i propagandy. Tu jest "lynk" do oryginalnej strony z pierwotnym artykułem. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/201806162201019333 Czytałem już w różnych miejscach, że to portal antykatolicki, antyklerykalny, satanistyczny, lewacki, komunistyczny i przyznam, że jeszcze kilka niekonwencjonalnych epitetów by się znalazło :P Zważywszy na powyższe - "prawacki" - idealnie komponuje się w zestawie. Już po 18:00 tu, skąd piszę, więc miłego wieczoru dla Ciebie :)

avatar whg

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata Wśród tego beznadziejnie bezdennego, poddańczego nurtu dnia dzisiejszego, masz przemyślane przekazy, które starasz się wrzucać tutaj w ten sposób, aby zmusić nawet ostatniego bezmózgowca do myślenia. Dlatego bardzo cenię sobie Twe komentarze i demoty. Osobiście, już od wielu lat walczę z mentalnością niewolnika wśród otaczających mnie osób. Nie za chętnie robię to jednak online, gdyż nie wiem wtedy, z kim de facto mam do czynienia. Tutaj jest wielu płatnych trolli, którym właśnie na tym zależy, aby ludzie nigdy nie przejrzeli na oczy. Miło jest mi spotkać kogoś, kto również nie da sobie w kaszę dmuchać! Bezczynne poddanie się bez walki byłoby jak współudział w zniewoleniu innych, co jednak nie leży w naszym charakterze. Trzymaj tak!

Odpowiedz
avatar CzlowiekZkamienia

Za co cię zbanowali za pierwszym razem, bo już nie pamiętam? I jak ty to robisz, że jeszcze nie zbanowali cię po raz trzeci?

Odpowiedz
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

@CzlowiekZkamienia oficjalnie, dostałem bana za spamowanie w komentarzach. Czy robię coś specjalnego? Nie robię nic. Piszę to, co szczerze myślę. Staram się egzekwować i rozciągać swoją wolność słowa możliwie jak najszerzej w ustalonych ramach. Jednocześnie próbuję dbać o poszanowanie wolności i godności innych współużytkowników. Jeśli naruszę regulamin w ocenie Administracji serwisu, to zakładam, że jak wobec każdego, tak również wobec mojej osoby, zostaną wyciągnięte stosowne konsekwencje :)

avatar Symulakr

Co sadzisz o anarchoindywidualizmie? :)

Odpowiedz
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

@Symulakr nie specjalnie w te zakątki się zapuszczałem, ale z tego co widzę, to jak na mój gust, sama wrogość do prawa własności nie do końca współgra z moim pojmowaniem świata. Zdecydowanie zbyt mocne nagromadzenie akcentów prosocjalistycznych jak na mój gust. Serdecznie pozdrawiam. :)

avatar Symulakr

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata ale ten nurt jest przeciw własności. To anarchokomunizm jest :)

avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

@Symulakr no właśnie chciałem tak jakoś delikatniej zaznaczyć, że raczej to nie mój horyzont :P O ile elementy anarchistyczne jestem w stanie rozumieć jako sprzeciw przeciwko ograniczeniom wolności, to pozostałe kwestie... no cóż.

avatar Symulakr

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata Ten nurt to radykalniejsza wersja libertarianizmu, która zaznacza maksymalną wolność jednostki na polu osobistym i ekonomicznym. Nie sprzeciwia się własności, tylko uważa np. że hierarchia ją ogranicza, więc zawodowo stawia autarkiczne na wolny zawód i samozatrudnienie :) Ale zauważyłem jedno ze smutkiem :( przez tych debili z zantify, którzy są anarchokomunistami, powtarzam czerwonymi antywolnosciowymi kolektywistami nie szanującymi własności i indywidualizmu, na który anarchoindywidualizm stawia szczególny nacisk radykalny enaty etatyzm ludzie xle interpretują,a tyle szkół jest :( Chyba jest to celowe, by ludzie widzieli nadzieje tylko w etatyzmie

avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

@Symulakr co do wypaczenia znaczeń to nie mam akurat najmniejszej wątpliwości, że działanie jest celowe. Co do reszty, jeśli masz czas i chęć, to zapraszam do szerszego podzielenia się spostrzeżeniami. Z przyjemnością się zapoznam, zwłaszcza że nie zapuszczam się aż tak daleko w radykalne rozumienia niektórych, bliskich mi elementów ideowych. Z góry dziękuję :)

avatar Symulakr

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata Jak tylko coś znajdę dla ciebie to chętnie :)

avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata

Lista osób, z którymi nie mam życzenia prowadzić nigdy więcej konwersacji: - lech2 - GunMeat - YszamanY a.k.a pastor_ a.k.a nielubiepisu - pokos - ZrytyRyj

Odpowiedz

Zmodyfikowano 4 razy razy. Ostatnia modyfikacja: 4 września 2019 o 14:22