Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Z nami od: 2 listopada 2009 o 23:14
Ostatnio: 26 kwietnia 2020 o 13:27
Exp: 45
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 32 (29 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2145
  • Komentarzy: 1167
  • Punktów za komentarze: 2518
 
Dodaj nowy komentarz Zamknij
avatar VaniaVirgo

"(...)formą wychowawczą jednak klaps czy lanie pasem powinno być jedną z tych form." też mi wychowanie, przecież to nigdy nie działało. Dlaczego rodzice, którzy stosują między innymi kary cielesne, klapsy czy trzask pasem nie kończą na jednym razie? Bo mimo tego klapsa dziecko znowu popełnia te same błędy.

Odpowiedz
avatar lkrysztofik

Nie, nie mylę się, choć wiadomo to zależne od człowieka, jak ktoś jest oporny to nic go nie wychowa. Z tym bezstresowym wychowaniem to taki wyświechtany frazes, który wszyscy bez sensu powtarzają. Tak, wiem co wyrosło z mojego dziadka, kawał psychola i sk*rwiela, cieszę się nie żyje, też był przeciwko beztresowemu wychowaniu z tego co mówiła mi matka . Właściwie każdy seryjny morderca był bity w dziedziństwie, mniej lub bardziej. A jeżeli chcesz podać za przykład mojego ojca, który również był lany pasem, to teraz jest poszukiwany listem gończym, wierz lub nie... bicie dziecka nie jest opozycją do "bestresowego wychowania", to skrajność która nie ma nic wspólnego z wychowaniem, cokolwiek dla ciebie znaczy to pojęcie, przecież nikt tu nie mówi by dawać sobie wchodzić na głowę. Całkowicie bez sensu i pozbawione podstaw jest gadanie które uskuteczniacie, nie ma w tym najmniejszej logiki. Oczywiście nie każdy kto był bity, zostanie psycholem... ale żadna skrajność nie jest dobra, ale jak ktoś musi bić swoje dziecko by je wychować to jest ch*jowym rodzicem.

Odpowiedz
avatar Jaro89

Nigdy nie mówiłem, że bicie powinno być jedyną formą wychowawczą jednak klaps czy lanie pasem powinno być jedną z tych form. Co do twojego dziadka i ojca cóż ciężko mi uwierzyć ale jeśli to prawda to nie doszukiwałbym się winy w tym że byli bici chyba, że byli katowanie (ale z kolei katowanie to nie jest forma wychowawcza, o której ja mówiłem. Katowanie to przestępstwo.)