Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Z nami od: 11 maja 2014 o 0:38
Ostatnio: 3 marca 2017 o 14:08
Wiek: 34
Płeć: mężczyzna
Exp: 7
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 0
  • Punktów za demoty: 0
  • Komentarzy: 422
  • Punktów za komentarze: 340
 
Dodaj nowy komentarz Zamknij
avatar lkrysztofik

I pomyśl teraz jak to miło być bezmyślnym lemingiem. Posiadam świadomość wielu rzeczy, zgadnij jakie mam z tego profity, oprócz 'depresji'. Ponoć wyjazd z Polski może uratować człowieka. Najważniejsze by nie zrobić tego za późno.

Odpowiedz
avatar MajKel09

Ja mam jeden egoistyczny profit, konkretnie uważam się lepszy od tych lemingów... Częściowo dlatego, że to mi daje odrobinę pocieszenia, jednak pod koniec dnia uważam, że prawda jest lepsza od szczęścia i zawsze trzeba do niej dążyć nawet jeśli może Cię zniszczyć.

avatar lkrysztofik

Ja staram się być zdrowym egoistą, ale jednak wiem, że tak naprawdę wszyscy szarzy obywatel, a już szczególnie w tym kraju, są gówno warci. Nie będę lepszy dopóki jakoś nie obejdę systemu i czegoś nie osiągnę. No niby ta świadomość zawsze nobilituje, tyle, że im jednak łatwiej żyć, są odpadem systemu, ale wierzą, że politycy mają dobre intencje, wierzą w ludzi, wierzą w boga... wszystko można im wcisnąć.

avatar MajKel09

Nie znam Twoich osiągnięć i predyspozycji żeby coś Ci sensownego doradzić. Ale mogę Ci powiedzieć tyle, zrób coś nowego, spróbuj czegoś innego. Musisz znaleźć sobie cel i do niego dążyć. Żyć nie ma być łatwo, ale pamiętaj, że masz tylko jedno i musisz je jak najlepiej przeżyć.