Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Z nami od: 5 maja 2010 o 18:33
Ostatnio: 9 kwietnia 2020 o 0:15
Wiek: 27
Płeć: kobieta
Exp: 229
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 0
  • Punktów za demoty: 0
  • Komentarzy: 11606
  • Punktów za komentarze: 10524
 
Dodaj nowy komentarz Zamknij
avatar maat_

Radosnych Świąt Wielkanocnych, wszystkiego dobrego a przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju, miłości i rodzinnego ciepła

Odpowiedz
avatar bezn

Madziulku, wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! Dużo miłości - do świata, innych i samej siebie. Spełnienia wszystkich marzeń- maleńkich i całkiem sporych :) Niech to co złe i przykre omija Cię i Twoich Bliskich szerokim łukiem :*

Odpowiedz
avatar maat_

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku dla Ciebie i całej Twojej Rodziny

Odpowiedz
avatar Brzytwa_MD

Bycie 1 partnerem dziewczyny to duża odpowiedzialność i ja bym się tego nie podjął jeżeli nie czułbym na 100% że chcę być z tą dziewczyną. Ja nie mam problemu, że ktoś miał wielu partnerów, mój kumpel ma dziewczynę która miała całkiem sporo i strasznie się tego wstydzi a ja nie rozumiem. Dla mnie to jest smutny przykład jak ludzie potrafią oszukiwać dla własnych korzyści i jak miłość potrafi być krucha.

Odpowiedz
avatar konto usunięte

I gra na żywo. Co jak co, ale jakbym chciała posłuchać czegoś z playbacku to bym sobie w domu posłuchała płyty.

Odpowiedz
avatar konto usunięte

Dokładnie. Talent to talent. To tak jak z Oasis. Cały koncert mogli zagrać stojąc jak kołki na scenie, a i tak wszyscy śpiewali razem z nimi i świetnie się bawili - w końcu przyszli posłuchać muzyki, a nie oglądać akrobatyczny szow i słuchać muzyki z playbacku.

Odpowiedz
avatar konto usunięte

Kocham Imagine Dragons i Eda Sheerana za teksty piosenek. Trzeba mieć coś z poety, żeby móc tak bawić się słowami. A Muse jest tak pełne energii, że słuchając ich muzyki aż chce się żyć :)

Odpowiedz
avatar Pierdomenico

Dzięki za komentarz :) co do muzyki filmowej lub z gier to siedzę w tym po uszy i zawsze możemy powymieniać się swoimi gustami :)

Odpowiedz
avatar lkrysztofik

Wydaje mi się,że kobieta która leci na kadłubka, może mieć fetysz kontroli,opieki, czy też moze byc turpistką. Wiadomo charakter też odgrywa sporą rolę, ale bez jaj.

Odpowiedz