Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Najdziwniejsze 10 sekund w historii kobiecej koszykówki

Mistrzostwa Świata do lat 17. Mecz między Meksykiem a Słowacją. Musiałem trzy razy to obejrzeć, żeby zrozumieć co tu się stało...

+30 / 34

Dziewczyna rzuciła do swojego kosza ( niebieska ), a później białe wznowiły od kosza przeciwnika ( niebieskich ) na swój kosz atak, a niebieskie zaczęły się bronić kosza białych... Ogólnie im się strony pomyliły, wszystkim, tak że aż sędzia musiał przerwać bo by się nie zorientowały.

avatar pandoro
-2 / 6

to nie sędzia wziął czas tylko któryś z trenerów, a od początku tak jak pisze kokosnh, za 1 razem ogarnąłem... ale u nas ciężko ze znajomością sportu - tak jak z tymi koszykarkami...

avatar ~TTAKK
+3 / 7

Nie wziął czasu tylko po prostu skończyła się 3 kwarta.

M MajKel09
+1 / 1

To jest fake.. Obejrzyjcie sobie cały mecz! (No może tylko część.)

+1 / 1

majkel dobrze mówi, nie zwróciłem uwagi, choć to nie o to chodziło w filmie, na początku filmu widać Q3 9.7 czyli był to sam koniec trzeciej kwarty, jak oglądałem nie zwróciłem uwagi i myślałem, że sędzia odgwizdał błąd przy wznowieniu gry.

avatar ~hellohell
-1 / 3

rzuciła do swojego kosza... ta niebieska

avatar Frogy07
+1 / 1

Jeśli niebieska zdobyła prawidłowo to po co biała w takim razie rzucała do tego samego kosza?

avatar ~Erafon
+8 / 8

No dobra, ale to nie ma sensu xD Niebieska rzuca na własny kosz po nieudanym rzucie wolnym, potem białe atakują swój własny kosz :D

avatar ~ja654156
+2 / 4

kolor włosów zobowiązuje :)

K krasnallook
+2 / 4

Im się wszystkim po******o, bez kobiet świat jest nudny!!!!

avatar ~trelkoojej
+1 / 1

ja też nie ogarniam, samobój jak nic a punkt nie dodany 5 razy oglądane i nadal 19:37

N nalejmi
0 / 0

gdyby niebieska rzuciła do swojego to by niebiescy rozpoczynali grę a tak ona rzuciła i biali rozpoczynali biegnąc na drugą stronę. Pytanie brzmi czemu biała rzucała osobisty do swojego kosza?