Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
"Wyższa płaca minimalna to lepsza sytuacja Ukraińców.
...
My naprawdę ich [wykształconych Ukraińców] bardzo potrzebujemy do roli przyszłych przywódców – biznesu, państwa, świata kultury itd..."
by sberek38
+
208 220
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
+13 / 17

Dzban do natychmiastowej dymisji. Pie******ny antypolak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 września 2019 o 19:25

B benq20
-4 / 12

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
Już nic nie dociera do ciebie Niemcy chcą nam zabrać Ukraińców kusząc ich wysokimi zarobkami a on chce żeby zostali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sberek38
+6 / 10

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata On wykonuje plan "naszego" rządu, który w kwestii ukraińskiej realizuje tylko wytyczne USraelskiej geopolityki.
Nie wyobrażam sobie, aby w pisowskich wiadomościach zacytowali tę jego wypowiedź..., czyli pisowska hipokryzja level hard
Stypendia, dodatki mieszkaniowe, socjale, emerytury itd. dla Ukraińców.

Jeszcze źródło do "płacy minimalnej"
https://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/190919976-Jaroslaw-Gowin-Wyzsza-pensja-minimalna-to-lepsza-sytuacja-Ukraincow.html

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
+5 / 11

@benq20 nie rozumiem, z jakiego powodu miałbym widzieć w tym cokolwiek złego? Niech sobie banderofile jadą na Berlin. Przecież mamy wspaniałą, mądrą władzę, rewelacyjny i świetnie działający system emerytalny, gdzie ostatnie pokolenia Polaków odłożyły miliardy kapitału na swoją przyszłość. Chyba nie sądzisz, że demokratycznie wybierana władza, przez ostatnie 20 lat oszukiwałaby naród i rozpieprzyła wszystko na swoje luksusy i przyjemności? Poza tym, zajebisty, sztandarowy program 500+ zapewni Polsce świetlaną przyszłość i dzietność na poziomie Afryki albo Chin! Jeśli Ci choć przez chwilę przez głowę przeszło, że mógłby mieć inny cel jak np. szerzenie socjalizmu i kupowanie głosów wyborców, to jesteś niepoważny... Neoniewolnictwo nie jest nam do niczego nie potrzebne, zgodnie z deklaracjami naszych znamienitych, jaśnie oświeconych, demokratycznych, niesocjalistycznych władz. Przecież nam, do jasnej cholery, wszystko dadzą!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 września 2019 o 20:03

I konto usunięte
+6 / 6

@benq20 Mam nadzieje, że żartujesz, masz problem, że Ukraińcy wyjadą z Polski, a Polacy wrócą z zachodu??? Poza tym, Ukraińcy zawsze sie wąchali z Niemcami, ich "bohater" narodowy był na usługach Abwehry, więc, szerokiej drogi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B benq20
-2 / 8

@idzNaWybory
Nie jestem zwolennikiem Ukraińców tylko realistą większość Polaków jest na 500 + albo innym socjalu i pracować nie chce a Ukraińcy pracują i płacą podatki przynosząc sporo korzyści rynkowi jak wyjadą to kto będzie pracował miejmy nadzieję że tak jak mówisz ci Polacy co wrócą do Polski ale tu nie masz gwarancji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 września 2019 o 22:34

L lelek2
+2 / 4

@benq20 niech jadą braknie pieniędzy na 500+to nieroby wezmą się do roboty albo wyjdą na ulicę bo im się należy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
+2 / 2

@benq20 Jesteś fantastą, a nie realistą, większość Ukraińców pracuje w Polsce na czarno, więc Polska nie nich nie ma pożytku, tylko cwani przedsiębiorcy. Kiedyś Ukrainiec przyjeżdżał do Polski na imienne zaproszenie pracodawcy, był ubezpieczony, odprowadzał podatki, ale to juz przeszłość.
https://www.wprost.pl/kraj/10114264/alarmujace-dane-70-proc-ukraincow-znika-po-przekroczeniu-granicy-z-polska.html

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P putcar
-2 / 2

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata Przeczytaj ze zrozumieniem. Gowin mówił o polskich emigrantach, o ich powrocie, aby budowali przyszłe elity.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P putcar
-2 / 2

@idzNaWybory Do Polski do pracy przyjeżdża coraz więcej Białorusinów. Zresztą Białorusini częściej na emigrację wybierają Polskę od „bratniej” Rosji. Ich też powinnismy wyrzucić, czy tylko tych co wyrywają się spod ruskiego buta?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
0 / 0

@putcar nie mam problemu z interpretacją treści czytanej i nie odebrałem tego w taki sposób, w jaki przedstawiasz. Pozostanę przy własnym wniosku. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P putcar
-2 / 2

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata to dlaczego mówisz, że Gowin jest antypolakiem? Bo chce powrotu Polaków do Polski aby brali udział w budowaniu przyszłych elit?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
0 / 0

@putcar w mojej interpretacji promuje Ukraińców i im chce wchodzić w tyłki, zamiast skupić się i dbać wyłącznie o Polskę i Polaków. Ergo - antypolska łajza.

Bazując wyłącznie na podanym źródle
"Zamiast cieszyć się, że w Polsce pracuje dziś ponad milion Ukraińców wykonujących relatywnie proste prace, powinniśmy zacząć walczyć o ukraińskich lekarzy, informatyków, naukowców – mówił wicepremier Jarosław Gowin "

Jest wzmianka o Polakach na emigracji, ale nie zmienia to faktów.


Polska powinna przyjąć całkowicie inne stanowisko w relacji z tym probanderowskim zapyziem. Twarde i stanowcze, a nie raz po raz, za sprawą takich "polityków" upokarzać się na arenie międzynarodowej hołubiąc czcicielom morderców Polaków. Nawet zafajdane ruskie przeprosili za Katyń a ukraińskie barachło za swojego nazistowskiego zwyrodnialca nie. Gdyby to ode mnie zależało, zerwałbym wszelkie relacje, ustanowił zakaz wjazdu Ukraińców do Polski i pozwolił im spokojnie gnić w swoim padole.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 września 2019 o 6:50

P putcar
-2 / 2

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata Polska nie będzie sztucznie zamykała granic na tanią siłę roboczą. Chodzi o to, aby ta tańsza siła robocza była wykwalifikowana. Jeśli ich nie przejmiemy, zrobi to zachód UE. Jednocześnie powinniśmy ściągać Polaków z emigracji do kraju, aby oni stanowili elity.
Hejt na Ukraińców wynika tylko z tego, że postawili się Rosji. Obecnie jest boom na rynku pracy na Białorusinów. Zobaczymy czy trollnia dostanie zlecenie na fake newsy (jak ten) i hejt na Białoruś. Nie sądzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
0 / 0

@putcar nie wiem. Zobaczymy. Dla mnie socjalistyczna władza Polski — czyli głównie POPiS — tak czy tak daje ciała na całej linii. Jest masa Polaków — Kazachstan, Uzbekistan, głęboka Syberia i inne — którzy chcieliby wrócić do Polski. Do domu. Nikt nic z tym nie robi. Nikt im nie pomaga. Tylko ciągle piep**ą o kolejnych obietnicach. Tanią siłę roboczą można sobie nawet z Mongolii ściągnąć. Już są takie praktyki. A godność kraju i obywateli to zupełnie inna sprawa. Zresztą. Nie ma się co oszukiwać. Marginalizacja antypolskich polityków jednostkowo nic nie zmieni, skoro cała władza jest w gruncie rzeczy antypolska i wroga wobec swojego kraju i ludzi, którym powinna służyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
0 / 0

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata Nie wiem czy wiesz, ale próbujesz dyskutować z trollem, piszącym też z konta magmag1.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BurakRasyPolskiej
+8 / 10

Czyli prominentny polityk PiS marzy o tym aby władzę w Polsce przejęli przedstawiciele innego narodu. Czy to nie powinno być potraktowane jako zdrada stanu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 września 2019 o 19:57

M marekjajos
+3 / 3

@BurakRasyPolskiej Powinno, ale POPiS władzy nie odda. Wybory zostaną sfałszowane, jeśli, dajmy na to, Konfederacja uzyska 30%. Konrad Daniel wspominał kiedyś o swoich doświadczeniach z wyborami, kiedy głosowali z żoną na jakimś wygwizdowie, oddali głosy na tego samego kandydata, więc minimum 2 głosy na niego poszły. Sprawdzali potem wyniki w tamtym okręgu i ich kandydat zdobył 0 głosów, więc musiały być sfałszowane. Ale wygwizdów to wygwizdów, nikt tam nie będzie dociekał. Dużo mniej optymistyczne (paradoksalnie od opcji fałszowania) było doświadczenie związane z braniem udziału w nadzorze wyborów w jednym z lokali i zliczanie głosów (jeden z lokali w Gdańsku), kiedy przekonał się, że ludzie rzeczywiście tak głosowali, na POPiS. Ale co było, to było. Może teraz ludzie się choć trochę obudzili z tego letargu politycznego i w razie większego przekrętu okażą swoje niezadowolenie w nieco efektywniejszy sposób niż tylko w internecie (no co, marzyć każdy może ;) ).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhanai
+4 / 6

jak już wszyscy Polacy uciekną, tylko Ukraińcy mu pozostaną...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niejestembotem4321
0 / 2

Niektórzy Ukraincy są wartościowi np: kanał Smartgsam na youtubie o fizyce kwantowej i kosmologi jest prowadzony przre ukraninca. Nie prowadziłem żadnej statystyki, więc to tylko taki przykład i jego czasami wypowiadanie się na tematy polsko-ukraińskie jest naprawdę interesujące.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem