Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
240 253
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E elefun
+2 / 4

... a później... "Niech ktoś zalegalizuje aborcję".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
-1 / 7

@elefun No choćby właśnie dlatego, aborcja to rozwiązanie dla niechcianych, poniewieranych w domach dziecka dzieci.
Przypadkowy seks, nigdy nie powinien nieść za sobą dzieci!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+1 / 5

@GieniaK
To może wystarczy MYŚLEĆ?
Może doczytać skąd biorą się dzieci?
Może przeczytaj, co to jest ANTYKONCEPCJA?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
-2 / 6

@elefun Jeśli chodzi o seks i myślenie, to męzczyźni nie myślą. Biorą co się nawinie, a potem narzekają, że ktoś ich na ciąże złapał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+1 / 3

@GieniaK
Rozumiem, że kobiety myślą, jeśli "pijany facet jest w stanie brać co się nawinie".
Rozumne kobiety ulegają im i tracą wtedy zmysły, a już na pewno nie wiedzą, że wynikiem może być ciąża.... ależ te kobiety są biedniutkie....
To oczywiście ironia, ale też ostatnia odpowiedź do @GieniaK, ponieważ widzę, że masz coś z główką co pod niejednym demotem już Ci to ludzie napisali. Nie bardzo mam też czas, aby dyskutować z Twoim światopoglądem. Żyj sobie szczęśliwie w świecie zawsze poszkodowanych kobiet, a na aborcję lataj codziennie dwa razy - dobrze Ci to na urodę robi.
Możesz też podleczyć nogi, bo na głowę już za późno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 września 2021 o 22:53

G GieniaK
-2 / 4

@elefun Zejdź na ląd, bo odpłynąłeś w hejtowaniu za daleko i zaraz się zachłyśniesz włanymi bredniami. Błaznów na lądzie nie brakuje, znajdziesz towarzystwo dla siebie i na swoim poziomie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+1 / 1

@GieniaK Że mężczyźni nie myślą, to wiadomo. Ale może w takim razie powinna pomyśleć kobieta i stanowczo pogonić typa, któremu np. prezerwatywa "przeszkadza"? I nie chodzi tylko o ciążę, ale też o różne dziwne choroby, o istnieniu których z jakiś powodów ostatnio zapomniano, jak się zdaje. Pomijając przypadek gwałtu, ona nie jest przecież bezwolną ofiarą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
0 / 0

@daclaw Oczywiście masz rację.
Niestety antykoncepcja czasem nie działa, prezerwatywa również może zawieść. Ale prawda jest taka, że jak kobieta nie chce ciąży, to jej nie będzie. Jeśli antykoncepcja zawiedzie, to zrobi aborcję czy ta dozwolona, czy zabroniona.
Mój komantarz co do niemyślących mężczyzn, raczej tyczył takich przypadków, gdzie Panowie chcą mieć seks, nie chcą stosować antykoncepcji ze swojej strony, a później narzekają, że ktoś ich na ciąże "złapał". Była tu na demotach taka dyskusja wcześniej i w każdym takim wypadku, komentujący zdjeli winę z faceta całkowicie, a obarczyli tym kobiety.
Do tego hejt, że kur... "złapała" na dziecko. No jakby facet miał prawo do seksu, z każdą która zechce i jeszcze to ona ma obowiązek zabezpieczyć się, a jak wpadka, czy celowo "złapany" to jej wina on biedny, poszkodowany. No ja myślę, że każdy facet "łapie" się na dziecko sam. Jeśli nie ma planów co do partnerki to albo zabezpieczenie, albo odpowiedzialnośc za potencjalną ciąże. A "wina" za taką ciąże, to "wina" jednego i drugiego. A tu hejt na kobiety, jakby w ciąże to same zachodziły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wMOIMgolfieTDI
0 / 2

ale problemów nie usunie. choć mleko też nie...:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem