Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1739 1923
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P plucik
+5 / 9

sila1989, specjalnie się zalogowałem żeby móc Ci odpisać. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego co napisałeś. Według ciebie, ludziom zasłużonym nie należy się żadne uznanie za to co zrobili/wymyślili/udoskonalili itp? Twój tok myślenia mówi żeby olewać Kopernika, Chopina czy nawet naszego zmarłego papieża, bo przecież ilu było astronomów, muzyków czy innych takich ludzi którzy znacznie wpłynęli na niektóre rzeczy? Zastanów się nad tym... Z drugiej strony oczywiście potępiam zdanie użytkownika Rozenkranz, bo przecież każdy ma inny gust (w tym przypadku muzyczny), i nie można kogoś zjechać za to że nie podoba mu się np. country, a woli techno. Jednak fakt jest faktem, wzmaki Marshalla były i są bardzo ważne w historii gitary, a jak ktoś nie jest w temacie to niech się powstrzyma od komentarza. Dziękuję za uwagę i liczę na więcej minusów niż sila1989 :):):)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ihavenothing
-5 / 7

@erni13 dostałem minusa za brak zrozumienia demotywatora ? kurvva gratuluje Ci pomysłowości:] a może go zrozumiałem, ale mi się nie spodobał ? ciężkie do ogarnięcia, nie ? po prostu moim zdaniem ten portal to nie miejsce do czczenia pamięci po zmarłych ludziach... kto tego nie rozumie, trudno, miłego dnia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+5 / 7

ihavenothing - Stary jakbyś miał gitarę i marshalla to byś takich rzeczy nie wypisywał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sila1989
-2 / 4

Plucik, mój tok myślenia mówi że nie należy wstawiać takich demotów i zobacz co się dzieje. To już nie ta strona co kiedyś. Szacunek oczywiście każdemu zmarłemu. Jeśli chodzi o Papieża to uważam że jego miejsce nie jest na demotywatorach a raczej na obrazach. Sam mam obraz papieża w pokoju i to nie z względu na religie tylko na to co zrobił. No i w życiu bym nie wstawił go na demotywatory.pl , czy wiocha.pl i inne portale tego typu.
Erni13 jeśli chodzi o Twoją wypowiedź to, może faktycznie Twój demot trochę się różni, ludzi powoli zaczyna irytować fakt że co chwila pojawia się tutaj coś o miłości, o rocznicy śmierci.... i oczywiście o ślicznych koteczkach -_- (co mnie najbardziej wkurza), a człowieka na prawdę nie znam bo nie interesuje mnie kto śpiewa, na czym śpiewa i jakiego sprzętu używa tylko jak śpiewa. Znowu muszę się zgodzić z "ihavenothing" To nie portal dla uczczenia czyjejś śmierci, dla mnie to jest brak szacunku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ihavenothing
-2 / 2

nie potrzebuje gitary żeby darzyć gościa szacunkiem, rozumiem, że jest mega zasłużony jeśli chodzi o muzykę, chce tylko powtórzyć, iż nie podobają mi się demotywatory tego typu i nie robi mi czy to koleś który wymyślił wzmacniacze, papież czy inny wynalazca, bez którego byśmy mieli ciężej w życiu niż teraz. mój pierwszy komentarz po którym jest ta 'dyskusja' absolutnie nie miał na celu obrażania tego Pana. peace.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GrzesiuMechatronik
0 / 0

Koleś jest podobny to Mike'a z filmu Rocky

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar marek1078
0 / 0

Oksymoron.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Miguelinho
-1 / 3

Niewątpliwie wielka postać - chociaż ja i tak wolę brzmienie Voxa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Piecier
0 / 0

True vintage widzę ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xenphlames
-5 / 7

Na początku myślałem że to Karol Strasburger (wybaczcie jak źle napisałem nazwisko ;p).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FunZekori
+2 / 2

Na jego piecach grają (grali) Joe Bonamassa, Gary Moore.. One są najzajebistsze ! Ubolewam nad jego śmiercią..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MARCIN997
+3 / 3

Ja mam jego piec (Marshall MA100C 100W) i jestem z niego zadowolony. szkoda chłopa. [*]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GumyOrbit
+3 / 3

Myon@ "Paradoksalnie słuchacze rocku metalu to ludzie najbardziej nienawidzący inne gatunki muzyczne"
Co Ty za głupoty wypisujesz? To, że inny gatunek muzyczny komuś się nie podoba, nie zależy od tego, czego ktoś słucha, tylko od jego gustu... Niezależnie, czy ktoś słucha metalu, czy techno- w każdej grupie znajdzie się KTOŚ- jakiś niewielki %, który po prostu nie jest w stanie uszanować tego, że ktoś słucha innej muzyki, jednak nie znaczy to, że wszyscy słuchający tego gatunku obrażają resztę. Ja słucham głównie rocka, jeżdżę na koncerty, wiem jednak, że szacunek nalezy się każdemu!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafciux
+4 / 4

Poszedł w stronę nieba dobry riff ode mnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dudu66
+3 / 3

6:07 właśnie skończyłem swoją minutkę hałasu... Gain i Volume na max... dzięki Jim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem