Komentarze

Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar mentor
-2 / 14

Tia, jasne. Jak Polska wygra, to będzie skandowanie: "WygraliśMY!". Jak Polska przegra, to będzie: "Znowu przegrali...".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Spiike
+8 / 10

Poprawka, prawdziwy kibic nigdy nie będzie mówił "znów przegrali". Powie następnym razem się uda.

C Concord2
+8 / 8

Nigdy nie zawodzą, szczególnie jak się słyszy po trybunach: J**ać PZPN ;).

P Pinio123
+10 / 14

Szkoda, że jedenastu tak często zawodzi.

avatar KTU
+1 / 11

Polscy kibice są najlepsi na Świecie

avatar MiltenLLX
-1 / 3

Taaa, a przecież nikt demotywatorów o nędzy polskiej (sic!) piłki nie robił, prawda? Nie prawda.

0 / 0

ZGADZAM SIE Z TOBĄ ÓSMY ZAWODNIK NIGDY NIE ZAWODZI !! I SIEDMIU TEŻ NIE :)

avatar marrrylin
-1 / 1

taa zwłaszcza dzisiaj jak się zachowywali 'kibice' na Powiślu w Krakowie przy rozdawaniu biletów na treningi.. bydło i małpiarnia.. a z strony 'organizatorów' kompromitacja, bo rozdali większą cześć biletów już wcześniej znajomym...

avatar Rangerwdz
+6 / 10

Ta, Szczegolnie jak przyjda sami Anderzeje, to co najwyzej w trabke podmuchaja :D

-1 / 1

Czasami zawodzi, niekiedy wściekli kibice załamani grą Polski milkną, albo co gorzej śpiewają przeciwnikom "jeszcze jeden''

avatar Szakal20
-2 / 2

Ja tam mam śmieszne wrażenie, że Polska zwycięży.

N nikekaras
0 / 0

i nigdy nie zawiedzie ;))

avatar ManeS
+2 / 2

Niestety rząd zawiódł dwunastego zawodnika...

G gogosek
+1 / 1

Tak, szczególnie podczas różnego rodzaju bojkotów reprezentacji...

avatar matt52
0 / 2

wy tam o meczu piłki nożnej....a tu polscy siatkarze wygrywają kolejny mecz w Lidze Światowej !!!!

C Czarny2511
+1 / 3

Hmmm 12 zawodnik? Odpalcie sobie na youtube dowolny mecz reprezentacji z roku, np. 2008. Pózniej włączcie odpalcie filmik z meczu z roku 2011 lub 2012, kiedy to byla walka z kibolami. Widzicie róznice? I proszę was, nie dajcie manipulować sobą, gdy pan Szpakowski jara się "świetną" atmoferą, którą jest krzyknięcie pare razy "Polska" i kilka minut przestoju.

avatar Chomik1992
-1 / 1

O co chodzi z demotem? Przepraszam ale na serio nie znam się na sportach i kibicowaniu xD

avatar haidiblack
-1 / 1

Boję się za tydzień wchodzić na Demoty...

U ukasz1
-1 / 1

taka prawda, co drugi obecny "kibic" reprezentacji trzyma tu szalik odwrotnie, a jedyną oznaką dopingu jest łączone z klaskaniem "Polska" raz na (jak napisał kolega wyżej) 20 min. Kiedyś był doping, był tumult, był hałas, przeciwnikowi latały nogi z wrażenia a teraz...dajcie spokój.

To jest konsekwencja postępowania PZPN-u i likwidacji ruchu kibicowskiego w Polsce przez idiotę Tuska.