Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
626 769
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar raich
+1 / 11

Ludzie, najgłupszy gatunek żyjących stworzeń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maupa23
+10 / 20

najgłupszy? no tak, wszyscy wiemy, że to psom zawdzięczamy fundamenty filozofii, kotom niesamowity rozwój sportu, sowy podniosły poziom nauki, małpy otworzyły nam oczy na temat kosmosu i fizyki, zaś niedźwiedzie odpowiadają za powstanie pisma oraz wszelkich funkcjonujących języków. kurde, weźcie nie przesadzajcie! co do człowieka mam swoją definicję - jest to najbardziej RÓŻNY gatunek ze wszystkich zwierząt. wśród z nich są geniusze, imbecyle, niektórzy mają dobre serce, inni z kamienia. jest to chyba jedyny gatunek, którego absolutnie nie powinno się uogólniać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 24 sierpnia 2012 o 15:39

M michat34v2
-3 / 3

rosja?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar raich
-1 / 5

Skoro uważasz za szczyt inteligencji i rozwoju świata nałożyć niedźwiedziowi rękawice, zatkać mu pysk i go okładać, gratuluję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hittoshi
-1 / 3

@maupa23 POLAĆ TEMU PANU/PANI! Pierwszy raz wydzę jakąś sensowną opinię na temat ludzkiego gatunku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
0 / 0

@maupa23 oczywiście, ale to nie psy czy koty mordowały niewinnych ludzi, nie one potrafią zabić, ponieważ ktoś nie wierzy w Allaha, nie one wywołały miliony wojen, nie one wycinają drzewa i lasy, nie one zakażają wody i powietrze, nie one znęcają się nad słabszymi czy (tak, jak tutaj) bezdusznie wręcz okładają unieszkodliwionego drapieżnika, nie one przeprowadzają setki tysięcy niewyobrażalnie bolesnych eksperymentów... mam wymieniać dalej? Proszę bardzo: kto w starożytności zabierał ludzi do niewoli ponieważ byli czarni? Twój Burek? Nie, człowiek. Kto palił niewinne kobiety na stosie? Mruczek sąsiada? Nie, to człowiek i jego chore fobie. Kto odpowiada za obecną sytuację na Ukrainie? Rybka w akwarium? Też nie. To wina ludzi. Czy tygrysy zabijają ludzi ze względu na skórę czy inne organy? Nie. One zabijają z potrzeby. Człowiek zabija dla przyjemności. Czy ten niedźwiedź zakneblowałby tego człowieka, zabezpieczył mu dłonie i okładał? Wątpię. Zaatakowałby - sprowokowany pewnie tak. Ale dla rozrywki mas? Nie. Czy pies porzuciłby swojego przyjaciela (bądź stworzenie, które za owego się podawało) w lesie na pewną śmierć, bo nie mógłby wtedy wyjechać do hotelu na Kanary? Mówisz - jest to najbardziej różny ze wszystkich zwierząt. Nie. To ludzie mają skłonność uogólniać wszystko poza sobą. Mam dwa psy. Zwierzęta skrajnie różne. Różnią się również od psa sąsiada i koleżanki, a nawet od psa mojego wujka. KAŻDA istota jest wyjątkowa, tylko człowiek uznał, że skoro nie mówi i nie potrafi wprost pokazać co mu "na sercu leży" lub czego oczekuje jest takie samo. Ty lubisz disco polo ja metal, twój sąsiad lubi truskawki mój nie - to nie różnice. Inne gatunki też nie lubią niektórych rzeczy (jeden kot lubi wołowinę drugi wieprzowinę, a twoim zdaniem oba są takie same). Owszem, masz rację, karaluch nie namalował fresków w Kaplicy Sykstyńskiej, ale też jeden karaluch mając fobię do innych karaluchów nie wybudował komory gazowej i nie truł tam setek innych. Myślę, że tyle argumentów cię przekona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 kwietnia 2015 o 21:55

D DanseM
0 / 10

Co dobrego jest w bójkach? -.-

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pingwiningwin
+3 / 3

Czekolada i Truskawki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V virago202
+2 / 2

Wie ktoś coś o tym wydarzeniu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BeatifulNightmare
+4 / 6

Co z niego za kozak? Spróbowałby tak walczyć z niedźwiedziem bez kagańca!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ryutarou
+2 / 4

No i z takim, który nie ma pazurów unieszkodliwionych rękawicami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Vyost
+5 / 5

Andy Anderson

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M miki777
0 / 4

Szczyt głupstwa to Ty osiągnęłaś tym komentarzem. Po pierwsze człowiek nie jest uzbrojony w rękawice, bo większe obrażenia zadaje się gołymi pięściami i dlatego bokserzy mają rękawice (tak, chronią ręce boksera, ale tym samym zmniejszają obrażenia u przeciwnika). Po drugie to nie jest męczenie zwierzęcia, bo to jest chyba miś Wojtek, jak ktoś pisał z FB: maskota polskich żołnierzy. Walczył między innymi pod Monte Cassino, gdzie nosił żołnierzom amunicję. W wolnych chwilach uprawiał z nimi zapasy (wtedy bez jakiś ochraniaczy i nie na ringu, tylko normalnie na ziemi).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar arek10933284
+2 / 2

Miś Wojtek :D Podobno z naszymi pił wódkę ale nie jestem pewien poszukajcie sobie .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Urbann
-1 / 5

A jak dla mnie, to okrucieństwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem