Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
909 960
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar DawcaMocyWNocy
+11 / 15

Najbardziej co mnie rozpie*dala w tym kraju to to, że jakaś patologiczna (bądź podchodząca pod to) narobi sobie szóstkę dzieci a później płaczę, że nie mają na wyżywienie, już nie wspominając o zapewnieniu warunków bytowych. Oczywiście pracy szukać nie będą, bo lepiej przechlać. Państwo swoje wypłaci, bo pójdą beczeć jak to życie ich skrzywdziło. Ku*wa, czy to lekarz kazał im tyle dzieci robić? Oczywiście, że nie. To się w Polsce opłaca. Tak samo jak branie dzieci z domów dziecka, bo również ładną sumkę takie małżeństwo dostanie. Najgorsze w tym wszystkim, że tak dużo ludzi robi to z czystej chęci zysku, a nie żadnej miłości czy innych gówien, jak zapewne by to ci ludzie nazwali. Nie twierdzę, że wszyscy są tacy, ale dużo takowych jest. I to my, obywatele, tyramy na nich wszystkich. O rządzie wspominać nie muszę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Ja
+2 / 6

Że co proszę?! Co się niby opłaca?! "Ku*wa, czy to lekarz kazał im tyle dzieci robić? Oczywiście, że nie. To się w Polsce opłaca." Posiadanie dzieci w Polsce to najmniej opłacalna rzecz. Nie wiem, skąd masz takie informacje, ale z własnego doświadczenia wiem, że jest inaczej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Stanisław Dziwisz
+2 / 2

Lekarz nie ma nic do gadania, ani rodzice. To my o tym decydujemy i każemy stosować kalendarzyk. A że ludzie się nie znają na matematyce, to tak to wygląda. Kiedyś jedna kobieta zapytała czy może kupić prezerwatywy. Jak jej powiedziałem, że diabeł tylko na to czeka, to wybiła sobie z głowy taki pomysł. A po roku urodziła piękne trojaczki. Jedno nie miało nóżek, ale czy to takie istotne?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
0 / 0

Czasy, gdy Polska siegala od morza do morza, czasy w ktorych ludzie sie porzadnie dorabiali na zbozu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stateQ
+5 / 5

A na więźniów kiedy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Schwerin
0 / 0

A hausfrau nie może pracować? Jednej zaproponowałam sprzatanie hoteli przez pół roku, to jej nie pasowało bo gdzie taka matka Polka będzie sprzatać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
-2 / 2

Jest źle, ale nie aż tak źle - na sferę budżetową nie idzie 75% a około 60% dochodu. Sfera budżetowa to nie tylko "darmozjady urzędnicy" ale też wojsko, policja, szpitale, szkoły i uczelnie. Polska pomoc społeczna dla bezrobotnych jest żałośnie mała i narzekanie na nią to jest po prostu kopiowanie narzekań z Zachodu - gdzie sytuacja jest inna. W Polsce jest za to dużo więcej dostających świadczenia na lewo rencistów - którzy niekoniecznie są bezrobotni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nowa_Era
0 / 0

Może jest żałośnie mała- ale o 100% za duża. Wojsko i Policja- tak. Ale czemu wszyscy mamy płacić za szkoły i uczelnie? Zaraz powiecie że kogoś nie stać- może to okrutne ale powiem tak "gówno mnie to obchodzi" .Będą bogatsi o pieniądze które poszły by na podatki , a jeśli wolą to przechlać/i tak nie starcza- trudno, nie są biedni przeze mnie (jak i resztę podatników), więc dlaczego ja mam im tę biedę rekompensować?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KL89
+3 / 3

Jak to śpiewała Grupa Operacyjna: "taki mamy kraj, jaki potrafimy zrobić" :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LubiePlacki354
+1 / 1

Każdy wie kogo za to obwiniać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem