Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Pozwólmy żyć normalnie

tym, którzy naprawdę tego pragną!

www.demotywatory.pl
+
150 193
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C CzesiuCzesiek
-1 / 1

W Afganistanie maja lepszy skate park niz ja w miescie i okolicach ... no coment ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ST4RK
+3 / 5

Później z C4 na plecach będą gdzieś w europie na deskach zapi*rdalać...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kolin101
0 / 2

A może by tak wspierać rozwój naszej młodzieży, a nie cieszyć się że Afgańczycy mają lepiej od nas ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CocaineBusiness
0 / 4

Tworząc tego demota chciałem pokazać, że nie wszyscy muzułmanie to pier*olona hołota myśląca tylko o tym jak komuś łeb maczetą obciąć. Są normalni muzułmanie, którzy chcą żyć normalnie, w spokoju, bez agresji itp - tak jak normalny człowiek. Tak, cieszę się, że w Kabulu mają skateistan bo przynajmniej dzieci mogą poznać beztroskiego życia a nie ciągle myśleć o tym czy ktoś im nie rozpier*oli domku z wyrzutni rakietowej. Byłeś w Afganistanie? Wiesz jak tam jest naprawdę? Co przeżywają NORMALNI ludzie? Ja nie byłem ale mój bliski znajomy był, opowiadał, pokazywał zdjęcia i filmiki. W TV nie powiedzą Ci o wszystkim.
A co do wspierania "naszej" młodzieży to nie mam nic przeciwko, niech ktoś tam ją wspiera i buduje im skateparki, boiska etc. Twoja wypowiedź zabrzmiała tak, że należałoby się nie cieszyć tym, że gdzieś w kraju ogarniętym wojną coś te dzieci dostały bo w Polsce gdzieś ktoś ma gorzej więc jak ktoś tu u nas ma gorzej to nie należy cieszyć się z czyjegoś szczęścia. Tylko widzisz, ja nie jestem piz*ą i cieszę się szczęściem tych dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 lipca 2013 o 18:39

avatar CocaineBusiness
0 / 2

Binu - będę wulgarny i arogancki kiedy tylko będę miał na to ochotę. Ja doskonale wiem o co chodzi z islamizacją i jestem tego przeciwnikiem. Poczytaj moje komentarze to może rozjaśni Ci to umysł. Nie każdy muzułmanin myśli jak Ci obciąć głowę, nie każdy myśli gdzie by tu miejsce do modlitwy na środku skrzyżowania znaleźć etc. Czy każdy katolik jest gorliwie wierzący? Czy każdy katolik zapier*ala co niedziele do kościoła i robi znak krzyża gdy mija kapliczkę? Nie? No mwłasnie, tak samo jak nie każdy muzułmanin jest jakimś fanatykiem. Ostatnio siedziałem z muzułmaninem, rozmawiałem jedząc z nim kebaby i pijąć alkohol - to chyba nie był taki religijny, co? Żona jego również nie chodziła w żadnych burkach i innych gównach ponieważ DOSTOSOWUJĄ SIĘ DO ŻYCIA W SPOŁECZEŃSTWIE w jakim przebywają a po drugie jej mąż dał jej wolną rękę i ubiera się jak chce. Albo jak była opcja jak nastolatka spotykała się z "niewierzącym" chłopakiem, normalnie się ubierała itp i rozjechał ją ojciec samochodem. Jak myślisz, czy ta nastolatka przyjechała tu aby szerzyć nienawiść i islam czy żeby może NORMALNIE ŻYĆ? Jej ojciec za to chyba przyjechał w innym celu skoro zamordował własną córkę i miał szacunek w tej swojej wiosce za to. EDIT: to masz wypowiedź byłej muzułmanki itp więc jednak nie wszystkim ta religia pierze mózgi, nie wszyscy odczytują koran tak a nie inaczej, zresztą nie będe pier*olił, masz, sama posłuchaj: http://www.cda.pl/video/8887397/Byla-islamistka-zamyka-morde-muzulmaninowi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 lipca 2013 o 21:36

avatar ~Inssane
+1 / 1

Snajperzy pewnie już ich namierzają za to nagranie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lucky90
0 / 0

A co ja qwa zabraniam im?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
+1 / 1

I to jest strategia wojny cywilizacji która rokuje jakąś jakieś nadzieje. W kraju terroryzowanym przez Talibów rozwijać cywilizację, edukację, prawa kobiet. Uczące się dziewczynki będą sprzeciwiać się fanatykom chcącym zrobić z nich na powrót niewolnice, nie będą chciały wychodzić za mąż za jakichś wojowników dżyhadu tylko za cywilizowanych chłopaków, nie urodzą i nie wychowają kolejnego pokolenia niebezpiecznych oszołomów. Jeśli chcemy żeby ludzie z innej kultury przyjęli nasze wartości i żyli według naszych norm, musimy pokazywać im te wartości i normy z jak najlepszej strony. Ludzie ogólnie ciągną tam gdzie jest miło, fajnie i przyjemnie. Kiedy okazujemy im wrogość a akceptację, zrozumienie i wspólnotę znajdują tylko w swojej grupie, to zamykają się i odpowiadają wrogością a niektórzy atakują ludzi maczetami. Im więcej okazujemy im mocnych stron naszej kultury, tym więcej ich młodzieży myśli "hej, może ta Europejska kultura nie jest wcale zgniła i zła jak mówił Imam? Może dyskoteki są fajniejsze niż bomby?".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CocaineBusiness
0 / 0

ty jesteś jakiś pier*olnięty AMBRIA. Takiego jełopa to ja dawno nie czytałem na tym grajdołku. Właśnie ci wszyscy fanatycy obcinając komuś łeb mówią "TO JEST PRAWDZIWY ISLAM, TAK WYGLĄDA ISLAM!" Ale co taki kretyn jak ty może o tym wiedzieć. Poczytaj nieuku trochę na temat innych religii, o islamie itp bo teraz to bełkoczesz jak niedorozwinięty bonifacy z zespołu szkół specjalnych. Polscy Tatarzy zapewne też o niczym innym nie myślą jak tylko wypier*olić coś w powietrze, taaak oni od długiego czasu do tego przygotowują siedząc tu w PL. Kur*a jakim ty jesteś idiotą, dalsza rozmowa z takim intelektualnym dnem jak ty nie ma sensu. Wiesz co to jest Polish Defence League? Zresztą w sumie nie chce mi się pisać. W każdym razie nie każdy muzułmanin chce nas pozabijać. Pewnie te wszystkie zamordowane dziewczyny, które zadawały się z "niewiernymi" też przyjechały aby nas pozabijać, tak... oczywiście...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mocarny1994
0 / 0

W 46 sekundzie dziewczynka napisała że 5-3=3. W klasie nie ma chłopców, bo chłopcy nie mogli by się uczyć razem z dziewczynami. Tak samo na stołówce muszą jeść oddzielnie. Kobieta jest traktowana jak pies! Nie ma nawet praw wyborczych. Poczytajcie lepiej o tym jak ścieli głowy 3 chrześcijańskim uczennicom i z jedną głową paradowali po ulicach. Od czasu wprowadzenia islamu do krajów arabskich te kraje zatrzymały się w rozwoju. Kieruje nimi chora zazdrość i nienawiść. Dlatego atakują wyluzowane i wysoko rozwinięte USA. Dla większości z nich jesteśmy śmiertelnymi wrogami a co my im zrobiliśmy. Krytykują to że rzadko chodzimy do kościoła i nie jesteśmy prawdziwie wierzący. Gwałt na chrześcijance jest w pełni uzasadniony. W sądzie chrześcijanin nie może zeznawać przeciwko islamczykowi. Oblewanie twarzy swojej żony to jak wytłumaczyć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xardas132
0 / 2

Pozwalam im żyć normalnie, ale niech to robią w swoich muzułmańskich krajach. Skoro mają tak dobrze to po co im Europa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Pauuuulaa
0 / 0

Wie ktos może co to za piosenka???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Emkacf
0 / 0

Dog days are over wyk. Florence + The Machine

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~do_piachu_z_ciapatymi
0 / 0

JESTEŚCIE LUDZIE ŚLEPI! MÓWIĘ WAM, W CIĄGU 30 LAT ROZPOCZNIE SIĘ WOJNA ŚWIATOWA PRZEZ TO ŻE EUROPA PROWADZI TOLERANCYJNĄ POLITYKĘ! DO PIACHU Z CIAPATYMI

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
0 / 0

Ostatnia zaczęła się bo Niemcy prowadziły tolerancyjną politykę wobec Żydów a Sowieci wobec burżuazji ... oh, wait! Jeśli w Europie zacznie się III wojna światowa to dzięki ludziom takim jak Ty i ludziom takim jak Ty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 lipca 2013 o 0:17

avatar ~anrzcfaf
0 / 2

w dupie mam tych muzułmanów, niech pozdychają...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gebels1971
0 / 0

Zapewne to islamiści! Do obozu!...;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaenV
0 / 0

Ale czy ja im bronię? Ja tylko nie chcę, by okradano mnie, by potem rząd mojego kraju dorzucał się z jakąś pomocą na absurdalne programy gdzieś na końcu świata.
A bez tego.. a niech sobie robią co chcą u siebie, co mnie to obchodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem