Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1647 1765
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar SharonShepard
+7 / 21

To nie jest prawo świeckie tylko religijne czyli szariat. Zabobony,zacofanie,fanatyzm religijny. Od średniowieczna mentalność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 września 2013 o 22:32

avatar CocaineBusiness
+35 / 41

Tak, oczywiście masz rację tylko zauważ, że w cywilizowanym świecie mężczyzna nie zabija swojej córki za to, że zakochała się w takim a nie innym chłopcy, nie sprzedaje swojej córki jakiemuś zboczeńcowi na żonę itp a nawet jesli zdarzyłaby się taka patologia to taki ktoś będzie miał naprawde przeje*ane, zarówno w kryminale jak i będzie tępiony i piętnowany przez społeczeństwo a niestety wielce wierzący muzułmanie gdy robia takie rzeczy to zyskują szacunek w oczach swoich "kolegów" itp itd nie chce mi sie tłumaczyć bo jakie są realia każdy wie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S schowschenk
+10 / 12

Masz racje ze sharia to prawo religijne.... problemem jest to ze tak gdzie rzadza muzulmanie, tam od razu wprowadzaja shariat. I wtedy to prawo, przepisy tego " prawa " maja pierszenstwo przed wszystkimi innymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jan_III_Sobieski
+13 / 17

Proponowałbym zmienić "cywilizacja" na "kultura europejska". W tym schemacie demot jest bezsensu, bo islam to też jest cywilizacja tylko że inna. Ps. Współczuje Ci KotJarka, że musiałeś dorastać w takiej rodzinie, gdzie "księża dupcą dzieci".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Twój_Nick
0 / 6

Popieram Cię, królu Janie. Swoją drogą, nie szykujesz wojska na odsiecz Paryżowi? Podobno już oblegają go niewierni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CocaineBusiness
+7 / 7

@KotJarka he, he, he nawet jeśli używa za dużo koki to ma trzeźwiejszy umysł niż Ty... Chłopczyku, powiem Ci coś. Masz rację, że zdarzają się kontakty seksualne ksiezy z dziećmi, zdarzają się w rodzinach itp tylko w takich przypadkach oprawca jest piętnowany przez społeczeństwo i księża nie głoszą na ambonach aby gwałcić dzieci a np imam mówi aby pier*olic niewiernych, aby gwałcic niemuzułmanki itp itd więc jest różnica.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Siemanoooo
+3 / 5

Z tym kotjarka to nie warto nawet rozmawiać. Masz inne zdanie od niego, to od razu jesteś dla niego katolem i nie przemówisz mu do rozumu. Ten koleś dochodząc do komputera z internetem staje się tak chory psychicznie, że na lewym skrzydle są łagodniejsze przypadki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Siemanoooo
+2 / 2

Jak ty chodzisz czytać do tej "biblioteki" to ja ją sobie zdecydowanie daruję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SironLostos
0 / 0

Mariuszmmm- Poucz się trochę, w średniowiecznej Europie rycerz ślubował przestrzeganie kodeksu rycerskiego. Był etos rycerski który nakazywał bronić niewiasty i im pomagać niezależnie od stanu. Może nie było to przestrzegane przez inne stany ale wszelkie prawa zabraniały bicia jakiegokolwiek człowieka czy to mężczyzny czy kobiety i może to tez wcale nie było przestrzegane ale przynajmniej otwarcie nie było powiedziane że z kobietą można robić co się chce. Tak samo i gwałty, na pewno nie sądzono za nie kobiet

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CocaineBusiness
+14 / 20

Nie prawdziwa? HAHA! To, że Cię mąż nie bije, nie gwałci itp to bardzo dobrze ale niestety realia są inne. Mój znajomy stacjonował w Afganistanie, proponowano mu zakup dziewczynki podaję te info aby nie było wątpliwości, że swoje informację czerpię z "przekłamanych mediów" a te wszystkie honorowe morderstwa, a te gwałty na kobietach, a nawoływanie do gwałtów na nie muzułmankach i wiele, wiele innych? Nawet żebym Ci przyprowadził te wszystkie skrzywdzone kobiety to Ty i tak przecież powiesz, że to nie prawda, kobiety podstawione itp. Dyskusja z Tobą nigdy nie miała większego sensu ponieważ mimo przedstawienia przez drugą stronę konkretnych dowodów Ty i tak nie mogłaś się z tym pogodzić, oczywiście nie popierając swojej wypowiedzi żadnymi konkretnymi dowodami tylko jest to na zasadzie "Ja mam racie bo tak i koniec".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CocaineBusiness
+9 / 15

A z czym mają coś wspólnego zabójstwa honorowe? Bo ja nie słyszałem aby buddyści, chrześcijanie, ateiści etc mordowali swoje żony i córki za to, że się zakochały czy chce normalnie żyć jak cywilizowany człowiek i właśnie fanatyczni muzułmanie to praktykują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar symbian0
+13 / 23

CocaineBusiness - nic nie rozumiesz. Ona po prostu ma darmowego kebaba w budce swojego mena. Ciągnie ją do obrzezanych - taki fetysz. Po za tym jej partner wybrał TYLKO ją zamiast jednej z tysiąca kóz. SZACUN! Toff, skarbie - miło Cię widzieć ponownie na Demotach :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CocaineBusiness
+2 / 10

Wiesz, ja tam naprawdę nie mam nic do tego czy ona jest z muzułmaninem, czarnoskórym czy żydem. Nie moje życie więc i nie mam nic do tego kto się z kim wiąże aczkolwiek swoje pomyślę... Ale równocześnie nie twierdzę, że Toff może mieć fanatycznego męża tylko dlatego, że jest muzułmaninem tylko po prostu irytuje mnie jej podejście do całej sprawy. Spoko, jej mąż może być w porządku ale proszę, niech nie mówi, że z muzułmanami nie ma problemów bo są i to ogromne, to specyficzna grupa ludzi tak jak i żydzi - wiecznie czegoś oczekują, wiecznie cos im nie pasuje i wiecznie mają jakieś roszczenia mając jednocześnie wyje*ane na innych. Rzygać mi się chce jak czytam posty ludzi, którzy tak gorliwie bronią muzułmanów a jak już zaczyna się podawanie konkretnych dowodów na ich chorą działalność to odwracają kota ogonem, wyzywają od islamofobów, rasistów etc. Jak napisałem o pedofilii, o honorowych morderstwach itp to usunięto moje posty i dali do zrozumienia, że o islamie mówi się albo dobrze albo wcale... Paranoja jakaś. a wszystko na prosilu "islam po Polsku". Dodam, że moja wypowiedź wcale nie była wulgarna tylko po prostu chciałem się dowiedzieć jaki mają ci ludzie stosunek do tego wszystkiego a do tego podałem odnośniki do wypowiedzi przywódców duchowych, którzy właśnie rozpowszechniają i nie widza nic złego w pedofilii, gwałceniu kobiet etc. No i się dowiedziałem... jeszcze bardziej utwierdziło mnie to w moich dotychczasowych przekonaniach co do tej społeczności. A to krótki filmik, przedstawiający logikę tych kur*w, które mają tak wyprane mózgi i są zapatrzone w islam. http://www.youtube.com/watch?v=fzk-nnECPSs tacy jak ona powinni zostać wygnani z kraju (tz ona i tak nie siedzi w PL), stracic obywatelstwo i mieć zakaz wjazdu do kraju, dożywotni!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szojgu
+5 / 11

Nikogo nie obchodzi treść koranu tylko zachowanie tych zdziczałych zwierząt nazywających się muzułmanami. Kobieta zgwałcona może conajwyżej pójść do więzienia za seks pozamałżeński (niedawna sprawa zgwałconej norweżki w dubaju). Tutaj inny przykład zachowania tych dzikusów, którzy powinni być trzymani w klatce: http://prawy.pl/z-zagranicy2/3407-syryjscy-islamisci-scieli-glowe-ksiedzu-uwaga-drastyczne-video Tych bredni które wypisujesz już się czytać nie da, naprawdę nie wiem jaki materiał trzeba mieć między uszami, żeby tworzyć takie teksty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~t1ger
+4 / 8

@Toff. Oj Toffik, zawsze broni "biednych, pokrzywdzonych muzułmanów" :) Szkoda tylko, że wszystko co mówi to nieprawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Alexisathene
+3 / 5

Toff to, że twój mąż jest w porządku (bo tak twierdzisz) to może być zasługa tego, że mieszkasz i żyjesz w Polsce (no chyba że tak nie jest to popraw mnie). CocaineBusiness ma sporo racji w tym co pisze. Nie wszyscy muslimy są tacy "poryci" - są różne odmiany islamu, ale ja wolę dmuchać na zimne i żadnemu nie ufać. Nie życzę sobie, aby będąc w Europie i korzystając z naszej gościny wprowadzali szariat ze wszystkimi chorymi i dzikimi zasadami. Nie chcę być traktowana gorzej niż koza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pietter
-1 / 3

@Alexisathene albo ktoś nad nią stoi i skrupulatnie pilnuje, żeby broniła tych popaprańców :D Toff współczujemy Ci ;) ale trzeba bylo myśleć przed wiązaniem się z dzikusem :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Siemanoooo
-1 / 3

Czego od niej można oczekiwać? Studiuje "arabistykę(lub podobne temu badziewie)", obraca się wśród muzułmanów(oczywiście z Europie) bo jak że by inaczej. No to wybaczcie bardzo ona przecież islam i koran(celowo z małej) zna lepiej niż ci którzy z pokolenia na pokolenie go czytają. Już chyba ci toff to kiedyś proponowałem, ale powtórzyć nie zaszkodzi. Taka jesteś "zaprzyjaźniona" z islamem to idź i nauczaj te ciapate zwierzęta,a nie nas. Może uda ci się ich nawrócić na ten islam o którym tak w kółko gadasz, bo te ludki z bliskiego wschodu chyba o takim islamie nie słyszeli no i obyś szybko nie została ukamienowana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~zxcvasfd
+8 / 14

następna, która puściła się z ciapatym... to już jakaś plaga

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KotJarka
-3 / 9

@ zxcvasfd, coś Ty, to katol, patriota, ziomal z ORN podszywa się pod panienkę, błyskając ich intelektem i żartem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dahwhydbaj
+2 / 4

lokalnego immama hahahahahahhaha islam religia pokoju i miłości w akcji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 7V7
+1 / 3

Ludzie, to jest troll. Nie da się być aż tak głupim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wotann
+2 / 4

@7V7 da się, w tym problem że niestety da się :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Wladimir Putin
+1 / 1

Dokładnie, u nas nie ma islamu czy pedalstwa, dziękuje za pokazanie jakim bohaterem jestem, towarzyszu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Niezalogowanyyy
+1 / 5

Jak pozbyć się muslimów?
Ano wysłać tam gwałcicieli i innych świrów, którzy będą się świetnie bawili w krajach muzułmańskich a przy okazji wszystkie ich kobiety zostaną osądzone i ukamienowane za seks przedmałżeński :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar UzeQ
-1 / 7

Dzień bez demota o tym jaki to islam jest zły dniem straconym :) Zróbcie ich jeszcze więcej, tak na wypadek jakbyśmy zapomnieli o tym :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~faefafa
+4 / 4

czytałam kiedyś wypowiedzi muzułmanów oraz ich znawców prawa koranicznego i oni stwierdzili,że nie istnieje gwałt małżeński bo jeśli mężczyzna miałby prosić kobietę o zgodę na seks to ograniczyłoby jego wolność i stałby się on więźniem w małżeństwie ( dla was faceci to pewnie idealna sprawa, ale kiedyś też będziecie mieli córki które będą dzień w dzień brutalnie gwałcone przez swoich mężów, więc myślcie też o innych nie o sobie), była również przeprowadzana sonda w londynie na temat prawa szariatu odnośnie seksu z małoletnimi ponieżej nawet 13 lat i wszyscy muzułmanie byli za i nie widzieli w tym nic złego i mieli nadzieję na wprowadzenie szariatu w przyszłości

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zazzerpan
-2 / 4

Nie dość, że propaganda, to i jeszcze zwyczajny spam, reklama jakiejś strony internetowej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Andy1983
+2 / 6

Jak wam do Polski najedzie więcej muzułmańskich nierobów, to inaczej będziecie śpiewać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Sondern
+1 / 1

Tak, na pewno przyjadą tutaj ich całe rzesze, skuszone naszym wspaniałym socjalem. Spójrzmy wreszcie prawdzie w oczy: Polska jest zbyt biedna, żeby była dla Arabów choćby w połowie tak atrakcyjna jak inne kraje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lessiwroc
-4 / 6

Od Muzułmanów, których jest w Polsce pewnie jakieś 0,01%, zdecydowanie groźniejsi są skrajni nacjonaliści, gotowi za byle co znienawidzić drugiego człowieka. To jest moje zdanie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Sondern
+2 / 4

Lessi, każda skrajność jest zła, czy to z prawa, czy z lewa. Nacjonaliści nienawidzą "za byle co", komuniści nienawidzili za to, że ktoś był bogatszy od nich (w końcu najważniejszym wrogiem klasowym była burżuazja, czyli bogacze - komunizm wyrósł zatem z zazdrości biednej hołoty o to, że komuś wiedzie się lepiej, ale to temat na inną dyskusję). Równie szkodliwi są ci, co w ogóle nie mają własnego zdania, ci stojący po środku, między jedną skrajnością a drugą, bo takimi właśnie na ogół się manipuluje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Leefak
-1 / 1

Powinniscie dodac jeszcze minusy obu
W 1a powinno byc- Falszywe oskarzenie o gwalt - mezczyzna ze zniszczonym zyciem i dupa
W 1b winno byc - Jesli kobieta ma problem do faceta to podajac go falszywie jest w stanie odebrac mu dzieci i zniszczyc zycie

W 2a - widze to: Nie ma przyzwolenia na falszywe oskarzenia o gwalt
W 2b - Nie ma falszywych oskarzen o przemoc.

Sa plusy i minusy... Czemu sie dziwic jak w Islamskiej kulturze to mezczyzna musi utrzymywac kobiete i placic za jej edukacje i zachcianki*( tego neistety w mediach sie nie dowiecie)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar
-4 / 4

Idiotyczny demotywator. Autor miesza prawo cywilne z religijnym. Katoliccy oszołomi nieróżnienia się wcale od muzułmańskich. Przecież nawet Jan Paweł II domagał się całkowite zakazu rozwodów łącznie z przypadkiem gdy kobieta lub dzieci są bite, a polski episkopat od dawna odmawia poparcie jakiejkolwiek akcji skierowanej przeciwko przemocy w rodzinie.
Co do gwałtów to nie słyszałem by muzułmańscy duchowni za powszechnym przyzwoleniem wiernych gwałcili dzieci, w KK to norma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Koviru
+3 / 3

bardzo przepraszam ale bicie KOGOKOLWIEK jest zakazane a nie tylko kobiet EDIT to nie tak że przemoc jest złą sama w sobie bo bić się Z KIMŚ to mnie to samo co bić KOGOŚ bo "chcącemu nie dzieje się krzywda "

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 września 2013 o 19:44

avatar ~jas_prawiczek
+1 / 3

a po co babom jakies prawa jak one takie glupie sa wystarczy ze kolo machnie banknotem a te leca jak pszczoly do miodu a potem ratunku bo taki a taki zrobil mi be . Lac to po łbie powinno byc nadane z urzedu dopoki nie zmodrzeje !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SaleiB
+1 / 1

"Nie" z przymiotnikami piszemy razem!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~FayVT
-1 / 3

Autorowi demota proponuje zrezygnować z kokainy bo ewidentnie szkodzi, wyłączyć komputer i przejść się po własnym osiedlu...
Zapewniam cię że znajdziesz całe tabuny facetów co to bezkarnie biją swoje żony (i będą bezkarni tak długo aż żona nie powie dość / nie straci życia), jest też grupka gwałcicieli co to chodzą se po wolności i nikt im krzywdy nie robi... bo albo gwałcą własne żony albo ich ofiary wstydzą się przyznać. A dlaczego się wstydzą? Bo wtedy zwykle jest się zgnojonym dokumentnie...
I nie tym kobietom u nas też nikt nie pomaga... trudno pomagać komuś kto się upiera że spadł ze schodów...
Ale ja się pewnie nie znam, 7 lat w policaj, co ja tam mogę wiedzieć - dziecko w internecie wie przecież że to co złe to w krajach Islamu..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AnanRukan
0 / 0

Wstawiłem wcześniej takiego demota i nie wszedł na główną

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rocket021
-1 / 3

Nie religia jest winna lecz tradycja chorych krajów. Precz z przedstawiania islamu w złym świetle, to wszystko przez te żydowskie organizacje które kontrolują media.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Ritter_von_Leeb
+2 / 4

Żebyście się przypadkiem nie zesrali z tej islamofobii. To się już robi nudne - w Polsce jest może kilkuset muzułmanów góra, ale to jednak tutaj najgłośniej i najczęściej szczeka się o postępującej islamizacji, pobrzękując przy tym husarską szabelką i zupełnie ignorując badania statystyczne, wedle których prędzej świat się skończy niż zaleją nas Arabowie. Nie macie innych zmartwień?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~KirinXYZ
-1 / 1

@Ritter_von_Leeb, To tylko udowadnia że Polska to nadal kraj rasistów, ksenofobów i islamofobów. 99% którzy krzyczą "precz z Islamem" to rasiści, udających wielkich polaków a sami pewnie mają kartotekę kryminalną za znęcanie się i bicia kobiet... Hipokryci nic więcej, to przez nich Polska to nadal zadupie europy. A Co do tej stronki co autor reklamuje to powinna być zamknięta. Artykuły zdramatyzowane i pokazująca jak by Europe zalewał Islam. Szkoda że autorze owej stronki nie pofatygowali się sprawdzić ile FAKTYCZNIE jest owych muzułmanów w europie, ale cóż gdyby tak zrobili to pewnie by sobie samobója strzelili. Faktyczna liczba muzułmanów na terenie UE NIE PRZEKRACZA 4%!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Szadija
-4 / 4

To żałosne, że wielu ludzi patrzy na świat przez pryzmat stereotypów. Nie ma co się rozpisywać... Po prostu nie każdy muzułmanin jest terrorystą. W większości przypadków muzułmanie żyją na całkowicie innych zasadach niż kiedyś. Wiem, bo sama jestem żoną muzułmanina i nie jestem ani bita, ani zmuszana do zmiany swojej wiary.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pietter
+2 / 4

"(...) ale wszyscy terroryści to muzułmanie" :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Vogert
-1 / 1

Pietter, ludziom rzucającym takimi stwierdzeniami należy wskazać na następujące przykłady, w których ich wąskie myślenie i postrzeganie świata mija się z rzeczywistością: irlandzka IRA, Breivik, niemiecka Frakcja Czerwonej Armii, baskijska ETA, bałkańska Czarna Ręka itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~veronicaxx
+1 / 1

już nie jedna była taka "szczęśliwa żona muzułmanina" "ja nie jestem bita, on mnie szanuje!" a potem obita twarz i ucieczki razem z dzieckiem ;) obyś tak nie skończyła

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Marcin_T
-1 / 1

hmm.. w takim razie polska to chyba islam, a nie cywilizacja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~veronicaxx
0 / 2

No i co się tak spinacie? Przecież dla was feminizm i prawa kobiet to największe zło na świecie. Tak wyglądała sytuacja typowej mieszczańskiej lub wiejskiej kobiety przed feminizmem, jak źle trafiła. Praktycznie tak, jak w islamie z tym że jej nie kamieniowano. I co, jednak nie tak fajnie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar xxx77
-2 / 2

W "cywilizacji" gwałt jest zakazany pod warunkiem, że ofiarą nie jest dziecko, a oprawcą ksiądz katolicki...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Szymon_M
+1 / 1

Mam tylko jedno słowo dla takiego zachowania: PLEWIĆ!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sqro
-1 / 1

Widze nazi-kato-prawicowa propagitka w pełnej krasie. Widze macie stałe dyżury na demotach
Ciekawe czy to wy dialogowaliścuie tak sobie słodziutko z ho-ho-ho holocherem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~matus020
+1 / 1

Pilnować Polki !!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Katola
-1 / 1

Czy twórca demotywatora pomyślałam, że w Polsce również są muzułmanie i mogą czytać tego demota. Nie twierdzę, że w krajach arabskich nie ma gwałtów, nieletnich małzeństw itp. ale przez chwile pomyślmy o tym, ze jesli ktoś na wschodzi np. z Japonii przeczytałby o Breiviku, cy austriackim mężczyźnie, który przez lata więził, gwałcił i torturował swoja córkę w małej miejscowości, gdzie 'nikt nic nie widział' i co on pomyśli o kulturze europejskiej?... Po prostu zastanówmy się przez chwile zanim zaczniemy kogoś oskarżać o to, ze jesli jest muzułmaninem to bije swoja żonę, sprzedaje córkę, gwałci na ulicy a koledzy klepią go za to po ramieniu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~walicmahometa
0 / 0

wzorem mahometa można gwałcić nieletnie i przelewać krew niewinnych, byle ładne hasła krzyczeć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PremiumChicken
0 / 0

Internauci i tak napiszą, że "Pewnie prowokowała"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~allies
0 / 0

niech taki cwel przyjedzie do polski... wystrezlal bym wszytkie pasozyty..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem